Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok, miért gondoljuk...

Mi magyarok, miért gondoljuk magunkról hogy mi sz@rtuk a spanyol viaszt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ritka beképzelt nép vagyunk. Rengeteg más országnak a múltja tele van hatalmas dolgokkal, emberekkel, meg minden. Ez a gőgös büszkeség szerintem nem jó.
2009. nov. 1. 08:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
100%

"Épp ezt mondom, hogy szerintem minden nép tudna magáról értékes dolgokat találni a múltban, de mi folyton csak a múltból táplálkozunk. Ez lehet egészséges beképzeltség is..."



Ctrl-t nem nyomtam sorry!!

2009. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 anonim ***** válasza:
85%

A válasz megírásának időpontja: 11-02 07:59


Nagyon sajnállak,ha egy nemzeti öntudatról szóló kérdésben neked ez a legfőbb problémád...

2009. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:
67%
"Gyermekeink és mi magunk is nap, mint nap mérgezett vizet iszunk, amelyben győzikék, spirók, kertészek, hetihetesnek és egyéb baktériumok úszkálnak. "
2009. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:50


Nem ez a legfőbb problémám. A probléma az, hogy egyesek azt álítják be, hogy a magyarok mekkora istenkirály dolgokat találtak ki, és hogy nélkülünk Európa sehol nem lenne. És ezt hazugságok halmazával próbálják alátámasztani. Ez a nem mindegy!

Van rengeteg dolog, amire büszkék lehetünk.

De ha már hazugságokra van szükségünk, hogy büszkék tudjunk lenni önmagunkra, akkor már régen rossz!


Nem kell turbómagyarkodni, meg isteni lényeknek képzelni a magyarokat. A spanyolviszat sem mi sz*rtuk, hiába is képzeli azt pár elmebajos. (Pont erről szól amúgy a topik.)

Mi is ugyanolyan nemzet vagyunk, mint a többi. Sem több, sem kevesebb.


Amit te is, meg páran felhoztak, arról írt a kérdező. A beképzeltségről és a gőgről, ami bizony sok magyarra jellemző. Lásd példa.

2009. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:
100%
Egy francia(!!!) vicc: Isten megteremtette a Foldet, es latta, hogy nem jart el igazsagosan, mert Franciaorszag szebbre sikerult mint a tobbi. Hogy kiegyenlitse a helyzetet, oda telepitette le a franciakat.
2009. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Francia vicc:

A franciáknak nagyon fejlett a szépérzékük. Annyira gyűlölik a csúnya dolgokat, hogy ha meglátják őket, akkor rögtön megeszik. :) :)

2009. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
33%

"Gyermekeink és mi magunk is nap, mint nap mérgezett vizet iszunk, amelyben győzikék, spirók, kertészek, hetihetesnek és egyéb baktériumok úszkálnak. "


Nézőpont kérdése.

Én azt mondanám, hogy gyermekeink és mi magunk is nap, mint nap mérgezett vizet iszunk, amelyben Vonák, Morvaik, SzegediCsanádok, Gárdák, EchoTéVék, és egyéb baktériumok úszkálnak. :)


Szegény Spiró, őt miért kell bántani, nem értem.

Az egy szem "Jönnek" című verséért, ami akkor született, amikor Vona Gábor még nem tudta bekötni a cipőfűzőjét? Egy politikai megszólalásért, ami a "mélymagyarokra" vonatkozik, vagyis nem általában a magyarokra, nem a Jobbikosokra, hanem a TV-székház ostromlókra vonatkozik?


Mert a többinél még értem a koncepciót: a hetihetes balos, kertész zsidó, győzike meg roma. Kit érdekel ugye egy Nobel-díj, meg az, hogy győzike mellett ott sorakozik a sok KiszelTünde, az nem zavaró. Nyilván, mert nem romák, és úgy nem lenne igazi az üzenet. Valamit pedig azoknak is mondani kell, akik erre is figyelnek.

2009. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
24%

"Bocs, de én egy roma-magyar vagyok."


na te roma magyar A CIGÁNYSÁGNAK MILYEN TÖRTÉNELME VAN hmmm?

mit csináltak ami jó nemes hasznos? mire vagytok büszkék?


és légyszíves legközelebb nem "mi" hanem "te" vagy "ti" de semmiképpen nem "mi"

2009. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 A kérdező kommentje:
Akkor is magyar vagyok. Árpáddal együtt jöttünk erre a földre.
2009. nov. 7. 21:56
 40/115 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező azt írta, hogy ő "roma-magyar", és azt is, hogy "mi, magyarok". Erre az előző hozzászóló az alábbi gusztusos módon reagált:

"és légyszíves legközelebb nem "mi" hanem "te" vagy "ti" de semmiképpen nem "mi""


Mond meg nekem, hogy ki hatalmazott fel téged, hogy eldöntsd, ki a magyar? Ki mondta azt, hogy a te privilegizált jogod meghatározni ezt, hogy beszélhetsz a "mi" nevünkben?


Én, mint magyar szégyenlem, hogy ilyen undorító felfogású emberek is vannak köztünk. Én, mint magyar, úgy látom, hogy "MI", MAGYAROK, én, a kérdező, és az ország értelmesen és egészségesen gondolkodó többsége, és "TE", te szerencsétlen.

2009. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!