Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
 41/96 A kérdező kommentje:

Írtam már:

Áprilisban várom a priviket hogy bocs igazad volt addig meg mehet a vergődés!!!! Libsi nyomik

2022. márc. 12. 15:49
 42/96 anonim ***** válasza:
63%

40, teljesen jogos, és még a laposföldhívőket sem lehet felszámolni, pedig hát... :D


41: Tény és érv továbbra sincs, milyen érdekes. :D Roppant szórakoztató ilyen agykapacitással vitázni, hogy a ásik érvel, te pedig sértegetőzöl rá egy sort. Ez rendszerint annak a jele, hogy nem tudsz mit mondani. :)


Fogalmam sincs, miről beszélsz, hiszen szerintem is Fidesz nyeri a választásokat több okból is kifolyólag. Elsődlegesen azért, mert nincs már demokrácia, egy autokratikus, totalitarizmus rendszer van, amely a diktatúra jegyeit mutatja, és mint ilyen, annyira bebetonozta magát, hogy nyilvánosan erőszakolhatna meg kislányokat, mikozben azt kiabálja, hogy halál Ukrainára, már akkor sem lehetne leváltani, vagy akkor is max egy 50-50 helyzet alakulna ki. A másik ok Gyurcsány, akinek nem szabadna már közéleti szereplőnek lennie, hogy ne legyen legalább ennyire könnyű Orbánnak gyűlöletpolitikát folytatni ellene. Ha ő nem lenne, az pár %-ot jelentene az ellenzéknek szerintem, az meg már határeset lenne.


Szóval nem tudom, miről beszélsz, hogy igazad volt.

2022. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:

Nincs bennem gyűlölet és azért nem vitázom mert felesleges. Olyanok vagytok mint a spanyol inkvizíció korlátolt és merev.

Én a saját bőrömön tapasztaltam a balos rendszer gyengeségeit és a jelenlegi polgári kormány jótékony hatásait.

Nem kell magyarázkodnom sem gyűlölködnöm sem hiszen erre vagytok ti. Én dolgozom, gyereket nevelek, boldog vagyok a bőrömben… áprilisban találkozunk.

2022. márc. 12. 16:38
 44/96 anonim ***** válasza:
62%

Roppant boldog lehetsz a bőrödben, ha ide jársz uszítani a népet. :D


Ja, nincs benned gyűlölet, idézek tőled csak az elmúlt pár válaszodból:


- Hülye vagy? 2X

- Balos csőcselék


Azt ugye vágod, hogy a vita POZITÍV dolog? :D És addig vita, amíg kulturáltan, tényekről, érvekkel vitatkozunk, és azzal megy előrébb az emberiség. Amire te gondolsz az a veszekedés, na te pont ezt csinálod, érvekre személyeskedéssel jössz minden alkalommal.


Orbán Viktor amúgy minden megnyilvánulásában pont ugyanezt csinálja, nem csoda, hogy eltanulod. Megkérdeznek róla valamit, és jobb esetben másról beszél, rosszabb esetben (a sajnos jó retorikai készségével) verbálisan köpköd. De érvelni még soha életemben nem hallottam egyszer sem, mióta 10-ben újra hatalomra került, pedig rengeteg parlamanti kérdések óráját néztem végig. Mondanám, hogy mutass egyetlen ilyet, de a válaszod úgyis valami ilyen "mocskolódó balos"-szerűség lesz, semmiféle érvvel. Sajnos spont az ilyen emberek kajálják be a felsőbb körökből a mocskolódást, mert maguk is ilyenek, és könnyen felülnek neki. Szomorú.

2022. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
81%
Tán a Fidesznek van programja? Az "előre menjünk, ne hátra" és társai nem azok.
2022. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 legion ***** válasza:
72%
Most tavasszal a Fideszt Pestrol egeszen biztosan ki...dobjuk. Kis szerencsevel videkrol is,de,nagyon sok korzet most atkerul az osszellenzekhez. Ez hatalmas siker lesz,a valasztas vegeredmenyetol fuggetlenul.
2022. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:

Akkor ismét:

Nem kell magyarázni semmit.

Nem felültem a propagandának hanem jobban élek. Miért olyan bonyolult ezt elhinni? Azért élek jobban mert a kormány azaz a fidesz jobban támogat.

Nem kell a nagy eposz… jobb kb 3 millió embernek. A törpe pártok meg nem képesek semmi hasonlóra.

2022. márc. 13. 03:01
 48/96 anonim ***** válasza:
72%

Hát, márpedig ha értelmesen vitázni akarsz, akkor érdemes lenne érveket hozni, a szavaiddal élve "magyarázni". Ezt a módszert a magánélett miatt is érdemes elsajátítani (ezt ne vedd személyeskedésnek, remélem jó emberi kapcsolataid vannak, és boldog kapcsolatban élsz), mert így lehet a veszekedésből, és egymás verbális köpködéséből értelmes, előrehaladó vitát kovácsolni, ahol egyik fél sem sérül. Ami veszekedésnél lehetetlen, hisz mindig egymással szembenálló álláspontok vannak.


Én elhiszem, hogy jobban élsz, vannak így páran. De tényleg ilyen országban akarsz élni? Ha beteg leszel, kb a váróban halsz meg, már ha oda bejutsz. Több oldalról láto maz egészségügyet, és a Gyurcsány alatti is sz@r volt, de ehhez képest Európa-szint, mert már minden jó orvost elüldözött. Olyan iskolákba akarod járatni a gyerekeid, ahol válogatás nélkül kerülnek be az aljatanárok is, akik a gyerekeken élik ki a megalomániájukat, mert még így sincsenek meg? És sorolhatná, ezek mind érintenek téged és a gyerekeidet is. Ha most nem, akkor potenciálisan bármikor.


"A törpe pártok nem képesek hasonlóra"


Erre kiváncsi vagyok, hogy magyarázod, mivel nem is kaptak esélyt. Feltételezem úgy, hogy Gyurcsány irányít, de remélem te is tudod, hogy ez kamu, még MZP is nyíltan hazaküldte többször.

2022. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
18%

Éljen a fidesz !!! Csak az Orbán Viktor segíthet nekünk . Bevándorlók ? Külföldön élők ? Gyerekek és nyugdíjasok !? Mindenre talált megoldást . Magyarország előre megy , nem hátra . Ezt ti is fogjátok fel .


Különben is . A Gyurcsány és a mini Feri jobbak lennének ? Kétlem !!


Még sok sok évig vezesse a fidesz ezt az országot ! A jobb élet reményében !


63/N

2022. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék vitázni vagy érvelni arról, hogy jó a fidesz vagy sem. Ezt én tudom és értem, sőt meg is éltem a negatív következményeit amikor nem fidesz kormány volt

Szóval ez nem érdekel… a kérdést olvasd vissza vagy leírom kicsit másként:

Megérti az ellenzék, hogy mit kell tennie ha győzni szeretne vagy nem….

2022. márc. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!