Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok, miért gondoljuk...

Mi magyarok, miért gondoljuk magunkról hogy mi sz@rtuk a spanyol viaszt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ritka beképzelt nép vagyunk. Rengeteg más országnak a múltja tele van hatalmas dolgokkal, emberekkel, meg minden. Ez a gőgös büszkeség szerintem nem jó.
2009. nov. 1. 08:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó Válaszoló!
2009. nov. 7. 22:11
 42/115 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező, igazat adok az előttem lévő hozzászólás írójának . Ne hagyd magad, igen is magyar-roma vagy roma-magyar vagy !

akinek ez nem tetszik, az olvassa el Szent István intelmeit, amit fiának, Imre hercegnek írt. Minden nép, amelyet befogadunk, amely letelepül az országunkban részünkké válik és minket ( a magyarságot ) gazdagítja.

Ez bizony vonatkozik a roma kultúrára is.

Te is büszkélkedhetsz történelmi cselekedetekkel, hiszen a Rákóczi szabadságharcban vagy az 1848/49-es szabadságharcban fontos szerepük volt a cigányoknak, akik a vándorló életmódjuk révén híreket vittek, nem is szólva arról, hogy a lovakhoz is nagyon értettek. Nem ők tehetnek arról sem, hogy a megélhetésüket biztosító szakmák mára elavultak, nem csak ők jártak így.

Van mire büszkének lenned, akár, mint magyarnak, akár, mint romának.

2009. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
23%

"

Mond meg nekem, hogy ki hatalmazott fel téged, hogy eldöntsd, ki a magyar? Ki mondta azt, hogy a te privilegizált jogod meghatározni ezt, hogy beszélhetsz a "mi" nevünkben?


Én, mint magyar szégyenlem, hogy ilyen undorító felfogású emberek is vannak köztünk. Én, mint magyar, úgy látom, hogy "MI", MAGYAROK, én, a kérdező, és az ország értelmesen és egészségesen gondolkodó többsége, és "TE", te szerencsétlen."


igen csak közbe el ne felejtsétek akiket kiraboltak lekéseltek meglincseltek

bár tudom pont leszarjátok őket

harcoljatok csak az egyenjogúságért mér így is bőven több van nektek mint nekünk... volt mit elvennetek azt a keveset amiért kő keményen megdolgoztunk... egyszerűen kés elő és vége....

védje is meg magát... Olaszliszkán senki nem védte meg azt az embert az ő gyerekeinek magyarázd majd meg hogy mennyire vagy Magyar

vagy pl nekem amikor mentem az utcán és 1 hang "álljál meg!" b+ láttam hogy követ a srác és mikor nem volt ott más akkor jött oda... de nem hagytam magam, 12 éves voltam akkor!

jöhet a válasz "vannak rossz emberek"


és nem "mi" hanem "ti" vagy "te"

szemetek

2009. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
34%

és már csak azért sem "mi" mert egyáltalán nem gondoljuk hogy mi szartuk a spanyol viaszt b+


de ha esetleg szólsz a baráti körödnek családodnak:

hogy ugyan már fater ne lopjuk el már a vasúti kábeleket mert valaki szeretne vonattal utazni

vagy ne lopjuk el már Józsi bácsi uborkáját mert volt olyan hülye hogy éjjel nappal dolgozott vele

vagy ne rongáljuk már a köztereket mert lehetne szebb körülmények között is élni

vagy ugyan már muter ne vedd már fel a családsegélyt inkább menjünk el valamit dolgozni hogy meg legyen a napi kenyerünk

akkor majd lehetünk "mi"


csak ennyit szerettem volna

2009. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
69%

Bűbájosan egyszerű fiú vagy te. Egyszerű lehet az életed, minden fekete vagy fehér, nem kell gondolkodni.


Találkoztál gonosz romákkal. Tehát minden roma gonosz.


Találkoztam veled, te pedig buta vagy, és fehér. Tehát minden fehér buta.

Mit szólsz?

Elég jól működik a logikád.

2009. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Te egy értelmes srác vagy.

Bocsánatot kérek azokért, amiket itt olvashatsz, és helyettük is szégyenlem magam...

2009. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
37%

"Találkoztál gonosz romákkal. Tehát minden roma gonosz.


Találkoztam veled, te pedig buta vagy, és fehér. Tehát minden fehér buta.

Mit szólsz?

Elég jól működik a logikád."


remek engem vernek össze és én vagyok a rossz ez a fasza

érdekes ebbe a topikba jön az össze cigány

van 1 másik kérdés van 1 cigány bűnözés

99% ba azt mondják van

szóval ezt benézted kis barátom

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__348..


itt sajnáltatja magát ti meg elhiszitek... a többi normális ember meg dögöljön meg

ennyi eszetek van

2009. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
72%

"Találkoztál gonosz romákkal. Tehát minden roma gonosz. "


igen csak ennyi találkoztál gonosz romákkal... és el van intézve


tudod mit b+ majd ha te is találkozol "gonosz skinheadekkel"

és úgy agyon vernek hogy taknyod nyálad egybefolyik majd én is megkérdem na mi van csak nem találkoztál néhány rossz fiúval?

és én is az arcodba nevetek ahogy ők az enyémbe

persze rendőrség nem csinált semmit Drasinak nem volt elég fontos


isten a tanúm nincs olyan nép ezen a világon akiket ennyire mélyről gyűlölnék

de mind egy eljön még az a nap mikor fordul a kocka... csak várj

2009. nov. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
62%

nem is kell olyan sokat várni

http://www.youtube.com/watch?v=g_RIaR2sL1g


és még sok hasonlók fog szerveződni

2009. nov. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
27%
gondolom senki nem szeretne közületek találkozni olyan nehéz fiúkkal mint akik 3:23-tól vannak :)
2009. nov. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!