Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
 71/96 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor a szokás duma jön úgyis: CSOK, xyz családos hitel/támogatás, 13. havi, meg az éves béremelés. Ezt töltik a fejükbe, mert ahol nincs semmi, oda lehet tölteni.


De ez inkább egy álomvilág, amit megkonstruálnak maguknak. Minden magyar középosztálybeli, 3-4 gyerekkel, apa-anya, nagy autóval. Csak aztán ha ezt megpiszkáljuk, mert esetleg van egy valóság is (oktatás, eü, szegények), akkor nekiállnak hisztizni.

2022. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 A kérdező kommentje:

Oké!

Igazatok van!

Nem vagytok ballib nyomik.

Talán köztetek van Nelson Mandela és W. Churchill élő reinkarnációja is. Orbán meg legalább annyira gonosz mint maga a Sátán… de minimum egy Hitler.

Az ország a teljes csőd szélén táncol és csak MZP tud megmenteni minket de csakis akkor ha a teljes szivárvány koalíció vált vállvetve harcol majd egymásért és értünk.

Az ország lassan megszűnik létezni és éhínség anarchia lesz a közeljövőben. Puszta sivataggá válnak városaink és a Patás Orbán csak vigyorogni fog ezen is.

Minimum Etiópia szintjére süllyedünk és lassan az is kiderül Orbán okozta az ukrán háborút mert elunta a Covid válságot amit szintén ő okozott.

Most hogy erre rájöttem már világos hogy főiskolás fiam technikumos lányom is a rendszer áldozata, a családi ház amit építettem sem igaz pusztán egy kunyhó de eddig ezt nem láttam.

Valahogy el tudnátok érni hogy hárommillió tévelygő fideszes is észre vegye mekkora a baj?


Vagy végre megértitek hogy ez jó nekünk és győz a fidesz ismét ti meg mehettek fütyülőért a libsi kellékek boltjába?

2022. márc. 13. 18:10
 73/96 anonim ***** válasza:
91%
Ezt te adod a szánkba, de az enyémbe biztos. Senki nem állított itt ilyet. Én magam pl. elismerem azt a pár pozitívumát, amit okozott, mert nem vagyok elvakult, le is írtam őket. Ellenben te semmi másban nem gondolkodsz, csak imádatban. Ez kb a szektáknak a jellemzése, jobb, ha tudod.
2022. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
92%

#72

Nektek 3 millió embernek jó, míg másik 3 milliónak rossz. Akiknek rossz, azokkal mi legyen?

2022. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 A kérdező kommentje:

#74 hű!

Az első reménysugár! Értelmes kérdés!

A maradék 3 millió sajnos nincs képviselve, sajnos nincs alternatíva. Van ugyan ez a vegyes felvágott de nyilván csak a matek miatt, hiszen csak akkor van elméleti esély ha a szavazatokat összeadják. A dolog természetéből adódóan ez nem működhet sem a választásokon sem később hosszútávon. A valós megoldás az lenne ha igazi tömegbázist és valódi egységet hoznának létre…

Talán a fidesztől kérhetnek tanácsot… nekik megy.

2022. márc. 13. 19:28
 76/96 A kérdező kommentje:
Na és persze a maradék 3 milliónak sem rossz… csak nekik más az elképzelésük… de azért az adókedvezményt egy jobbikos se küldi vissza…
2022. márc. 13. 19:29
 77/96 anonim ***** válasza:
91%
Volt itt még értelmes kérdés, csak arra nem tudsz mit írni.
2022. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
92%

#75

Vagy elmennek külföldre.

2022. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
91%
#76 Az adókedvezményt nem a Fidesz vagy Orbán állja saját zsebből, hanem mi, többi ember. Szóval azért nem kell hasra esni.
2022. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 A kérdező kommentje:
Püff és kialudt a fénysugár…. De kár…
2022. márc. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!