Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tagadják egyesek hogy a...

Rubicon87 kérdése:

Miért tagadják egyesek hogy a finnugor nyelvcsaládba tartozunk?

Figyelt kérdés
És közben előjönnek olyan légből kapott dolgokkal, hogy sumerok, hunok stb... vagyunk.

2015. máj. 30. 19:26
 31/99 A kérdező kommentje:

"ma 20:54"


egy fogász "nyelvkutatásainál" pedig kicsit többre van szükség.

2015. máj. 30. 21:14
 32/99 anonim ***** válasza:
10%
Ne hazudjál!
2015. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
10%

"Többre nem is számítottam."


Ne is számítsál. Én nem foglak ellátni tananyaggal. Ha magadtól lusta vagy tájékozódni az legyen a te bajod. Épp a lustaságod miatt nem vitted semmire az életben.

2015. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 A kérdező kommentje:
Ellenben veled én nem hazudok, de látom most jön a személyeskedő rész mivel elfogytak, pontosabban nem is voltak érveid. Ha tudod bizonyítani akkor bizonyítsd ha nem akkor pápá. Mert mint mondtam nem is várok tőled többet :)
2015. máj. 30. 21:23
 35/99 anonim ***** válasza:
24%
Már bizonyítottam. Hogy te lusta vagy arról meg nem én tehetek. Egyébként meg elég szomorú, hogy élnek olyan sötét emberek akinek nyilvánvaló tényeket kell bizonygatni. Na de hát többet nem is nézek ki belőled.
2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
76%

mi az hogy tény?

az előbb írta egy egyetemista hogy ez is csak elmélet mint ahogy egy csomó más is.

Attól még hogy ez a hivatalos álláspont nem biztos hogy így van.

Mondhatnánk hogy a történelem úgy volt ahogy a tankönyvek leírják. De nem így van! Bármikor felfedezhetnek olyan dolgokat amik "megváltoztatják a történelmet". Sőt fedeztek már fel ilyeneket pl: Trója és még fognak is.

2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 A kérdező kommentje:
Igen bármikor megváltozhat, de ez nem tavaly született dolog, és ahogy a cikkben is írták, az évek múlásával nem kevesebb hanem egyre több lett a bizonyíték. Cáfolni persze lehet, de azt a tudományos módszertannak megfelelően mivel anélkül nincs bizonyítva semmi. Szóval ha tudsz jobbat akkor lehet publikálni, de addig ez marad a hivatalos verzió, ezek lesznek a tények
2015. máj. 30. 21:33
 38/99 anonim ***** válasza:
78%
Tagadni csak azt lehet, ami igaz. Mivel ez a finnugor baromság nem igaz,igy aztán tagadni sem tagadja senki.
2015. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 A kérdező kommentje:

"ma 21:29"


Nem bizonyítottál semmit, de ha mást nem tudsz hozzáfűzni és személyeskedsz akkor ideje leszakadnod a témáról. Többre nem futja ugye?:)

2015. máj. 30. 21:35
 40/99 A kérdező kommentje:

"ma 21:33"


Rendben van, akkor kérlek bizonyíts.

2015. máj. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!