Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emotikonokról (kérdésed túl...

Emotikonokról (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, (sőt utálom) ha valaki ilyet ír, hogy "hello-szia, cijjókka, püsziii, szercsi-lovcsi" ... stb k*rva p*csáskodások...

De ha szoktam olyat írni, hogy :), :D, =), akkor már én is olyan vagyok? Akkor írok ilyet, hogyha például rajzolok a füzeteimbe, de nem szeretnék nagyon "rendes" rajzot csinálni, magyarul ha csak firkálni szeretnék. Viszont ilyen japán emotikonokat pl.: ^^, ezeket sem szeretem... Amúgy fogalmazásom jó (5-ös, 4-es) ilyet, hogy tom, nemtom, asszem, akk, ilyeneket nem írok, meg nem is nagyon értem, ha nekem ilyeneket írnak... Akkor ezek: =), :D, :), :(, még igaz nem a plázacica témakörbe sorolhatóak? NEm olyan alacsony szintűek? 13-l



2012. nov. 20. 19:28
 1/2 anonim válasza:
Jobbak egy fokkal, de nem kell túlzásba esni ezekkel sem. Van aki mindegy egyes mondata után tesz valami smiley-t... na az felesleges. Én csak akkor használom, ha anélkül teljesen máshogy jönne le a mondanivalóm mint ahogy én akarom.
2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is úgy szoktam... Ha például írok egy e-mailt egyik barátomnak, és félreérthető, akkor odaírok egy smileyt, ogy lássa, hogy vicc volt, ne sértődjön meg, és esetleg zárójelbe, hogy bocs, vicc volt.
2012. nov. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!