Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetnék Sátánista?

Hogy lehetnék Sátánista?

Figyelt kérdés
Mit kell válltoztatni az életemben hogy sátánista lehessek?

2012. júl. 17. 10:45
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
bocs utolsó előtt :)
2012. júl. 21. 11:01
 22/57 anonim ***** válasza:

Kérdező ,


Ha ismernéd a Bibliát akkor bizony azt is tudnád hogy Jób könyvéből való:Isten szava.Nos úgy látom a tudás benned van és erős a te várad ,majd megállasz Isten előtt és hatalmad hogy megadd mindenre a választ ...

Nem voltam sátánista ,de olvastam róluk,ennyi bőven elég volt...


Igaz hogy nem vagyok Isten ,sem szentnek nem vallom magam.

Viszont nem ismersz engem.Én pedig azt mondom amit tudok.Nem azt amit mondanak az emberek.Ha nem tapasztaltam volna meg nem is írtam volna neked ...


A választás a tiéd...

2012. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

"Mi a gonosz ? Amely ellenszegül az Igazságnak!"


Tehát az a gonosz, ami ellenszegül Sátánnak? Ezzel egyet is tudok érteni a saját szemszögemből.

Ha nem tudnád, A Sátán név eredete nem héber(ezen a nyelven ellenséget jelent) Szankszritül, ami egy "picit" idősebb nyelv, azt jelenti, hogy -Igazság-

Tehát a zsidók ellensége az igazság! Szóval akkor a gonosz a zsidóság, azaz a kereszténység, iszlam, és az összes ehhez hasonló természetellenes agymosó program (pl kommunizmus) Köszi a választ :)))) Ja, és mielőtt Hitlerről magyaráznátok gyökérségeket, inkább nézzetek utána, hogy ki is volt ő valójában, és mi is volt az ő ideológiája.

2012. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Hitlerről csak annyi is elég ,hogy minden hatalom az övé legyen ez volt az ő ideológiája.De megbukott.Mint ahogy a Sátán is meg fog bukni....s vele együtt akik szolgáltak neki...


Ha eljön az idő ne feledd amit mondtam...

2012. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Nagyon eltértünk a kérdésemtől :D
2012. júl. 21. 16:00
 26/57 KMJ ***** válasza:
A nagy sátánisták megszokták idézni a sátánt, ha valahogy meg tudnád idézni, akkor szerintem már simán sátánistának mondhatnád magad, (de én a helyedben szerintem nem idézném meg).
2012. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
A nemzetiszocializmus egy pozitív, az emberiség javát szolgáló ideológia, nem értem mi köze lenne a Sátánhoz.
2012. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Egyébként az istenséget legfeljebb "szólíthatod", de nem idézed. Az "idézés" szó egyben dominanciát is kifejez, ilyen erőkkel nem tanácsos játszani, könnyen az életed is vesztheted.
2012. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Mint ateista, jót nevetek azon, hogy egyikőtök sem tudott komolyabb érveke t bemutatni, csak azt, hogy melyik régebbi :)
2012. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

# 24/29 : Honnan tudod? Ismerted őt? vagy szoktál olvasni ebben a témában több forrásból is? (Nem kell válaszolni, költői kérdés volt, nyilván nem írnál ilyen gyökérséget, ha megtetted volna.)


# 27/29 Több köze van hozzá, mint bármilyen keresztény mocsoknak, ezt elhiheted nekem. Sátánizmus = Okkultizmus/ Spiritualitás. Nem véletlen, hogy Rúnákat, egyenlő szárú keresztet, Fekete napot, Swastikát, és a piros fehér fekete színeket használták. Ezek mind ősi, spirituális szimbólumok. Thule társaságról hallottál már?


# 29/29 Ez úgy hangzott, mintha nem lenne jelentősége annak, hogy mi volt előbb, ki másolt kitől.

Miért van az, hogy az összes pogány/ spirituális szimbólum, szokás, gyakorlat az ábrahámi vallásokban gonosz, rossz, gusztustalan, közben az ábrahámi vallások egésze lopott, a történetektől a jelképeken, számokon át egészen a karakterekig. Kitalálod kitől lopták? Nem kell, elárulom, hogy mindent pogány kultúrákból szedtek, persze gusztustalan módon korruptálták a mondanivalót. Tények: A dávid csillag(amit kb 250 éve használnak csak a zsidók) Vishnu csillagaként már kb 10 ezer éve jelen van a Hindu kultúrában. A Hold, és csillag jelkép (2 ezer éve sem létezik az iszlam) már Babilóniában is használtatos volt, Nepál zászlóján is megtalálható. A latin keresztet csak a 7. században kezdték el használni, és csak a 9. században fogadták el. Ezzel szemben a a Kelta napkereszt, a Zodiákus(kereszt ami körül kör van, sok templomon láthatod ezt) egyenlő szárú kereszt, és a kettős kereszt mind ősi jelkép. Ezt a vonalat követve rájöhetsz, hogy az ünnepekkel is ez a helyzet. Vagy mi köze van jézus születésének a fához? És az újjászületésének (húsvét) a nyúlhoz, tojáshoz?

Egy válaszba ennyi szerintem elég. Ha van kérdésed írj, szívesen válaszolok. A spiritualitás és az Istenek létezéséről nem akarlak meggyőzni, mivel erről csak tapasztalat útján szerezhetsz bizonyosságot, amit neked kell megszerezned.


Kedves kérdező! Ha még fenn áll a kérdésed írj üzenetet, ide nincs értelme leírni a választ.

2012. júl. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!