Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horn Gyula jó miniszterelnöke...

Horn Gyula jó miniszterelnöke volt Magyarországnak?

Figyelt kérdés

Én személyszerint ugy gondolom hogy a legjobb volt eddig. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. (Hajlamos vagyok szentimentalitásra is, néha azt hiszem a jobb világ ami lehett volna vele halt...de részlet kérdés).

Szerintem most is jó lenne, és akkor is hiba volt a választáson leváltani. Szerintetek mit kezdene a jelenlegi probléma sokasággal? Javítana az országn?



2016. aug. 14. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
81%
Óhát persze, sőt még önkétes véradó is volt ,legalább ne hazudj.
2016. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 A kérdező kommentje:

Na most azt azé elmondanám hogy jobbikostól pláne nem fogadnám el azt az érvet hogy pufajkás, azt ha lekomcsizzák se , mert miniszterelnökként vitt egyre közelebb az eu-hoz, nyugatra, tagadni se lehet, az akkori helyzethez képest sikeresen, ezzel rendezte a számlát, míg a jobbikos minden áron ki akar lépni az eu-ból, és inkábbkeletre menne. Szóval nem vagyok kiváncsi a Jobbikos véleményre ami ebből áll" pufajkás hogy dögőt vóna meg..".

Sorry

2016. szept. 18. 14:09
 43/88 anonim ***** válasza:
89%

"mert miniszterelnökként vitt egyre közelebb az eu-hoz, nyugatra, tagadni se lehet, az akkori helyzethez képest sikeresen"

Azaz nagy szerepe van abban, hogy ma Magyarország gyarmat. Ezzel csak tetézte a bűneit a magyar nemzet ellen.

2016. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 A kérdező kommentje:

Jja...nagy felfogás... . Semmi sem jó mi?

Ilyen gondolatokkal azért át tárgyaltatnám a szavazati jogomat a helyedben... .

Ezeket a válaszokat úgy szeretem....annyi közöm van hozzá....ma magyarország gyarmat.. . Na ezt mondom hogy tökmindegy mit tesz azt lesed rajta min lehet mérgelődni..

2016. szept. 18. 15:03
 45/88 anonim ***** válasza:
89%

Ha a jobboldaliak nem válaszolhatnak, akkor gondolom elismerést vársz. Nem ok nélkül volt Horn Gyula kormányzása alatt a következő vicc:

-Mi a közös az új 100ft-os érme és Horn Gyula között?

-mindkettő kicsi, kétszínű és sz*rt sem ér.

Minden viccnek van valóság alapja.

2016. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
88%

Elmondom, mi ment annak idején a gyarmatokon, mert valószínűleg nem tudod. A hódító országból odamentek emberek, és a bennszülöttekkel kitermeltették az ásványkincseket, megtermeltették a gyümölcsöket, zöldségeket, fűszereket. Otthon többszörös haszonnal eladták, a dolgozó bennszülötteknek pedig annyit fizettek érte, hogy még éppen ne haljanak éhen.

Szóval miben különbözik ez attól, amit a multik csinálnak Magyarországon?

2016. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
25%
Igen, jó miniszterelnökünk volt. Közelítette az országot az EU-hoz és nem távolította tőle.
2016. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 szántóvető ***** válasza:
88%

kérdező szavazati jogokkal dobálózol holott te sem dicsekedhetsz.nekifutok mégegyszer hátha gondolkodóba esel..

pár napja egy német vámépületben volt dolgom és nézegettem a falon a plakátokat.az egyik azt ábrázolta hogy az eurót használó országok milyen motívumokat nyomtattak az általuk előállított pénzekre.alaposan meglepődtem mert olyan országok voltak felsorolva mint észtország,lettország,litvánia.ezen alaposan meglepődtem.kisebb részt azért mert hiányosak az ismereteim,pl nem tudnám pontosan bejelölni ezeket az országokat a világtérképen (ezzel mondjuk tisztában voltam,)viszont azt nagyon is tudom hogy ezen országok később váltak le a Szovjetunióról,később függetlenedtek mint mi,fejletlenebbek is voltak egykor.ehhez képest jócskán leköröztek minket hiszen nálunk-gonosz szófordulattal élve-még az 5 éves tervben sincs benne az euró bevezetése,annyira fejletlen lemaradott bizonytalan lábakon álló a Magyar gazdaság.ezek után kijelenteni hogy horn jó miniszterelnök volt ill pozítívan értékelni a tevékenységét,dilettalizmussal felérő tett.

2016. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 A kérdező kommentje:

63%-os te őszintén mit sugallasz? Mindenáron bizonyítani akarod hogy semmi se sikerült?

Tudodmit? Élj boldogan...

2016. szept. 21. 10:48
 50/88 szántóvető ***** válasza:
87%
bárcsak én bizonyítanám.de az élet bizonyítja sajnos.
2016. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!