Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem hogy nagyon szerelme...

Úgy érzem hogy nagyon szerelmes vagyok, de nem emberbe, hanem Istenbe?

Figyelt kérdés
Hogy éljek igy?? olyan mintha itt lenne, de mi van ha összeveszek vele és amiatt nekem nagyon rossz lesz? vagy befalsulok, csalódik bennem vagy ilyesmi?
2016. máj. 3. 06:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Adnék egy zöld kezet a kérdezőnek, ha lehetne. Végre vannak humorérzékkel megáldott trollok is, akik kis színt visznek az életbe. :)))


A bunkózós ateista trollok meg a térítős, mindenkit lepontozós szektások már uncsik itt a vallási topikon.

2016. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De édes dolgokról írsz... :)


Én is voltam sokféleképpen ezzel a kérdéssel - egészen kicsi gyerekkoromtól. Ennek ellenére még én is csak "útkereső" vagyok a témában.


Szerintem ez a folyamat egészen halálunk pillanatáig eltarthat, amikor az Örök Hazába Visszatérünk.


Üdv: 42/N

2016. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!