Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok, miért gondoljuk...

Mi magyarok, miért gondoljuk magunkról hogy mi sz@rtuk a spanyol viaszt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ritka beképzelt nép vagyunk. Rengeteg más országnak a múltja tele van hatalmas dolgokkal, emberekkel, meg minden. Ez a gőgös büszkeség szerintem nem jó.
2009. nov. 1. 08:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
79%

A 16:08-asnak igaza van. Bár a Jobbikban én bízom (Jobbikos vagyok), de azért csodákat ne várjon senki. Kemény munka lesz még.


Persze a legrosszabb az az egészben, hogy pár tini kis patkány azt gondolja, hogy majd onnantól nekik lesz kánaán, sé elkezdenek rombolni, és minden addigi eredményt tönkretenni. Utána majd remélhetőleg jól pofánb*sszák őket is, és mehetnek rinyálni anyucihoz. Szánalmas kis görcsök, akiknek fogalmuk nincs még alapvető dolgokról sem.

Az meg csak ráadás, hogy írni sem tudnak. Lejáratják az igazi magyarokat a kis keménykedéseikkel. Hülye divathóbort ez náluk, olyan, mint a metálos meg az emós. Senkik ők - majd kinövik ezt a divatot is.


Egyéniség? Nuku. Azt csinálják, amit a többi kis porbafingó pajtásuk. És ezzel érzik egyéniségnek meg különbnek magukat. Remélem a Jobbik hatalomra kerülve azzal kezdi a munkát, hogy a kis taknyosokat kitakarítja a környezetéből, utána pofánveri őket vagy kétszer, a kezükbe ad egy kapát/lapátot, utána elküldi őket dolgozni. És akkor végre talán megismernék azt is ... mert nyilván eddig csak mint kis parazita, tartotta el őket az ország.


"a lényeg hogy sz@rt se tudtok se rólunk se a hitvallásunkról"

Te meg a hitvallás?! :DDD

Most éppen ez a divat? Ezt nevezed te hitvallásnak? :))

Nagyapám a Hunyadi páncélgránátosoknál szolgált 44-45-ben. Dédapám Isonzónál az I. vh-ban. Nekem csak Irak adatott meg (eddig).

Te meg a hitvallás? Meglátnál egy tankot, ami robog feléd, vagy lőnének rád párat, esetleg a kistársadat melletted szétkapja egy aknagránát, utána nem győznénk kivakarni a tojáshéj meg a s*gged közül a sz*rt.

Először tanulj meg írni, meg még pár értelmes dolgot, utána kezdj el dolgozni vagy tenni valamit az országért. Majd ha letettél valamit az asztalra, akkor talán (szólok: TALÁN) lesz beleszólásod abba, hogy mi történik ebben az országban. Addig meg mehetsz vissza a suliba, mert ott a helyed.


A magadfajta kis p*csök teszik tönkre azt a temérdek munkát, amit a Jobbik eddig elért. Azért van előítélet a Jobbikkal szemben, mert a hozzátok hasonló kis vakarékok állandóan kavarják a sz*rt. Arra nem képesek, hogy önmagukon uralkodjanak, meg hogy átlássanak tök egyértelmű helyzeteket. A saját indulataikon nem vagytok képesek felülemelkedni, de azért ti akarnak itt keménykedni.

Szánalmas kis férgek.

2009. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
79%
Bocs az elírásért, gyorsan írtam.
2009. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
41%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:54



Üzenem neked hogy menjél ki egy cigánytelepre! Ott is lakhatsz és akkor meglátod. Védjed akkor a cigókat amíg teheted!

2009. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
90%

"Kevés vagy, mint mackósajtban a brummogás, kis f*szkalap. "


Szerintem ez is magáért beszél.

2009. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
69%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:17

Hát bizony, túl messze nem lakom a ciányteleptől. És jártam is már arra nem egyszer.

Tudod, ha olyan kis p*cs lennék, mint te, én is félnék odamenni. De általában a cigányok csak azokra támadnak, akiken látják, hogy van esélyük ellene. Engem már ismernek, és tudják, hogy nem érné meg a kockázatot részükről. Értik ezek a szabályokat, csak tudni kell velük bánni.


De látom, továbbra sem fogtad fel, hogy miről is írtam ott. Sebaj, a lényeg, hogy hőböröghettél megint egyet. :)

2009. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
55%

"Tudod, ha olyan kis p*cs lennék, mint te, én is félnék odamenni"


Az ilyenekkel csak magadat járatod le. Ismered azt hogy kultúra?

Én Szabolcsban élek,nem kell bemutatni a helyzetet.Hidd el, több cigányt ismerek mint te. Kíváncsi lennék arra hogy hányszor jártál Tuzséron,vagy Nyíregyházán (persze azon a részen) Van még ezer+1 település ahova este 8után nem érdemes kimenni az utcára. Borsodról meg ne is beszéljünk. Nem tudom hogy hol laksz(de nem is nagyon érdekel),de az 100% más arra felé a cigánytelep mint erre.

Köszönöm a figyelmet!

2009. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:

Meg az írásodból is jól kivehető,hogy nem nagyon ismered a cigányokat. Ismét csak azt tudom mondani: ha közöttük élsz,láthatnád hogy mi történik.

Még van 1-2település a figyelmedbe:

Tiszakanyár,Kékcse,Tiszabezdéd stb. Kíváncsi lennék arra,hogy hányszor voltál itt.

2009. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
74%

"Ismered azt hogy kultúra?"

Próbáltam eleinte kultúráltan írni, de úgy láttam az írásomra történő reakciókból, hogy itt az nem szokás. Ha visszaolvasol, te is láthatod. Én nem zárkózom el a kultúrált beszéd elől, de ha ócsárolnak, akkor válaszreakcióként én sem teszek mást. Innen meg nem látom, hogy ki írta az adott postot.


"Hidd el, több cigányt ismerek mint te."

Ezt így biztosra ki mered jelenteni? Nem semmi. Azt sem tudod, ki vagyok, de te biztos többet ismersz. Gratula. :)

Nem így ítélkeztek ti más emberek felett is? Mármint análkül, hogy ismernétek?


"Borsodról meg ne is beszéljünk."

Ne is, mert csak 6 évet éltem ott és nemrég (majd 2 éve) költöztem onnan. ;)


"de az 100% más arra felé a cigánytelep mint erre."

Szabolcsban ritkán járok. Annyira más lenne arra? Ott még a fű is zöldebb, meg a cigányok is vérmesebbek, vagy mi? :)

2009. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
30%

"13:28 Gyerekek... a Jobbiknak semmi köze a nemzeti szocializmushoz. Lássátok már tisztán a jelenlegi politikai helyzetet. Ha a Jobbik bejut a parlamentbe, mi fog történni? Játszhat a rendszer szabályai szerint, demokratikus párthoz illő módon. Hogyan akartok új rendszerváltást hozni pont a rendszer eszközeit használva?


Mielőtt leoltotok: hungarista vagyok. Csak nem tetszik ez a gondolkodás. 2010, szavazás... minden "nemzeti" egyén leadja majd a voksát a Jobbikra, aztán karba tett kézzel várja az ígért változásokat. A gond csak az, hogy a párt neve mellé tett kis X-szel a jelenlegi problémák még nem fognak megoldódni."


és kire szavazzunk akkor mszp re vagy a szdszre zsidszre?


majd ha te is csinálsz 1 nyilaskeresztes pártot akkor majd rád szavazok addig marad a jobbik

2009. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:

"Annyira más lenne arra? Ott még a fű is zöldebb, meg a cigányok is vérmesebbek, vagy mi? :)"


Nagyon úgy néz ki!

Vegyük pl. a vonati közlekedést:

Úgy 4-5fős csoportokban járnak és az értékeket elveszik ...(ékszer,pénz stb.) finoman szólva kirabolnak.


(De a hírekben is gyakran adják hogy Szabolcsban ez van,az van...)

2009. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!