Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért utálják annyian a zsidókat?

Miért utálják annyian a zsidókat?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok és ezt nem igazán értem! De hallom sokfelől a "zsidózást" meg a zsidók szidását. Miért van ez? Valami rosszat tettek ami miatt alapozott az utálat?
2009. jan. 21. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:

Mert Zsidók.

Bár gondolom az évek alatt kialakult a saját véleményed, hiszen eltelt 8 év miota a kérdést kiirtad :)

2017. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim válasza:
18%
Remélem azóta se tapasztaltad milyenek is valójában:) Free Palestine. Fuck zionism.:)
2017. dec. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim válasza:

Kilenc éve feltetted ezt a kérdést. Nem is neked írom, hanem annak aki erre a kérdésre mostanában keresi a választ.Röviden válaszolni nehéz, mert a világban zajló dolgok változásai az örök érvényű szabályokat is elhalványíthatják de az ezzel összefüggő a dolgok nemigen lettek jobbak.Egy képies megközelítés a zsidó viselkedésre kellőképpen kifejezi Kubinyi Tamás Álmos Király Akadémiájában említett válasz lehetne erre: Ki a zsidó? Aki a csata elején kiabál: Lőszert vegyenek! Lőszert vegyenek! - a csata végén meg ezt hallod: Kötszert vegyenek! Kötszert vegyenek!- Ez a zsidó. Szeretetet vagy inkább imádatot csak néhány dolog iránt érez: az pedig legfőképpen az arany mint kézbe fogható dolog és ez le is leplezi ha akár egy ország aranya örökre eltűnik mondvacsinált ürüggyel, konfliktus gerjesztéssel, akkor kövesd a nyomot. Ahová az arany került ott a zsidó sertepertél. Hasonló perverz imádatot érez a a csiszolt gyémánt, a briliáns iránt. Ennek megszerzése bármi áron a zsidó kapzsiság fő tevékenysége: a magad érdekében készületlenül ne állj az útjába.

Magyarországon, mivel rég kifosztották javaiból például Szerencsés Imre (Slomó ben Efrájim zsidó csaló, szélhámos) a legrosszabb pillanatban tette ezt ami a mohácsi tragédiába sodorta szegény sorsú népünket ( a budai vár 1686-os visszafoglalásánál a keresztények ellenálló zsidókat rugdostak ki annyira oda voltak szegények a törökért azaz az aranyukért).Ez a később trianonig vezethető dolog amiben szintén zsidó szabadkőműves szervezés leplezhető le, ma ott ismerhető fel a zsidó "jóakarat" ahol a magyarságot még életben tartó tevékenység zajlik azt tűzzel-vassal üldözik, gúnyolják. "Ne magyarkodj" vagy "kicsik vagyunk mi magyarok" vagy "a zsidók képességekben felettünk állnak mi buták vagyunk magyarok" vagy itt a zsidó szekértolók hozzászólásaikban finomkodnak. Ezek a szövegek ma már csak csipkelődésre jók mivel a kiváló és a világban nagy elismerést szerzett magyar erkölcsiség, jellem és példa ebben a környezetben már nem tudja felülírni a zsidó etikátlanságot, cselt, aljasságot. Látszólag felül kerekedtek a dolgokban mivel jócskán beépültek a gazdanemzetbe és súlypontilag nem kimondottan a magyarokat hanem Európa egységének tönkretételét célozták meg? A zsidó kabbalák sötét dolgok végrehajtására buzdítják ezeket az "amőbákat". Várják a megváltójukat, kérdés már csak az kinek lesz jó ha a zsidó véráldozat a jeruzsálemi templomban folytatódik, a vadszamár imádóit leszámítva ebből?

2017. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:

Nekem vannak élményeim a zsidókkal:

Egyik zsidó haverom tanított meg zsidózni és szidni a zsidókat, majd az anyja meghallotta és felvilágosított minket, hogy tulajdonképpen ők is zsidók és nem érti, hogy honnan tanultuk ezt - de ez egy nem egészséges divat.


1 évvel később (még mindig általános iskolás koromban) egy néni a villamoson elkezdett fennhangon, nyáltól fröcsögve üvölteni, hogy biztos azért nem kap ülőhelyet, mert ő Zsidó és hogy mi utáljuk őt. Ez a másik oldala a dolognak, hogy vannak köztük provokátorok, akiknek kell a fájdalom,a gyűlölet, a megvetés, és ha nem kapják meg, kérik.


Aztán a középiskola végén, életemben először egy zsidó ember vert félholtra. Aki azzal védekezett a bíróságon, hogy zsidóztam őt - ami nem volt igaz, de nem volt bizonyítható az ellenkezője és el lettem én ítélve, mint áldozat, akit 3 nap múlva tudtak életre lehelni az orvosok.

Itt az törvény "elfogulatlansága" bukott meg - és jöttem rá: Magyarországon az erkölcs sz/\rt sem ér, de még üldözött is.


Aztán felépülésem után a szomszéddal beszéltem és mondta, hogy tulajdonképpen ő is zsidó és gyakorolja is a vallását és volt már zarándoklatokon is, de egyik zsidós élményemmel sem tud azonosulni és szerinte ezek rossz emberek voltak.


Az, hogy Engem miért utálnak a zsidók - fogalmam sincs, de nekik ez valahogy a kultúrájuk része. Ha rosszat csinálnak, akkor tudnak arra hivatkozni, hogy dehát ők zsidók, róluk egy szó rosszat sem szabad mondai.


És néhány ilyen, hangos, eszement embertől, aki azt vallja magáról, hogy zsidó, ettől lesz undorom az egésztől - közben meg a legjobb haverjaim úgy zsidók, hogy nem hangoztatják magukról ezt a jellemzőjüket - és ha megtudom, hogy azok, akkor csak rácsodálkozok, hogy vannak köztük jó emberek is, csak nem kérkednek ezzel, mert ők elsősorban emberek és nem elsősorban zsidók.

2018. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim válasza:
(Én nem olvastam el a válaszokat mert anélkül akarok felelni.)Dehogy tettek inkább az emberiséget kéne utálni,akik megbélyegeznek másokat,itélkeznek,gorombáskodnak.Én megutáltam az embereket mert sajnos én mindig törékeny voltam és félénk ezt kihasználva sokat bàntottak az emberek,nem mertem visszaszólni."én vagyok a gyáva féreg".Sokszor mintha a létezésem is fájna másoknak mert határozatlan senkinek mondanak.De nem is baj,mondják nem érdekel.UGYHOGY ENGEM UTÁLNAK ÉS NEM A ZSIDÓKAT!!!!!(N)
2018. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

85.


a magyarok bizony ilyenek,amit leírtál. nem éltem más országban, nincs összehasonlítási alapom,de sok helyen olvastam,hogy nyugatabbra, beleértve az északiakat nyugodtabbak és toleránsabbak az emberek egymással.

nyílván ez területenként , szociális háttérrel változó .de én azt tapszatlom,hogy az úgynevezett vidéki kedves emberek sem nyitottak ebben a kisvárosban ahol élek. Nem nyitottak úgy élnek, mintha egy burokban lennének. Robotok,akiket az agyukat beprogramozták egyféle felszínes gondolkodásra. Beszélgetbni sem lehet értelmesen ezekkel. és ez úgy a magyarokra jellemző.

Előtte Budapesten laktam 12.ker kb ott is ez volt...

Valószínűleg ebben az országban itt minden nemzetiség hasonló felfogásban él nagy vonalakban,de csak a másikban találják meg a hibát, a sajátjukban nem.

Sztem ennek az országnak ezért nincs igazán jövője. Gondolkozom,hogy el is menjek és sztem sokan ezért az élhetetlenség miatt vándoroltak el innen. A jobbak, kreaítvabbak, nyitottabbak ,kvalifikáltabbak, így romlik az "emberi" minőség általában véve is.

2018. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!