Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » S. O. S. Mivel dobjam fel a...

S. O. S. Mivel dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés

kb.3 hete kaptam meg a vendágszobánkat..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


mivel tudnám kicsit otthonosabbá,tinilányosabbá tenni?Ha lehet linkeljetek..valamint a posztert ne irjatok mivel nem hiszem hogy engedik a szüleim hogy poszert rakjak a falra..köszi mindenkinek előre!13/L


2011. jún. 16. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
...egy jó ruganyos ággyal.....
2011. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sokat segítesz már azzal a szobán,ha cseréltek függönyt.Polcokat a falra (3.képed).
2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

az egyik falad nagyon üres oda lehetne tenni valamit.

másik a bútorok nagyon örgesek,gyűjthetnél rá nyáron pénzt egy újra

2011. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na nézzük csak:

- ha megengedik, hogy a szekrény üveges részéből valahová máshová pakold a porcelánokat, akkor oda tehetnél mondjuk könyveket, apró kis barátnőktől kapott csecsebecséket, emlékeket, vagy ha van parfümöd, azokat is tarthatod ott. Én nem ragasztanék ilyesmiket a szekrényre. Tényleg túl komoly a te korodhoz, de mondjuk inkább vegyél vagy készíts színes, mintás képkereteket, és azokat rakd ki rá, vagy valamilyen szobrocskákat.

- a falra valamilyen képeket - nem posztert, hanem pl nemrég láttam, hogy lehet venni szép keret nélküli, de felakasztható képeket nem túl drágán pl. marylin monroe-ról, vagy ilyen new york-i. párizsi utcarészletről. De ha kiraktál már valami szép puzzle-t, azt üvegezőnél be lehet fogattatni 2 üveglap közé, és azt is ki lehet tenni a falra

- ablakhoz ilyen kókuszrostból készült, felakasztható lepkék meg virágok, vagy a katica is aranyos, attól függ, mit szeretsz

- egy függöny-és szőnyegcsere is sokat változtathat (bár nekem így 20on fölül bejön a szobád így, ahogy van, de megértem, hogy valami tinisebbet szeretnél) :) és valami csajos takaró az ágyra és az ülőalkalmatosságokra - mondjuk olyasmi színben, mint a fal

- díszpárnák

- A falra jöhetne még mondjuk valahová egy nagy parafa tábla, amire képeket, emlékeztető cetliket tudsz tüzgélni, és azzal folyamatosan változtathatod a szobád :)

Tetszik, hogy vannak növényeid! Igaz, hogy gondozni kell őket, de szerintem szép. És te is ültethetsz valami kis tálba vagy régi akváriumba kaktuszt, szórj közéjük köveket, beleszúrhatsz a földjükbe különféle díszeket - ilyesmit lehet készen venni, nem drága dolgok, de magad is készíthetsz hurkapálcára ilyen kis bigyókat :)

- hiányolok íróasztalt a szobádból, és jó volna valami polc is, apróságoknak - na meg tükör, elvégre lány vagy :)) És gratu az új szobádhoz! :)

2011. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az a szekrénysor nagyon gyatra. ha tudod, akkor cseréld, mert az egész szobát elnyomja.

a falszín jó, fiatalos.


valami világosabb, nyír hatású szekrényt vegyél inkább.

2011. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!15:28 sokat segitettél, köszi és megfogadom a tanácsaidat!

még várok ötleteket!

2011. jún. 16. 17:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Valóban az a szekrénysor nem valami divatos és komor egy kicsit. A helyedben kirakatnám és a helyére polcot tennék a falra, vagy álló polcot. Új szőnyeget vennék, vagy csak kivinném a meglévőt, ha nincs pénz újra. Viszont a függönyt lecserélném, az nem kerül sokba. Az ülőgarnitúrára és fotelre lehet kapni gumis huzatot, amivel be lehet vonni.

Mivel az ajtó szép fehér és nagyon illik a falhoz, ezért a helyedben fehér függönyt, fehér huzatot és polcot vennék. A falra valóban vehetnél egy képet. Linkelek pár dolgot.

[link] (Nekem is van ebből asztal polccal)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és a lámpát se ártana lecserélni. Már olcsón lehet kapni valami szépet.
2011. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

elsőnek is azzal, hogy elpakolod a ruháidat és megágyazol,

Annyira sötétnek néz ki a szoba, a függöny és a szekrény miatt szerintem. szép a szekrény de nem egy fiatal lánynak

2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

vannak falra ragasztható matricák szerintem ez gyönyörű és illene is a faladhoz persze nem hinném hogy pont tudsz ilyeneket találni :) de szerintem ha elmész egy papírboltba ahol tudnak nyomtati akkor viszel egy képet hogy nagyítsák fel és legyen a hátoldalán olyan ragasztós bigyó de persze nem biztos hogy papírboltokban van ilyen lehetőség (ahol én lakok ott van :D) vagy lehet hogy fényképes boltban is meg tudják csinálni ezt. nézd meg a képet

pl.:


[link]

2011. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!