Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és rövid indoklást is légyszíves:) Köszönöm!
2014. ápr. 6. 17:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim válasza:
81%

23L jobbik

4 éve, most, és 4 év múlva is!

2014. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim válasza:
76%

18/F JOBBIK!

És nem értem.. Minden ismerősöm a jobbikra szavazott. Maximum 1-2 barátom szavazott a kerületiben a Fidesz-re.. De minden ismerősöm Vona Gáborra tette az X-et.. Baranya megyéből vagyok, és az is nagyon meglep, hogy ennyi MSZP-s van. Hát tényleg 4 év alatt elfelejtették az emberek, hogy 2002-2010 között, hogy tönkre vágta az országot az MSZP? És majdnem megelőzi a Fidesz-t is az MSZP Baranya megyében? Vicc... Egyáltalán nem fogok azon csodálkozni, ha ezentúl kimegyek egy PMFC meccsre és a vendég tábor azt ordibálja, hogy "Kommunista Mecsekalja" Mert tényleg nagyon sok idióta van itt, "Kis Moszkvában".... Szebb jövőt, és 4 év múlva győzzön a JOBBIK!

2014. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 anonim ***** válasza:
74%
19 F Mivel magyar vagyok, ezért a Jobbikra. Sajnos sokaknak fontosabb egy kis kenőpénz, mint az ország jövője.
2014. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 anonim ***** válasza:
72%
Ha szinte mindenki a Jobbikra szavazott,akkor,hogy lehetséges,hogy messze vezet a Fidesz,és az mszp pedig megelőzi a Jobbikot? Az előttem hozzászóló is azt tapasztalja mint én,hogy a környezetemben mindenki a Jobbikot húzza.Akkor meg?Mi ez az eredmény?
2014. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 heisenberger válasza:
74%
34/F Jobbik. Elég volt a hazaáruló és saját országukat eladó, idegen érdekeket képviselő hazudozókból.
2014. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 legion ***** válasza:
62%
Szerintem nem kell elkeseredni.Én sem ezt vártam,azt hittem,az új SZDSZ-től megszabadulunk végre.Az biztos,visszanyestük a szárnyait,és az Orbánnak is,bárki bármit mond.Ja,és már nagyobb lesz a szavunk a Parlamentben,nem térhetnek ki előlünk.Sok Jobbikos ötlet fog most a Fidesz által megvalósulni.
2014. ápr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim válasza:
68%
21/L Együtt PM ... mert Bajnai közöttük van és korunk egyik legokosabb politikusa.. anno 265 Ft-tal adta át a vezetői széket... most meg meg kell nézni, hogy hol jár.. A rezsicsökkentés egy kamu duma, így is úgy is csökkentették volna a rezsit, ugyanis egész Európában olcsóbb az energia, könnyen veri a fidesz a mellét, hogy csökkentették...mivel olcsóbban kapja nyilván olcsóbban tudja adni... aláírták paksot, egyébként környezettudományi hallgató vagyok az egyetemen, nekem pont hogy semmi kifogásom ellene, hiszem az egyik "legtisztább" energia napjainkban, már ha lehet így fogalmazni, viszont orbán bácsi tuti belelát a jövőbe, biztos 20 év múlva is csak ez az energia lesz a legjobb.. elmondom, hogy akkorra már rég be fognak jönni az újrahasznosítható energiák majdnem minden háztartásba, biztos sok szükségünk lesz az oroszok atomenergiájára.. na mindegy, inkább építették volna meg a bős nagymarost ahelyett hogy annak is van fenntartási költségi és még pereskedünk a másik országgal, mert anno nekünk ezt meg KELLETT volna építeni... és az is tiszta energia lenne.. utána lehet járni . elnézést a helyesírási hibákért!
2014. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 PHP de kóder! ***** válasza:
0%

az egyetlen demokrata lehetoseget valaszottam, sem a neonaci, tomeggyilkos szellemi elodokkel rendelkezo jobbikot, sem a fasiszta fideszt nem valasztottam.


csakis az mszp-dk johetett szoba

2014. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg nem marad gazdaszervezet, ami majd kitermeli a segélyeiket, akkor pedig végük. Önmagukban nem életképesek.
2014. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim válasza:
68%

28/N Jobbik.

ok allnak hozzam a legkozelebb, veluk tudok leginkabb azonosulni

2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!