Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetnék Sátánista?

Hogy lehetnék Sátánista?

Figyelt kérdés
Mit kell válltoztatni az életemben hogy sátánista lehessek?

2012. júl. 17. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Látom,jól beetettek téged is,mint a sok tudatlant!

A sok rossz elme tönkreteszi a mai világot!

A keresztes háborúk miért voltak?

Ha nem a vallás miatt akkor miért?Cukrot akartak lopni?

2012. okt. 14. 09:19
 52/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, ostoba vagy mint egy faék. :) Tizenévesen én is melldöngető ateista voltam, meg hirdettem az egyházak pénzéhességét (látom te még mindig összemosod a vallást az egyházzal). De nem gond, tizenévesen mindenki ilyen, aztán lassan elkezd tisztulni a kép. Most sem vagyok keresztény egyáltalán, sőt a nézeteim alapján a gnosztikus sátánizmushoz állok a legközelebb, viszont nem hirdetek habzó szájjal semmilyen véleményt, mint te ebben a kérdésben. Te sem vagy különb, mint a fanatikus hittérítők, csak te éppen a kereszténységet támadod gyermeteg módon a vélt vagy valós sérelmeid miatt. Tudod, van olyan mondás, hogy mielőtt támadsz valamit, illik megismerni is.
2012. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Én ismerem a vallást,és tudom miről beszélek!
2012. okt. 14. 10:23
 54/57 anonim ***** válasza:
Akkor nem jönnél a keresztes háborúkkal. Ez kb. olyan mint kollektíven az iszlámot terroristának bélyegezni. Egyébként is 900 éve volt.
2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Te olyan buta vagy, hogy arra már egy külön szót kéne kitalálni! Már voltak akik megfogalmazták az én véleményem így én nem írnám le ismét ugyanazt. Egyébként ismered a vallást? Na ne röhögtess... mint a papagáj betanultál 3-4 alap mondatot amit a vallásellenesek szajkóznak mindig(kitűnő példa a keresztes háború)

Meg hát tényleg... sátánista akarsz lenni? Tényleg bocsi nem szokásom ilyet mondani de te hülye vagy?! Én nem bírom felfogni hozzál már fel nekem érveket arra, hogy miért is? Csak kíváncsiságból!

2012. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 zsebmanooo válasza:
bocsi,de temagad tudod hogy eggyáltalán mért szeretnél az lenni??vagy csak ugy tetszik egy ruha vagy mittudoom én....de te máár belegondoltál jol hogy milyen lenne??hogy olyanokra kényszeritenek hogy ölj..én sem vagyok az de olvasok roluk elég sokat épp a multkor olvastam egy sztorit egy srácrol hogy milyen rossz sorsa lett....
2013. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Zsebmanoo: el vagy tévedve, a sátánizmus semmi olyasmire nem kényszerít, hogy öl, sőt, rögtön a második sátánista kinyilatkozás:

Sátán életet képvisel a szellemi vágyálmokkal szemben.


A sátánizmusban a sátán nem a bibliai sátánt jelenti, hanem az egyént tekinti istenének.

2013. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!