Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
 81/96 anonim ***** válasza:
91%

Én nem a fénysugaras csávó vagyok.

De ahogy látom aki valami negatívat mond a kormányra az sötét idióta.

2022. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
91%

#80

Miért? Szerintem 3 napos ünnepet tartanátok, ha minden egyes ellenzéki szavazó elvándorolna. 😀

2022. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 A kérdező kommentje:

Nos?

Nagy a csend a baloldalon?

Mi történt?

2022. ápr. 10. 14:09
 84/96 anonim ***** válasza:
83%

#83

Lényegtelen, hogy mi ellenzékiek mit gondolunk.

2022. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 Gofrisütő ***** válasza:
88%

Mi a probléma az ellenzék programjával? Ezt nem provokatív kérdésként kérdezem, és nem ilyen agymosott "minden tökéletés, miért nem látod be" módon, vannak programpontok, amikkel nem értek eggyet, csak kíváncsi vagyok, hogy neked mi a problémád a programmal.

(A programban nincs migráns beengedés, nincs melegházasság engedélyezés, nincs semmi a nemátalakítással kapcsolatban, nem vonják meg a nyugdíjt, nem képviselik a fasisztákat, nem küldenek magyar katonákat Ukrajnába, amennyiben a NATO nem kötelez, abban az esetben meg Orbánnak is kell.)

Szerintem a választást elsősorban azért vesztették el, mert a kommunikációjukban nem eléggé az átlagembereket szólították meg.

2022. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 A kérdező kommentje:

Más baj nincs a baloldal programjával csak az hogy nincs.

Lózungok halmaza, nem program.

2022. ápr. 10. 15:20
 87/96 anonim ***** válasza:
42%

Amíg ennek az országnak nem lesz normális ellenzéki politikusa, addig ez az ellenzék nem kerül ebben az országban hatalomra, mert hiteltelen, gyűlöletkeltő, aljas, hazug, szava hihetetlen, hülyének néző, butázó, ostobázó, gombázó, magát felsőbbrendűnek tartó, arrogáns, nárcisztikus, gőgős, hatalom-és pénzéhes, züllesztő, romboló, nemzetellenes, hazaárúló, hazát eladó... és még sorolhatnám milyen jelzőkkel tudnám illetni őket.


Rohadjanak abban, amit teremtettek maguknak. Örökre. Ámen.

2022. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
79%
#86 A Fidesz nem lózungokat halmozott? Ráadásul ott egy konkrét választási program se volt.
2022. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
84%
Most sincs :D
2022. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
88%
Istvánka, mondanál egy fideszes programot, ami neked kifejezetten tetszik? Tényleg érdekel
2022. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!