Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy dobjam fel a szobámat?

Hogy dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés

Nemtúl nagy a szobám. 13 éves lány vagyok és szeretném valahogy feldobni. A falam baracksárga a szekrényeim kékesek.van padlószőnyegem is ami halvány zöldeskék. Valami ötlet?(Nem akarok festeni meg semmi csak most lesz a szülinapom nemsoká és nem tudom hogy mit kérjek és ez jutott eszembe)Bármi normálisat mondhattok.


csak hogy tudjátok imádom a lovakat és egy kicsit "lovasabbá" is szeretném tennni.


2011. máj. 16. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Poszterek minden mennyiségben. Vagy egy kollázs :)
2011. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tegyél a falra lovas képeket, posztereket. Szülinapodra kérhetsz keretes képet, biztos szépek vannak. Vagy egy lovas puzzle: kirakod és bekereteztetitek.

Néhány színes cserepes virág, kaktusz vagy szobanövény nagyon fel tud dobni egy szobát.

Vagy egy új szőnyeg, új lámpa, szép színes sötétítőfüggyöny, ágytakaró, egy állólámpa.. Ilyesmik.

2011. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előző vagyok.

Még eszembe jutott, hogy jól néznek ki a babzsákfotelek is. Vagy kérhetnél pár díszpárnát az ágyadra.

Ezt nézd meg -> [link]

A linkben a 3. képen a parafatábla szerintem tök jól néz ki, rakhatsz rá képeket, amik tetszenek vagy bármit.

Ha már sminkelsz, talán jól jönne egy sminkasztal vagy egy nagyobb tükör.

Nézd meg itt is, hátha vmi megtetszik: [link]

[link]

2011. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos virágot nem tudok rakni a szobámba se függönyt mert nincs ablak azért, mert egy szekrennyél választottun el a szobát és az enyén a sötét oldal. Ha tudtok sötétet bíró növényt írjatok. Mégegyszer köcce!
2011. máj. 17. 15:20
 5/6 anonim válasza:
2011. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csajos ágyneműk: www.agynemu.bolthely.hu
2011. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!