Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért utálják annyian a zsidókat?

Miért utálják annyian a zsidókat?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok és ezt nem igazán értem! De hallom sokfelől a "zsidózást" meg a zsidók szidását. Miért van ez? Valami rosszat tettek ami miatt alapozott az utálat?
2009. jan. 21. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
...
2010. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert 1 parazita népség akik mások által megtermelt javak megsápolásából élnek.
2010. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim válasza:
66%
2010. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim válasza:
38%
nem a zsidókat kellett volna irtani hanem a cigányokat.. azoknak torzulhatott volna a pofájuk a mustárgáztól
2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim válasza:
77%

Sajnálattal nézem ezeket a hozzászólásokat.

Nem vagyok zsidó, de nem is utálom őket és szerintem senkinek sem kellene utálni.

Az emberek irigyek, a zsidók közül sok volt a kereskedő, kuporgató ember így sok zsidó vagyonossá vált.

Az emberek meg irigyek, ezért utálják őket!

Hitlernek meg a pénzük kellett!

Attól még hogy pár fasiszta magyar zsidózik, a helyzet nem fog megváltozni, a gazdagoknak nem lesz kevesebb a pénzük, ha zsidó, ha nem! Csak az országunknak, Magyarországnak ártotok az ilyen neonáci felfogásotokkal.


Nekem a zsidóságról Radnóti Miklós, Karinthy Frigyes, Hofi Géza, Gobbi Hilda jutnak az eszembe. Ha tetszik ha nem, Magyarországnak sokat adtak, s aki zsidóságuk miatt esetleg utálja őket, az szégyellje magát, mert nem attól lesz nagyobb magyar, ha zsidózik!

Mindenfajta ember közt -legyen magyar, zsidó, cigány, szerb, horvát, román, szlovák- van jó és rossz is.

Szerintem aki olvasott Karinthyt, az láthatja, hogy a zsidó ember is éppolyan, mint a többi.

2010. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
62%

Utolsónak:

Sokmindenben igazad van,felpontoztalak,de szerintem el vagy egy kicsit tévedve...

2010. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim válasza:
59%
A Zsidó ember pénz szerető! Pénzt ad hitelre..kamatos kamatra és annak is a kamatjára! Neki a pénz az emberi életnél is fontossabb! A profit az Istene! nem pedíg Jehova! Ime egy ok ami miatt sokan utálják a Zsidókat! Köztük én is! Ha kell ez nyiltan is vállalom..Nem a Holokausztot tagadom,hanem egy olyan népréteget utálok aki ezt az országot a nyomorba döntötte a hitelrendszereivel..
2011. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim válasza:
42%
A zsidónál nincs rosszabb a világon sokan utálják őket teljes joggal én is utálom őket mert tönkretesznek pénzügyileg mindenkit akit csak tudnak És még ennek ellenére a zsidóknak áll feljebb hogy mér szidják őket undoritó de ugye a a zsidó szidhatja a magyart lásd kertész ákost aki egy amerikai ujságban gyalázta a magyart UNDORITÓ EGS NÉP
2011. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim válasza:
-y
2011. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim válasza:
64%

Szia, olvasd el ezt a cikket, ez jól rávilágít a lényegre:


[link]

2011. szept. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!