Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » D-Day: mi lesz a vége? Lesz...

D-Day: mi lesz a vége? Lesz értelme?

Figyelt kérdés

Tudom, én vagyok pepszimiska, de úgy látom, hogy azon kívül, hogy sokan összegyűlnek egy kis piknikre, nem lesz semmi eredménye.

A Fideszt egyáltalán nem hatja meg, hogy már nem élvezik a szavazók 2/3-ának támogatását, amíg a parlamentben ez nem látszik a létszámukon, és azt visznek át egy szavazások, amit csak akarnak.

Csak én gondolom úgy, hogy a kormányt (akár ezt, akár az előzőeket) nem lehet befolyásolni a tüntetésekkel, és nem érdekli őket, ha a nép hangot az elégedetlenségének


2011. okt. 1. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

ma 15:37

ez lennék én. szerintem ne menjünk bele abba h kinek a munkája ér többet a sori munkásé aki munkavégén leteszi a műszakot átöltözik hazameyg és küzd a számlákkal vagy a managereké és vezetőké akik meg reggel 6tol este 10ig bennvannak (vagy ha nemis benn de a családjuk semmiképp) és bárhol vannak éppen az aktuális megoldando feladatokkal küzd miközbe a számlákkal nincsen gondja. ezt egyik doldal se tudja megítélni mindenkinek a sajtá balaja a legnagyobb.


aki keres mért ne találna munkát?16 éves korom ota dolgozom. egyetem mellett végig dolgoztam most 26 évesen is dolgozom mindig találtam munkát. fiatalon volt h sormellett vagy call centerben vagy pénztárosként. már diplomairás közbe ahol a gyakorlati időmet töltettem felvettek. most megkeresem a 300at.(logisztika) és igenis ugy gondolom ha tőlem elveszik a 100ezret vagy ha felettemlévőktől elveszik a 100ezret ugynaugy elmehetnek a francba mint ha 150ezerből vennének el 30%ot vagy 100ezerből. énis ugyanugy megdolgoztam érte. mért fizessem a szegényebbek rossz döntéseit?mért az én fizetésemből vonjanak le többet?azért kapjak kevesebb fizetést azért vonjon le az állam tröbbet az én fizetésemből mint a szegényekéből mert nekem sikerült nekem összejött?(az más kérdés h szerencse, tudás vagy kapcsolati tőke segítségével) de ha nekem összejött akkor fizessek töbet?hát kösz nem. amugymeg igyis többet fizetek hiszen % osan vonják le a fizetésemből...ami akár csak a 16%os adot nézve is kapásbol több. én pedig nem kapok segélyt mert hát megvan a fizetésem. ezért nem szeretem az ilyen vitákat.


amugy a másik válaszolo nevében szerintem arra gondolt amit már említettem h a sori munkás műszakvégén leteszi a szerszámot és elis felejti az aznapi problémákat.mig a vezető éjjelnappal ezen filozik. (de persze nem állítom h emberileg bármelyikőjük több lenne vagy kevesebb ugynaguy vannak olyan vezetők akik személyisége undorito és ugyanugy vannak szakmunkások akik a puszta létezésükkel idegesítenek. és igazságszerint vezetőből több ilyen van)

2011. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Látom, ügyesen becuppantották egyesek a politikai gumicumit, és sikerült nekimenni a másiknak, mondván ki mennyit ér, fizetésben mérve.


Nem szeretném, ha erre menne tovább a beszélgetés, és ez egyáltalán nem válasz a kérdésem.

2011. okt. 1. 17:48
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy van értelme: összegyűlnek az elégedetlenek, megismerik egymást, elbeszélgetnek, szervezkednek.
2011. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy a narancsos dobozos performansz mire jó...

Így csak szemetelnek, a szemetek pedig továbbra is ott ülnek...


Kár, hogy csak ilyen bohóckodásra futja, az pedig külön kér, hogy a már levitézlett MSZP és képviselteti magát (joga van hozzá, de mindenkinek jobb lenne, ha nem tenné)

2011. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

"Csak én gondolom úgy, hogy a kormányt (akár ezt, akár az előzőeket) nem lehet befolyásolni a tüntetésekkel, és nem érdekli őket, ha a nép hangot az elégedetlenségének"


Nem, és szerintem ez teljesen logikus.

Most komolyan, mit érdekli az a politikusokat, hogy pár nyomorult kimegy az utcára és sátoroznak? Ezek addig nem fogják azt csinálni, amit kell, amíg nem érzik annak a veszélyét, hogy különben agyon lesznek verve. És teljesen világos, én is ezt tenném.

2011. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"D-Day: mi lesz a vége? Lesz értelme?"


Megunják, hazamennek.


"A Fideszt egyáltalán nem hatja meg, hogy már nem élvezik a szavazók 2/3-ának támogatását"


Juj, de izgalmas.


Gyurcsányt az se hatotta meg, amikor az 1/3 támogatását sem élvezte. Nem a könnyen meghatódó típusok mennek politikusnak.


"Csak én gondolom úgy, hogy a kormányt ... nem lehet befolyásolni a tüntetésekkel"


Nem, ez közhely.

2011. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!