Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi pénzből lehet megélni...

Mennyi pénzből lehet megélni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hivatalosan kb 86 ezer nettó a létminimum,de valójában mennyi kell a megélhetéshez egy embernek?


Lakásbérlés,rezsi,közös költség,közlekedés(szigorúan tömeg)-ingázás a munkahelyre,étel-ital,ruha gyógyszer,biztosítások ha vannak,félretenni hirtelen kiadásokra,félretenni a jövőre amit hirtelen sem akarunk felélni,némi szórakozás, ruha.


Mindez egy azaz 1 főnek mennyibe kerül? Ne a Rózsa dombot meg ne is a Szabolcs-szatmári falvakat nézzük.


Mennyi pénz,mekkora netto fizetés kell egy embernek ahho ami felsoroltam.

Nagyon elszakadtam a valóságtól ezzel? Irreális amit felsoroltam?



2016. ápr. 19. 17:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Utolsó: jó hogy nem a segged törlésére is külön embert fizetsz, ami havi plusz 100 000...
2017. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#41: hol írtam én, hogy minden szolgáltatásért külön embernek fizetek?

Ennyi pénz kell, ha normálisan, emberhez méltóan akarsz élni, nem pedig úgy mint egy kunnyó. Nyilván lakhatsz munkásszálón, vagy valami lepusztult lyukban is, krumplifőzeléken meg tesco párizsin vegetálva, de élet az?

2017. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Én átlagosan nettó 500 ezer forintból élek és 25 éves vagyok. De az a tapasztalatom, hogy ha új szintre lép az ember folyamatosan változnak az igényei és bizonyos ponton kevésnek érzi.
2018. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!