Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok, miért gondoljuk...

Mi magyarok, miért gondoljuk magunkról hogy mi sz@rtuk a spanyol viaszt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ritka beképzelt nép vagyunk. Rengeteg más országnak a múltja tele van hatalmas dolgokkal, emberekkel, meg minden. Ez a gőgös büszkeség szerintem nem jó.
2009. nov. 1. 08:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
2009. nov. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
62%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:37

"és légyszíves legközelebb nem "mi" hanem "te" vagy "ti" de semmiképpen nem "mi""


Csak mellékesen jegyezném meg, hogy Magyarországon nincs az az ember (vagy talán keresni kellene, mint tűt a szénakazalban), aki biztosan állíthatná, hogy ő színtiszta magyar lenne. Van itt tót, román, cigány, zsidó, német, rutén, szerb, horvát, orosz meg a jóég tudja hányféle nemzet, ami keveredett.

Mégis magyar mindenki, aki annak vallja magát, és úgy is viselkedik, illetve a nyelvet beszéli.

Te nem viselkedtél úgy, és az írásod alapján a nyelvből is van még mit pótolnod...

Általában azok szokták kétségbe vonni mások nemzetiségi mivoltát, akik maguk is gyengén állnak ez ügyben. ... Te zsidó származású vagy egyébként? (Csak kérdezem, nem vonom kétségbe.)



A válasz megírásának időpontja: ma 01:08

"remek engem vernek össze és én vagyok a rossz ez a fasza "


Nem, nem vagy te rossz. Egyszerűen te nagyon hülye vagy. Annyira egyszerű dolgot nem értesz, mint 1+1.

Senki nem vonta kétségbe azt, hogy a cigányok között sok a tolvaj, csaló, stb. Te viszont csak azért, mert sok köztük az ilyen, egy másik embert, aki talán soha az életében nem tett ilyet, mégis elítéled. Sőt, kirekeszted, pedig félig magyar. És mivel elsősorban magyarnak vallja magát, és úgy is viselkedik (nem megy bele sárdobálásba veled), így az is. A te viselkedésed meg olyan messze áll a tisztességes magyarokétól, mint ide Jeruzsálem.



A válasz megírásának időpontja: ma 01:43

"gondolom senki nem szeretne közületek találkozni olyan nehéz fiúkkal mint akik 3:23-tól vannak :)"


De szeretnék. Sőt, már találkoztam is párral közülük. Hát mit ne mondjak, elég gyengécske volt az eddigi kettő. Persze lehet, hogy csak kifogtam a selejtjét (tény, nem voltak ennyire kigyúrva), de mindenesetre nem tartott egyik sem 5 másodpercnél tovább. Sebaj, ha lesz megint időm, úgyis keresni fogom még majd őket további "mérkőzések" céljából. Hátha ráakadok erre a kettőre is. Szeretem az egy-egy elleni küzdelmeket meg a kihívásokat. ;)

2009. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
31%

ide a rozsdás bökőt hogy te is cigány vagy :D na eltaláltam?


senki se mondta hogy itt mindenki tiszta Magyar... de eddig minden nép be tudott illeszkedni a normális civilizált életbe

kivétel persze a cigányok :) és nem csak nálunk a világ összes részén ahol megjelentek... vajon mért van ez :S

2009. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 anonim ***** válasza:
31%

ok ne legyen mind bűnöző de ti mondtátok hogy vannak olyan bűnök amiket romák követnek el és elég sok

ne menjünk bele százalékokba de ha mind elkapnák aki bűnöz nem sok szabad roma maradna... és nem sok üres börtön se

de ha elkapnák őket a cigány magyar ellentét ezzel meg lenne oldva

2009. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már... A magyaroknak mintha nem lenne vaj a fejükön, persze...
2009. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
36%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:51

"ide a rozsdás bökőt hogy te is cigány vagy :D na eltaláltam? "

Nem nyert. Sváb származású vagyok, meg másik ágon székely. Főként meg magyar. Annak is vallom magam.

De akkor te zsidó vagy, ugye? Csak mert nem modtad, hogy nem, pedig kérdeztem.

Semmi baj vele persze, a világért sem ítéllek el ezért. Nekem nincs bajom a zsidókkal sem. ... Csak ugye ennek függvényében kicsit faramuci, hogy valakit azért nem tartasz magyarnak, mert más vér is csörgedezik az ereiben - miközben ha a te logikádnál maradunk, akkor te sem vagy magyar. De sebaj, elnézem neked ezt a botlást. :)


"de ha elkapnák őket a cigány magyar ellentét ezzel meg lenne oldva"

Valószínű. Sőt, ha az összes magyart kiírtják, akkor is meg van oldva ez az ellentét. Érdekes, mi?

Egyébként meg te egyetlen személyt ítéltél el anélkül, hogy ismernéd, hogy ebből a szempontból milyen is ő. Ostoba vagy.

2009. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
35%

"Hagyjuk már... A magyaroknak mintha nem lenne vaj a fejükön, persze..."


hát igen hagyjuk már... mert míg a magyarok nagyon nagy része becsületesen robotol valahol

a romák nagy része meg lop valahol vagy vár a segélyre amiért a becsületes Magyarok dolgoztak

erről ennyit és ezt mindenki tudja és kezd már nagyon de nagyon elegünk lenni

de legalább ismernétek el de még erre sincsen pofátok...

2009. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
29%

14:13 ha zsidónak nézel baromira nem érdekel tőlem aztán azt is mondhatod hogy bantu néger vagyok

de hala égnek nem vagyok cigány és ennek örülök :)


a liberális nézeteidre meg köpök:) akár mit írsz nem tudod megmagyarázni hogy míg más ember dolgozik nálunk segélyosztáskor kilométeres cigánysor áll ráadásul hozzák az egész pereputyukat meg lehet nézni őket szánalom

írtsuk ki az összes Magyart azt mondod meg lenne oldva a probléma? csak tudnám akkor ki a f@szom fogja eltartani őket

de veled kezdjük

2009. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
82%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:16

Ja, tényleg. A magyar ember ebben a pillanatban is robotol, mint állat. Tudod, ahogy mindig is szokta:

[link]

:))


A válasz megírásának időpontja: ma 14:25

"ha zsidónak nézel baromira nem érdekel tőlem aztán azt is mondhatod hogy bantu néger vagyok"

Te tényleg hülyébb vagy, mint a sokéves átlag. Kérdeztem, hogy milyen származású vagy, illetőleg azt, hogy zsidó vagy-e. Válaszolni nem tudtál. Így gondoltam az vagy, mert hát nem tiltakozol. De persze lehetsz más is felőlem. nekem mindegy. Akár azt is mondhatod, hogy nem tudod. De gondolom ez nehéz. :)

... Meg ahogy így az értelmi színvonaladat nézem, úgy nagyjából a csíkos fejű nádiposzáta meg az erdei pajzsika között lehetsz félúton.


"de hala égnek nem vagyok cigány és ennek örülök :)"

Fantasztikus érdem. Büszke is lehetsz magadra. Mondd, hogy sikerült elérned ezt a dicső tettet?! :))


"a liberális nézeteidre meg köpök:)"

Nincsenek liberális nézeteim, bár a köpködésed nem lep meg (az utóbbi csak a kultúráltsági "szintedet" jelképezi). Attól, hogy nem vagyok rasszista, mint te, még liberális sem. Inkább realistának nevezném magam.

(Gondolom a 60 IQ-dal ez a kifejezés megint egy lesz a sok ismeretlen és furcsa szó közül, amivel itt a gyakorikérdéseken találkozol. De sebaj, rágódj csak rajta. :) )


"akár mit írsz nem tudod megmagyarázni hogy míg más ember dolgozik nálunk segélyosztáskor kilométeres cigánysor áll ráadásul hozzák az egész pereputyukat meg lehet nézni őket szánalom"

Nem is akartam ilyet megmagyarázni. Ezt csak te képzelted bele. Látszik, hogy nemcsak hülye vagy, de még írott szöveget sem tudsz értelmezni.

(Hát igen. Sajnos Magyarországon egyre több a funkcionális analfabéta. Láthatóan te is áldozata lettél a magyar oktatási rendszer valóban komoly hiányosságainak.)


"írtsuk ki az összes Magyart azt mondod meg lenne oldva a probléma? csak tudnám akkor ki a f@szom fogja eltartani őket"

Te arról beszéltél, hogy ha a cigányokat kiszelektálnád, akkor meg lenne oldva a magyar-cigány ellentét. Nem is cáfoltam, hiszen tény. Csak írtam egy másik verziót is, ami ugyanaz, csak kifordítva. Ha nincs magyar nincs cigány-magyar probléma sem. Mindegy melyiket vesazed el, az ellentét köztük megszűnik. Az, hogy utána hogy élnek, már teljesen más kérdés.

De látom, neked ezt sem sikerült értelmezned. Kicsit nem érzed úgy, hogy lassan egy jobb képességű háziegér is komolyabb vitapartner nálad? :)

Persze engem szórakoztat a veled történő eszmecsere. Ilyen ostoba emebrrel régen nem találkoztam netes berkekben. :))


"de veled kezdjük"

Ahhoz neked még igen sok tejbepapit kell ám legyömöszölnöd a torkincádon! ;))

2009. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
61%

És honnan veszed a képtől hogy magyarok? Ha odaírnám hogy Joe,Michael,Tom stb. akkor meg angolok lennének? Lehet az is hogy mutatni akar valamit.

pl: Ha a katonaságnál az egyik mutatni akar valamit,a többi meg nézni és ezt lencsevégre kapják,akkor a többi nem dolgozik?


Cigányokról lenne egy kép biztos nem munkakörnyezetben lenne.

2009. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!