Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Nagyon durva dolgokat tudtam meg a "barátnőmről"

Figyelt kérdés

Nagyon jóba VOLTUNK!! És most elmondta nekem, hogy iszik drogozik és cigizik! Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen! Most kezdtem táncot és rám volt tapadva jött ő is! Nem akarom, hogy miatta ne tudjak járni táncra félek, hogy belekever valamibe vagy még táncon is drog van nála! Ilyenkor kinek lehet szólni? Ha szólok a tánctanárnak kirakják onnan? vagy mit csináljak?

én: 13/L Ő: 14/L


2012. febr. 14. 17:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Holnap be se fogok menni táncra vagy nem tudom de látni se akarom!!!
2012. febr. 14. 17:12
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Elég ha írsz egy névtelen levelet a szüleinek. Ők majd eltiltják!
2012. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jobb ha nem keveredsz bele, mert még neked is bajod lehet belőle.
2012. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Jó de nem akarok vele majdnem minden nap találkozni!! Félek, hogy belekever valamibe! Nem akarok drogozni!
2012. febr. 14. 17:18
 5/23 anonim válasza:
68%

/SZerintem/

Ha jártok és fontos vagy a csajnak vagy megmondod neki, hogy hagyja abba amit csinál vagy látni sem akarod.

sok sikert!

2012. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem járunk:D ő és én is lány vagyok!
2012. febr. 14. 17:21
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

ha tényleg annyira jóba voltatok nem kéne kerülnöd ... inkább próbálj meg neki segíteni ... és ha nem akarsz akkor nem fogsz cigizni meg drogozni!! nekem is régen a legjobb barátnőm cigizett meg drogozott (am még mindig csinálja), és én mégse .. még csak ki sem próbáltam!! de azóta külön váltak útjaink

ha meg tényleg ennyire megutáltad nehogy te ne menj már táncolni ... menjél és kész ... ha akarsz beszélsz vele, ha nem nem

2012. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm
2012. febr. 14. 17:23
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
kedves utolsó ne, járhatnak mivel mind a kettő lány.(bár...) Másrészt, mi sem bizonyítja jobban hogy a kamasz barátságok kb sza.rt sem érnek. Milyen barátnő vagy hogy ha valamit megtudsz a másikról és nem tetszik akkor te egyből utálod meg el akarod tiltatni attól amit szeret csinálni stb stb.(táncra gondolok) Az nem kifogás hogy nem akarod hogy belekeverjen bármibe is ugyanis ha valamit nem akarsz azt nem akarod és kész. nem is csodálkozom hogy ennyi eszed van bár érthető még csak 13 vagy, inkább segítenél neki elmagyarázni hogy nem helyes amit csinál ha meg nem hallgat rád akkor nem belefolyni tovább és kész.
2012. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem nekem elég volt belőle tényleg megyek táncra! Nekem nagyon jó barátnőim lettek a táncosok pedig csak 2hónapja járok facebookon is beszélünk meg szoktunk találkozni, elmegyünk sétálni! Úgyhogy engem jobban szeretnek mert ő mg alig beszél velük! És úgy se vele foglalkoznak mindig csak én beszélgettem vele úgyhogy tényleg elmegyek táncra nem szólok hozzá és ennyi! köszönöm!
2012. febr. 14. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!