Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
 11/96 anonim ***** válasza:
71%
Kazincbarcikai? Akkor mi a fenét posztolgat a győri csoportokba álprofilokról? Szerintem amúgy fixen ő az, pont ilyen stílusba ír.
2022. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 A kérdező kommentje:

Na jól van… látom sikerült valódi arcotokat felfedni…

- észak Korea? Nocsak? Annak a szónak a jelentése meg van hogy diktatúra? Nem hiszem. Diktatúrában nem szokás a fennálló hatalmat megszólni még a neten se. Kicsit gondolkozz már…

- többiektől meg ez a ocsmány alpári kétségbeesett fröcsögés… szerintem kb. tizenéves gyerekek lehettek… pici aggyal, pici fütyülővel, nagy pofával…

2022. márc. 11. 21:59
 13/96 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok győri, valaki avasson be milyen istvánkát keressek! Netán egy profil linket, ha lehetne.
2022. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem értük el Észak-Korea szintjét, meg azt azért nem is érnék el soha, csak szemléltető példa volt, de ez lehet, hogy egy kicsit komplex volt így.


Oroszország szintjét már majdnem elértük. Évekkel ezelőtt diktátorozta le mindenki Orbánt, azóta meg csak romlott a helyzet. Egészestés film is született róla "A diktátor" címmel. Gyönyörűen levezetik szóról-szóra, hogy építette ki, és miért hívhatjuk diktatúrának Orbán rendszerét. Tessék megnézni, és ha van ellene egyetlen épkézláb észérved, meghallgatom.

2022. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
89%
19! Nem lesz neki észérve, annyi esze nincs, csak utálkozni tud! Mindig azzal jön, hogy a másiknak kicsi a pöcs.e. Lehet meleg is. Mondjuk a fidesz tele van melegekkel, megtalálta a helyét
2022. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
32%

#19

Semmilyen hivatalos álláspont szerint nem vagyunk diktatúra. Olyan besorolást esetleg találni elvétve, hogy hibrid-rezsim.

2022. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
84%

21, igen a diktatúra egyelőre valóban költői túlzás, de attól még egész film készült Orbánról, és arról, ahogy levezetik a diktatúra kialakítását, gyönyörűen, lépésről lépsre. Igen, még nem tartunk ott, de már a határon egyensúlyozunk, van még egy kis látszatvéleménynyilvánítás, van még választás, de az is inkább látszat. Nem azért, mert szerintem számszerűen elcsalnák, ezt kétlem, hanem 4 év alatt lehetetlenítik el az ellenzéket.


Máshogy eleve nem lehetne 4-szer újraválasztani egy oldalt, mindenhol egymást váltják.

2022. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
38%

#22

Nem értem miért lenne látszat a választás. Ha több mandátumot kap az ellenzék, akkor ők győznek. Ha a Fidesz kap többet, akkor meg ők. Akkor is, ha négyszer egymás után. Ez nem Amerika, hogy 8 évig lehet max valaki minsizterelnök. Ha ez a diktatúra kitétele, akkor már Orbán előtt is az volt, mert a játékszabályok már akkor is lehetővé tették.

Ha meg látszat ez a választás, és nem demokratikus úton nem váltható le, akkor meg minek indul egyáltalán az ellenzék, mire volt jó az egész előválasztás, kampány? Részükről is színjáték az egész?

2022. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:

Milyen ideges mindenki… nem régen láttam egy hisztis gyerek toporzékolt mert nem kapott meg valamit…

Pont ez jutott eszembe rólatok…

Kölykök, hiszti, butaság….

2022. márc. 11. 22:34
 20/96 anonim ***** válasza:
83%

23: Azért látszatválasztás, mert nem tudnak sehol megjelenni az emberek előtt. Minden tv-n, youtube videó előtt, plakáton kormánypropaganda megy, pár kivétellel. Most hagyom, hogy ezek nagy része hazugság, anélkül is durva a dolog, mert az önmagában durva, hogy nem láthatjuk sehol az ellenzéket, még ugye vitára sem hajlandó, pedig előtte, meg más országokban is ez teljesen alap dolog volt.

Sehol nincs 4 alkalommal egmyásután ugyanaz az ember. Ha igen, az már mindenképp túlzóan populista éa autokrata rendszer, ha még nem diktatórikus. De nézzük meg, melyik rendszerekben és melyik országokban "uralkodott" egyetlen ember zsinórban 16-20 évig. Jellemzően csak diktatúrában történhet meg.


Az ellenzék miért ne indulna el? Muszáj nekik megpróbálni... mostanra már megbántott akkora bázisokat a Fidesz, hogy legalább ne legyen TELJESEN esélytelen a dolog, de a médiauralommal még mindig elég népet mozgósít ahhoz, hogy meglegyen a többség.

2022. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!