Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem hogy nagyon szerelme...

Úgy érzem hogy nagyon szerelmes vagyok, de nem emberbe, hanem Istenbe?

Figyelt kérdés
Hogy éljek igy?? olyan mintha itt lenne, de mi van ha összeveszek vele és amiatt nekem nagyon rossz lesz? vagy befalsulok, csalódik bennem vagy ilyesmi?
2016. máj. 3. 06:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Úgy érzem, vagy troll vagy, vagy pedig

[link]

2016. máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nemrég tértél meg.
2016. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

van ilyen - szerelmes vagyok a világba, Istenbe

'Hogy éljek igy?' - ez maga a boldogság

'olyan mintha itt lenne' - nem itt VAN

'de mi van ha összeveszek vele' - butaság

'amiatt nekem nagyon rossz lesz?' - ne törődj vele, másra gondolj, az érző lényeken segíts

'vagy befalsulok, csalódik bennem vagy ilyesmi?' -butaság


"Egyetlen út sem vezet el a boldogsághoz - a boldogság maga az út." Thich Nhat Hanh

2016. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta szerelmet megértem,hiszen ez a boldogság.Csak az emberi hülyeséget ne tanuld el mástól.Összevesztek,meg csalódik benned:D

Fölösleges dolgokon aggódsz,Istennel nem lehet összeveszni,nem tudod megbántani,nem tud benned csalódni:)

2016. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tegyél jót embertársaiddal, fogadd be a jövevényt és adj enni néki. Használd talentumaidat, az emberiség nagy családjának felemelésére.
2016. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is, hogy igy lesz. Nem mindig van igy.
2016. máj. 3. 09:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Hírdesd az evangéliumot keresd az elveszett báránykákat.
2016. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, épp ezaz. Folyton hirdetni kell az evangyéliumot. Őszintén, kedvesen, rendithetetlenül. Ez könnyü, mert azon kivül nem marad semmi más, de másnap úgy eltud tünni, hogy csak nagy kitartással lehet vhogy "elviselni".
2016. máj. 3. 09:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze nem könnyen tünik el, ebben igazatok van. De észrevétlenül tünik el, és az ember olyankor elkezd unatkozni, rosszul érzi magát. Szépsége, ereje rögtön odavész. Ilyenkor muszáj hibázni, hogy legyen vétek. Sokszor megpróbál, minden szinten, úgyhogy ezután jönni fog a következö megpróbáltatás. Az eddigiek nagyon nehezek voltak, csomószor elbuktam de mégis itt vok és szeret... de akkor is elmúlik a nyertem-x aura, hát wazzeg fu nagyon
2016. máj. 3. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Az evangéliumot nem elég hirdetni, meg is kell élni.


Betartani a parancsolatokat, követni Jézus példáját, segíteni a szegényeket, befogadni a menekülteket, enni adni az éhezőknek, szállást a hajléktalanoknak, gyógyítani a betegeket, tanítani az írástudatlanokat.

2016. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!