Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha az evolúciót azért nem...

Ha az evolúciót azért nem hiszik el mert nem látta senki, akkor a Bibliai teremtést miért hiszik el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:

*Teljesen új bacik jelennek meg minden évben, ezért is van szükség folyamatosan az oltásokra. Ugye legyengített bacikat vagy az ellenanyagot juttatják be.


Az evolúció mutációk által megy végbe. A mútáció nem negatív értelemben használatos.

2012. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
Mellesleg már írtam, míg a teremtés egy teória ( a teóira NEM elméletet jelent), addig az evolúció egy modell.
2012. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
6%
A nemet nem én írtam de mindegy. Berta wooster, nyugottan mondjál olyan vallást mondom, jmely prédikál. bizonyítékokat meg mit vársz, most linkelgesek neked ide bibliaverseket, azt hittem hogy annyira ismered a bibliát hogy tudd hogy nemcsak kitalálom amit mondok, deha nem akkor előbb legalább a hitelességéröl győződj meg, majd linkelek mindjárt ezzel kapcsolatban egy oldalt, nyugottan nézd meg. Abibliánk pedig csak annyiban különbözik a Károl.-tól, hogy a régies kifejezések modernizálva lettek a könnyebb érthetőség érdekében. jelentésben nem különbözik.
2012. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 Hitchens ***** válasza:
67%

Szia Molnár Sándorné!


Ezek az órás példás jónak hangzanak csak tévesek. Az ébresztőóra tud szaporodni? Át tudja örökíteni a tulajdonságait az utódainak? Nem. Akkor mi köze az evolúcióhoz? A mai ember se úgy jött létre hogy megvolt minden szerve és aztán hirtelen minden a helyére került.


Az evolúció velejárója, hogy minden faj átmeneti. Nem A-ból B-be tartó folyamat, aminek a végén az ember áll. De ha már ragaszkodunk az átmeneti fajokhoz, akkor:


[link]

2012. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
Te komolyan nem hallottál még más gyülekezeteket prédikálni, evangélizálni??? Ez most nem komoly, ugye? Ha igen, akkor el kell mondanom, hogy nagyon sok gyülekezet csinálja (a miénk biztosan, és másokat is hallottam már, és mindannyian a Biblia alapján tették.). Egyszerűen rossz helyeken jársz.
2012. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
Én csak annyit teszek hozzá, hogy a teremtést elhívők nem szokták azt mondani, hogy "hiszem, ha látom", ellenben az ateisták igen. A többit ki lehet találni.
2012. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Istvan35!

Szerintem is nézz körül az oldalon, mert újat nem tudsz nekünk mesélni!

Nem hinném,hogy olyan tökéletes lenne ez a házról házra ( már csak azért sem, mert Krisztus pont az ellenkezőjét mondta, miszerint, ne járjatok házról...) járás mivel egyszer tényleg érdeklődve leültem tanukkal beszélgetni, mindenféle kötekedés nélkül, 2 dolgot kérdeztem, ne tudtak rá válaszolni. Azt mondták majd megkérdezik a nagytudásuakat és visszajönnek, azóta sem jöttek, pedig párszor láttam itt őket...


Aki magát/magukat tökéletesnek huszi....

2012. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
A múltkor voltam egy nem jehova tanui gyülekezetnél. Megkérdeztem a "pásztorukat", hogy miben más az ő gyűlekezetük, az egyházuk? A válaz: " mert mi az igaz evangéliumot hirdetjűk"... :)))
2012. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
Na tényleg jézus azt mondta hogy nejájatok házról házra? na akkor most én várom a bizonyítékokat, na mutass már nekem egyet is miszerint jézus ezt mondta, mert mondani mindent lehet, meg hazudni is. lehet hogy más vallások is próbálkozgatnak hirdetni az igét, de még is jehova tanúi híresek erről, ez már tagadhatatlan. még híres hollywood-i filmekben is szerepeltek, hogy házról házra járnak.
2012. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!