Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismét győz a Fidesz...

Mikor ismét győz a Fidesz zsinórban negyedszer, az ellenzék megérti, felfogja, hogy normális program és hiteles politikusok nélkül nem fognak eredményt elérni a választásokon?

Figyelt kérdés
Tehát, négy vereség elegendő vagy ebből se tanulnak???

2022. márc. 11. 21:21
 31/96 A kérdező kommentje:

Milyen árny oldala van annak ha valaki dolgozik?

A CSOK miatt ment fel az ára az ingatlannak? Hülye vagy?

Szlovákoknál, cseheknél, és kb az egész világon is a csok miatt ment fel? Hülye vagy?

2022. márc. 12. 11:24
 32/96 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan kérded, hogy milyen árnyoldala van annak, hogy egy önkormányzat/egyéb helyek minimálbér alatt vehetnek fel valakit? 14-18 közt falun éltem, konkrétan alig maradt normál alkalmazott, mindenkit lecseréltek közmunkásra. Hidd el, nem volt nekik jó buli.

Ha önmagában tényleg megvalósult volna az, hogy tényleg csak a parlagon heverő emberek kapjanak alamizsnamunkát, oké, de elég súlyos visszaélések történtek.

Nem mondtam, hogy a CSOK miatt mentek fel az ingatlanárak, hanem hogy a CSOK feljebb tornázta. Nyilván más tényezők is szerepet játszottak benne, de ez is bőven benne volt.


Továbbra is csak szmélyeskedni tudsz, gratulálok. :)

2022. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
83%
Ráadásul megint kihagytál a reakciódból minden necces témát, Orbán egy az egyben így politizál és "válaszol" már 12 éve. Gondolom arra, hogy miért tartja a fél Eu diktátornak a csávót, és miért ért egyet kb mindenki, hogy Magyarországon a szó hagyományos értelmében vett demokrácia rég megszűnt nehezebb kitalálni valamit, de persze valami mondvacsináltat még így is lehetne, de meg sem kísérled.
2022. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 A kérdező kommentje:

Jaj már…

Az hogy Orbánról kinek mi a véleménye ez tényleg komoly dolog….

Balos csőcseléknek meg van a véleménye mindentől és mindenkiről csak éppen a tények makacs dolgok és abból meg jól látható hogy sem a magyar baloldal sem az eu balib bandája nem képes beismerni milyen téveszmét kergetnek

2022. márc. 12. 11:58
 35/96 anonim ***** válasza:
61%

Gyerekek, ő egy troll! Bemutatnám nektek őt! Sz.Istán, betegesen megszállott Orbán Viktor fan, életcélja a nyalás orbánkának és a győri polgármesternek. Észérvekkel vitatkozni nem tudsz vele, mert az ő kis fejében csak az orbánkàja létezik! Ha nem értesz vele egyet, "ballibsi" leszel és csak azzal tud sértegetni, hogy "kicsi a pö.csöd".

Rànézel és lesüt róla, hogy a fejében nagy bajok vannak. Ne vitatkozzatok vele, egy nagy troll, fidesz-nyalonc.

Jelentgeti a kommenteket, amik róla szólnak, mert fáj neki az igazság.

2022. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
60%

Persze, az Euban csupa idióta üldögél, a véleményük nem mérvadó, hiába képvsielik szinte mind a demokratikus eszméket, FÜGGETLENÜL ATTÓL, HOGY BAL VAGY JOBB OLDALIAK! Neked vagy nekem nyilván sokkal nagyobb, objektívebb látásmódod van.


De nem reagáltál a tényszerű válaszaimra sem pl a közmunkáról, mert nem voltak szimpik, vagy mert nem tudtál mit mondani. És mellesleg abba a két dologba kötöttél bele a 3-ból, amit említettem, amiről én is azt gondolom, hogy összességében jó kezdeényezések voltak, csak voltak hátulütőik. De még erre sem tudsz reaálni, hát még a borzalmakra...

2022. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
74%

Az a szomor az egészben, hogy Orbán zseniális politikus. Ilyen rezsimet kiépíteni nagyon komoly érzék kell. Tud is pár jó dolgot hozni. Csak közben szétlopja az országot, nem legyengíti, teljesen csődbe viszi az egészségügyet (van sajna belelátásom, már a magánorvosok is fullra vannak, hozzájuk is néha hetek múlva lehet csak időpontot kapni... gyűlöletet kelt mindenkiben mindenki felé, leépíti a szabad akaratot, stb.


Ha nem lenne egy rabló megalomániás, akár ténylegesen jó is lehetne Magyarország számára. Épp ezért szomorú, ami lett belőle, mert szerintem az elején ő nem így indult.

2022. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
67%
36-os, ezt mondom, ne várj tőle értelmes választ. Nem is fog reagálni, annyi esze már nincs.
2022. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
88%
38: jogos, csak van az az utópisztikus elképzelésem, hogyha észreveszi hogy ő sem tud mit mondani valamire, akkor legalább szépen lassan leépül valami ebből az elvakultságból... Tudom, eszetlenül naiv vagyok. 🙂
2022. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
77%
39, tényleg az vagy :) Ha igazad lenne, minden vallás szép lassan felszámolná önmagát.
2022. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!