Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetnék Sátánista?

Hogy lehetnék Sátánista?

Figyelt kérdés
Mit kell válltoztatni az életemben hogy sátánista lehessek?

2012. júl. 17. 10:45
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
18%

Miért vonz az Ördög hatalma ,hisz tudod mi az ára?Ne játssz az Ördöggel mert dupla árat fizetsz érte!Jézus figyelmeztette a népét és mégis vakon botorkálnak.Nem rettent el a gyötrelem amely a pokolban élnek át,onnan már nincs vissza út!Jézus a lelkedért küzd te pedig tányéron kínálod fel az ördögnek!Ébredj fel és láss ,hogy még időben megmenekülj!


Van választás ,ne a gonosz felé fordulj....

2012. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Fogalmazd meg nekünk kérlek, hogy mi is a gonosz pontosan? Ja várjunk, nem lehet mert ez relatív. Az emberiség számára pl az a gonosz, ha egy hazugságra hivatkozva máglyára küldenek embereket, mert bizonyos tudással, és/vagy vagyonnal rendelkeznek, vagy ha könyvtárakat gyújtanak fel, vagy épp a hamis, lopott, korruptált filozófiájukra hivatkozva indítanak háborút, persze a szent ige terjesztése közben jól megszedik magukat. Remélem leesett kikről beszéltem.
2012. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti!A kerszténységben mi a jó hogy nyalják jézus meg Isten seggét?Szerinted mért nem mennek tönkre az egyházi dolgok?Mert ők maguk az igazi Gonoszok!Akiktől csak tudnak lopnak hazudoznak össze vissza!Meg milyen az már bemész abba a budiszerű kis ládába és hipp hopp mindent megbántál mehetsz is a menybe?Ha egyszer egy bűnt követtél el vállald a következményeit!Meg amúgy is mért hisznek el mindent azoknak a pénzes pap zsidóknak?!(NEM AZT ÁLLÍTOM MINDEN PAP ZSIDÓ!!!)Az egész kereszténység egy nagy pénztömeg!Kezdjük ott vannak a zsidók ők persze persze akiket isten választott a népének!De van egy kis bibi az egészben!Istenetek mért segítene azoknak az undorító népnek akik állítólag megölték,kínozták a fiát?
2012. júl. 18. 20:30
 14/57 anonim válasza:
100%
Az egész Kereszténység egy hatalmas kamu....és nekem az fáj hogy ennyi évig olyan tudatlan voltam mint az olyan emberek akik pampognak hogy huu Sátán gonosz stb...ha nem értesz hozzá minek szólod le a mi vallásunkat? Mi nem térítünk, meg nem erőltetjük rá magunkat az emberekre , és nem nem manipulálunk.Mindenkinek saját választása melyik oldalra szeretne állni a hazugságokra alapozni vagy a tudásra ;)De utolsó előtti válaszoló te csak fizesd az Egyházi adót és tömesd az agyad a sok sok vízzel...amit kitaláltak Te döntésed
2012. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
0%

11/



Mi a gonosz ? Amely ellenszegül az Igazságnak!Az Igazság az Úrban a mi Istenünkben van és nem az emberekben.Amit ebben a világban tettek megkapták jutalmukat ,mert az Ördög választása juttatja az embert a gyötrelem helyére.

Ezen a világon keresztülhalad az ember,nem ez az örökkévalóság...

2012. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
De bírom amikor az Istent dicsőítik,ha tényleg létezik az istenetek mért nem jön le és mutassa meg magát?Az egész egyház meg ehez tartozó dolgok csak arra vannak hogy pénzt lopjanak ki az emberekből!Meg jézust nem kértem meg hogy miadtam is szenvedjen!Meg amúgy mért lennének a zsidók a kiválasztott nép, amikor ők feszítették keresztre isten fiát?Az egész egy nagy kitaálció!A zsidók csak azért csinálják ezt hogy hatalomhoz,pénzhez jussanak!Szerinted mért van most Válság???Mert most indultak be a zsidó bankok!Megvárták hogy az emberek pénzt-hitelt vegyenek és lám lám kész is az egész világon a válság!Nemsokára figyeljétek meg az egész világ kezdi egyre jobban utálni a zsidókat!Szerinted Hitler mért akarta kiírtani a zsidókat?Nem azért mert nem tetszett neki hogy zsidók!Hanem mert ismerte a fajtályát és már előre gondolt hogy a zsidók hatalomra juttnak és az egész földön miadtuk lessznek ilyen hejzetek!szerinted ilyenkor mért nem jött le isten segíteni a zsidóknak?Mert az egész kóceájt utálja!Senki sem szereti őket!És ők alkották meg a kereszténységet!Ehez mi fűznivalód van?
2012. júl. 19. 13:59
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a gonosz ? Amely ellenszegül az Igazságnak!Az Igazság az Úrban a mi Istenünkben van és nem az emberekben."


Ebben igazad van, de az én szemszögemből a Jahveh csak egy korlátolt, öntelt, az igazságra vak demiurgosz és semmi olyan erénye nincs, ami tiszteletre méltó lenne. Tehát nekem a te istened gonosz és megvetendő, aki a külső fekete lángot hordozó kiválasztottakat egy kauzális börtönbe (a ti szavatokkal "édenkert") kényszerítette. Lucifer ajándéka volt az, aminek köszönhetően öntudatra ébredtünk és lehetőséget kaptunk a spirituális fejlődésre.

2012. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

16/

17/

A zsidóság is megoszlott ez tény. Jézus keresztre feszítése rámutatott erre.Atyám népe nemcsak a zsidóság ,hanem minden ember amely a földön él.(Újszövetség)


A Hitler időszaka egy kegyetlen öntelt és hatalomra éhes időszak és szenvedés volt .Mindenki szenvedett ,nem csak a zsidóság .Mi magyarok is sorra kerültünk volna ,ha nem akadályozzák meg hogy elenyéssze .

Nem Lucifer nyitotta fel a szemeiteket .Hanem a kereszténység ,amely igaz hívei rámutattak az Igazságra.Ez a világ tényleg a hatalom uralma alatt van ,de nem Isten által.Hanem az Ördög által.Jézus soha nem mondta hogy ez a világ jó.Senki sem jó csak az Isten aki Igazságban van ,és menti ami még menthető.És aki tudja a tudomány kicsiny részét ,az tudja azt is hogy nem ez a világ ami igaz ,hanem Isten Országa .Mert Isten országa a láthatatlanból állott elő és az nem e világban van.

Magad mondod :Miért lett válság? Mert az emberek azzá tették...

Jézus feláldozta magát hogy mi emberek megmeneküljünk ...


Jób könyve.)


..Biztos tudás nélkül beszél-e bölcs ember? Benső világát csak széllel béleli-e, 3hogy vitázni kezdjen semmit érő szóval és mindenféle mihaszna beszéddel? ...


2Világra szóló tervemet ki homályosítja el oly szavakkal, amelyekből hiányzik a tudás?3Nosza, övezd föl, mint a hős, a derekadat! kérdezni szeretnélek, világosíts fel! 4Mikor a földet alkottam, hol voltál? Mondd csak meg, ha egyszer oly nagy a bölcsességed! 17Mutatták már neked a halál kapuit, s láttad-e már az alvilág kapusát? 18Fel tudod fogni a föld egész terjedelmét, valld csak meg őszintén, érted-e teljesen? 19Melyik út visz oda, ahol a fény lakik, és a sötétségnek hol a lakóhelye, 20hogy elkísérhetnéd őket otthonukba, s hazavezethetnéd őket a házukba? 2


7Nosza, övezd fel, mint a hős, a derekadat! Kérdezni szeretnélek, világosíts fel! 8Semmivé akarod tenni igazamat, el akarsz ítélni, hogy igazad legyen? 9Van-e karod olyan, mint Istennek? Tudsz-e hangoddal, mint ő mennydörögni? 10Ékesítsd fel magad fönséggel s nagysággal, öltözködj csak fel fénybe, méltóságba! 11Engedd szabadjára haragod árját, nézd meg, ami csak büszke és hajlítsd meg! 12Alázd meg a gőgöst egy pillantásoddal, tipord el helyükön a gonosztevőket! 13A föld alá rejtsd el együtt valamennyit, mélységes tömlöcben némítsd el arcukat! 14Akkor aztán én is elismerlek, mert saját jobb karod vívta ki győzelmed.

2012. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 KMJ ***** válasza:
Szerintem most egy olyan korban élünk, ahol Istent eltorzították, a sátánt meg harmónikussá változtatták a mindenféle titkos tudásra szomjas emberek és nép irányítók így akarnak hasznot húzni Istenből, meg a sátánból.
2012. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Utolsó!Ha kijönnél álomvilágodból talán te is meglátnád az igazságot!Úgylátom túl sok embert tévesztenek meg!Ha az emberek ennyire hisznek Istenben akkor mért nem jön le népéhez és hozza ki őket ebből a rossz sorsból?

Ha isten teremtett akkor istent ki teremtette meg?Amúgy ha valaki meghal mint Jézus,a teste elkezd bomlani,izommerevség áll fent és a sejtek pusztulásnak indulnak!Ha nem csak a bibliát fújnád kívülről akkor ezt is kéne tudnod!Ha isten tényleg a paradicsomban teremtette meg őket,akkor miért engedte hogy Éva megegye a tudás almáját?És mellesleg tudás alma!Isten miért tiltotta meg hogy az emberek tudáshoz jussanak?

MOST A VÁLASZAIM:Lehet félreértetted amit Hitlerről írtam!Nem azt állítottam hogy ő a megmentő,szuperhős,hanem arra akartam utalni hogy látta előre hogy a zsidóság mit tesz!Szerinted mért utálják egyre jobban őket?Nem rasszizmus!Elmondjam neked kik a legnagyobb rasszisták?A cigányok!!Ők kívánják minden Magyar ember halálát!Én egy Viszonylag nagy fauban élek és a lakosság felét ők teszik ki!Lopások hetente vagy 4-szer ha nem többször történik!Most is láthatod mi történik!Csak bele kéne nézned a hírekbe!Mindenkit meg akarnak verni aki nem cigány vagy kirabolni!És mire hivatkoznak mindig Kisebbség!Hát dugják fel maguknak a kisebbségüket mert már lassan megelőznek minket Magyarországon lakosság szempontjából!Akárhányszor a buszmegállóban vagyok mindig mit hallok?Kikéne irtani összes magyart!De azzal az üres fejükkel nem gondolnak arra kiktől kapják a segélyt!A mi adónkból kapát az összes pénzüket,mert lusták elmenni dolgozni!Meg ott a felzárkóztatás!Az meg mit jelent?Sehol sem tartanak azzal a felzárkóztatással közben milliók mennek el erre!Ennyi pénz amit rájuk áldoz Magyarország sokkal jobban élnénk!Na kicsit eltértem visszaállok a válaszokhoz!


"4Mikor a földet alkottam, hol voltál? " Aki a bibliát írta hol volt akkor?A föld több milliárd éves!Egy ember meg örülhetett akkoriban ha megérte az 50 éves kort!


"17Mutatták már neked a halál kapuit, s láttad-e már az alvilág kapusát?"

Hát nem tudom melyik focicsapatra gondoltál.De hogyha az alvilág kapujára gondoltál akkor az oda érkező emberek lelkét miért tépnék szét?Semmi okuk rá!Ha te is olvasnál a mi vallásunkról akkor tudnád mi van ott!Én sokat olvastam a ti vallásotokról!Legalább ezzel tisztelhetnénk egymást!


"8Fel tudod fogni a föld egész terjedelmét, valld csak meg őszintén, érted-e teljesen? "Itt a válasz: A Föld felülete 510,22 millió .


"19Melyik út visz oda, ahol a fény lakik, és a sötétségnek hol a lakóhelye, 20hogy elkísérhetnéd őket otthonukba, s hazavezethetnéd őket a házukba?"

Na ez egy érdekes kérdés!A pokol miért lenne a föld alatt?

Ott csak rétegek és láva van!A pokol külön dimenzió ként létezik,akárcsak a menny!Mert akkor mindenki a menybe menne ha a föld légköréből kilépne!


"8Semmivé akarod tenni igazamat, el akarsz ítélni, hogy igazad legyen?"

Most szerintem nem azt állította hogy nincs igazad hanem azt hogy ő ezzel nem ért egyet!Mindenki másként gondolkodik,ő csak azt szerette volna megmutatni ő hogy gondolkodik az ilyesmi dolgokról!Nem azt állította nincs igazad!


"Tudsz-e hangoddal, mint ő mennydörögni?"

Ezt először nem értettem,de utána rájöttem mit akartál mondani!KÉRLEK NE ÚGY ÍRJ MINT EGY PAP!Ha ő is híres lenne mint a pápa simán megtehetné,de sajnos ebben a világban egy ember szava mit sem ér!Egy ember feláldozható,szerintük!


Ha még lenne kérdések írj!!

2012. júl. 21. 10:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!