Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobjam fel a szobámat?

Sheila Hawkins kérdése:

Hogyan dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok, egyke, és csak olyan dolog jöhet szóba, amit anya kibír.

A szobám elképzelhetetlenül kicsi, sárga fal, rengeteg polc, egy ágy, egy asztal és egy 80 cm széles galéria.Szabad fal nincs és szinte el se lehet férni.


2010. dec. 27. 14:50
 1/5 anonim válasza:
Virágokkal mindig fel lehet dobni egy szobát. Sok a polcod, oda tudsz is tenni néhányat, csak kapjanak fényt. Nagyon sok féle cserepes virágot lehet kapni. Én a te korodban gyűjtöttem a kaktuszokat. Mutatós és igénytelen növények, kevés vízzel és fénnyel is beérik.
2010. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A kaktusz tényleg jó ötlet.Én is gyűjtöttem és még mindig gyűjtöm. Én falimatricával díszítem mostanság a szobámat. ( nézdd meg a walltrend oldalát.Nagyon szépeket lehet ott rendelni.)Aztán rengeteg csecsebecsét vettem.ha sok a polcod rakhatsz rá fényképkereteket, ékszertartókat stb. Én imádom a nagy plüssöket,párnákat.Szerintem az ilyen dolgok is jól mutatnak.Aztán lehet kapni manapság azt az este világítós bigyuszokat.Ami magába szívja a fényt és esténként világít.Úgytudom a rossmann-ba lehet ilyeneket kapni.Csillagokat,delfineket.


17/l

2010. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem a szobámban alszok, és anya nem nagyon szereti a kaktuszokat
2010. dec. 30. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy új szőnyeg és egy új függöny jutott az eszembe, meg az ágyra is lehet új díszpárnákat tenni. A székre is tehetsz huzatot (az enyém egy színes lepedőszerűséggel volt letakarva egy darabig, szerintem jól nézett ki. Másrészt ha szabad fal nincs is, az ajtón talán van hely, vagy a plafonra is tehetsz egy vicces posztert.
2011. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem például ilyenek lógnak a plafonról különböző méretű cérnával fellógatva.Nekem nagyon tetszik így a szobám,és sokkal hangulatosabb.Ennél az oldalnál azt is leírja,hogy hogyan kell csinálni: [link]
2011. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!