Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tagadják egyesek hogy a...

Rubicon87 kérdése:

Miért tagadják egyesek hogy a finnugor nyelvcsaládba tartozunk?

Figyelt kérdés
És közben előjönnek olyan légből kapott dolgokkal, hogy sumerok, hunok stb... vagyunk.

2015. máj. 30. 19:26
 41/99 anonim ***** válasza:
15%
Dr. Borbola János egyiptológus nyelvkutatásainál az előbb még kicsivel többre volt szükség. Tehát végre megvan a több, egy még nem végzett egyetemista véleménye felülír minden tudósét. xD
2015. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 A kérdező kommentje:
egy laikus, akinek az elméletét riogatásra használják, és akinek kutatásai nem bizonyítottak, mert a tudományos világ kéz a kézben röhögi ki, nekem nem lesz bizonyíték. Persze van akinek ennyi elég. Például te :)
2015. máj. 30. 21:38
 43/99 anonim ***** válasza:
58%
Minek bizonyítson itt bárki is bármit. A kérdező egyetlen célja a trollkodás.
2015. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan díszdoktori címet is azért kapott, mert a kutatásai nem bizonyítottak, mi? :D

[link]

2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
58%
Olcsó provokátor vagy csak kérdező, semmi több.
2015. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 A kérdező kommentje:

"ma 21:39"


Ez megint csak nem igaz. A képlet végtelenül egyszerű. Van egy kutatások által elfogadott álláspont amiben konszenzus van a tudósok között. Ez páran tagadják. Én feltettem egy kérdést hogy miért. Erre a kérdésre pedig olyan választ "hogy mert baromság" nem fogadok el. Tessék szépen bebizonyítani és utána ennyi volt. Ha nem, akkor lehet tovább lépni.

2015. máj. 30. 21:42
 47/99 A kérdező kommentje:

"ma 21:40"


Ahol Badiny Jós Ferenc volt ez egyik "nagyágyú" az nekem csak egy OKJ-s táltos képző. Egyébként nem is áll messze a valóságtól


[link]


[link]

2015. máj. 30. 21:45
 48/99 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjál már a hülyeségeiddel! Neked élő ember nem fog tudni bebizonyítani semmit, mivel te csak trollkodni jöttél ide. Ha most hoznék egy időgépet visszautaztatnálak az időben és a saját szemeddel látnád a történteket arra is leírnád hogy baromság. Innentől kezdve meg ne gyere nekem bizonyíték igénnyel.
2015. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
76%
Viszlát.
2015. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:

" ma 21:48"


Rendben van, ha nem tudsz bizonyítani és elmész ebbe az irányba amibe akkor lépj le. Mondtam már hogy nem vártam többet tőled. Pá :)

2015. máj. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!