Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
 61/96 anonim ***** válasza:
83%
Őőőő az oktatás egészen pontosan miben jobb? :D Édesanyám tanár (pechére lelkiismeretes), olyan magas óraszáma van a hiány miatt, és olyan brutál mennyiségű papírmunkával terhelik 14 óta, hogy 6-7-8 körül fejez be egy napot. A gyerekek súlyosan túllépik az általuk normálisan látogatható órák számát, zombikként érnek haza, Heti 5 tesi ugye, amikor 3 osztály szorong egy terermben, és sorolhatnám. Őszintén remélem, hogy hazudsz, amikor magadról írsz, mert nem lennék ott, amikor a gyerekeidet elviszed suliba... pláne, amikor haza kell őket hoznod...
2022. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 A kérdező kommentje:

Ja értem gyerek vagy…

Anyukád munkájáról van valami kis gyermekded elképzelésed.

Illetve az ÉLETRŐL is van valami hagymázas álmod…

Na jól van…

Nem haragszom, csak eridj csináld meg a házit!

2022. márc. 13. 15:34
 63/96 anonim ***** válasza:
91%

Igen, anyukája az embernek csak 18 éves koráig van, ez köztudott. XD Bocsi, de ez már akkora logikai bakugrás volt, hogy őszintén remélem, hogy neked is fáj. :D


30 vagyok, és nem gyermekded elképzelésem van, hanem beszélek vele, és látom is néha, ha beugrom. Továbbá dolgoztam gyerekekkel edzőként, 14 előtt remek meló volt, utána meg lehetetlen, mert 7-8 éves zombik estek be a terembe, akiknek a koncentrációját már nem lehetett megfogni, mint előtte.

2022. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
88%
Én gyakornokként dolgozom jelenleg iskolában. Egy nagy sz#pás az egész, látom az 5-10-30 éve dolgozó tanárokon, hogy legfeljebb az elhivatottság tartja őket a pályán. Szerinted miért volt és lesz is sztrájk? Nyilván, a tanárok többsége rohadt balos, persze.
2022. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
88%

Ja még annyi, hogy alig mennek tanárnak. Az ELTÉ-n második éve nem indul fizikatanár képzés (tehát nincs olyan beiratkozó hallgató, akinek az egyik szakja fizika lenne). Mert nincs, aki jelentkezne.


170 ezer nettóért rothadó infrastruktúra közepette túlórázhatsz (amit bizonyos mennyiségig nem fizetnek) 6 év egyetem után.

2022. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
63%

A "ballib" és a "nyomik" szavakon kívűl ismersz mást is?


Nagyon féltek ti fidesz-nyaloncok, minden szavadról lesüt.


Majd lesz nektek sírás áprilisba.

2022. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
44%
66, az a baj, hogy nem lesz nekik, és igazolva érzik magukat, mert "a nép akarata érvényesült"
2022. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
91%
Csodálom, hogy van energiátok ezzel a kérdezővel vitázni.
2022. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
88%
68-én Ez nem vita, vele nem lehet. Én szimpán jól szórakozok rajta.
2022. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
88%

Én próbálom érdemi vitával legalább egy 1%-al megkoptatni a fanatizmusát, de ez esélytelen. Másodsorban én is szórakozom, haradsorban pedig szeretnék bepillantást nyerni egy ilyen droid agyába, mert az ismeretségi köröm alapvetően értelmiségi (és mint ilyen mind Fidesz-ellenes, még ha nem is balos).


Seretnék érvet hallani Orbán mellett, hogy miért gondolják így, akik, de még egyetlen darabot sem kaptam. Szerinte jó az oktatásügy meg az egészségügy, akik meg belelátnak, és leírják a problémákat, hazug ballibesek. :D

2022. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!