Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horn Gyula jó miniszterelnöke...

Horn Gyula jó miniszterelnöke volt Magyarországnak?

Figyelt kérdés

Én személyszerint ugy gondolom hogy a legjobb volt eddig. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. (Hajlamos vagyok szentimentalitásra is, néha azt hiszem a jobb világ ami lehett volna vele halt...de részlet kérdés).

Szerintem most is jó lenne, és akkor is hiba volt a választáson leváltani. Szerintetek mit kezdene a jelenlegi probléma sokasággal? Javítana az országn?



2016. aug. 14. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy lövésed nincs hogy mimiérthogyan. De engem nem ez zavar hanrm hogy mégis kiakarsz oktatni. Nem rudom miből gondolod hogy te jobban tudsz mindent mint a politikusok de akkor menj annak és mutasd meg tudásod. Ha lenne róla fogalmad hogy a célok, a módszerek és a helyzetek hogyan is kötődnek egymáshoz akkor lenne értelme veled vitázni. Dehát... . Szoval fingod nincs róla mi is Horn Gyula szerepe. Nem csak neked szól, még jópárnak..
2016. szept. 21. 17:38
 52/88 A kérdező kommentje:

"1959-ben került a Külügyminisztériumba, ahol először a szovjet főosztály munkatársa lett. 29 évesen 1961. március 1-jétől a szófiai magyar nagykövetség III. osztályú, gazdaságpolitikai titkára lett,[5] majd 1963-tól 1969-ig Belgrádban teljesített külügyi szolgálatot. Nagykövetségi titkár, majd tanácsos lett. Ezután MSZMP KB Külügyi Osztályára került, itt politikai munkatárs, konzultáns, illetve osztályvezető-helyettes (1969–1983), 1983 és 1985 között pedig osztályvezető volt. Hamarosan már az MSZMP-n belüli reformszárny tagjaként, felvilágosult, gyakorlatias szakemberként tartották számon Magyarországon és külföldön egyaránt.


1985-ben visszatért a Külügyminisztériumba, ahol államtitkár lett. 1987-88-ban tagja volt a Minisztertanács Nemzetközi Gazdasági Kapcsolatok Bizottságának is. 1989-ben külügyminiszter lett a Németh Miklós vezette kormányban. Külügyminisztersége idején került sor a diplomáciai kapcsolatok felvételére Dél-Koreával, Izraellel, a Vatikánnal és a Dél-afrikai Köztársasággal."


nem találtam halálos bűnt a nevére. Csak rá is könnyű mutogatni ez az igazság

2016. okt. 3. 18:53
 53/88 A kérdező kommentje:
2016. okt. 4. 12:37
 54/88 A kérdező kommentje:
Szóval aki hirrog tényleg csak a bűnbakkeresésből él szerintem...
2016. okt. 4. 12:37
 55/88 MolotovPunk ***** válasza:
10%
Horn 4 éves kormányzása sokkal több eredményt és fejlődést ért el az országra nézve,mint Orbán 8 éves semmit tevése.
2016. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
80%
Horn az a csótány 56 ban a magyar emberek fogait rugdosta ki.
2016. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:

#56


Tudsz olvasni? Bár írtál szóval feltételezem. Na akkor használd is ki ezt a tehetségedet....

(ja és akkor már nem árt tájékozódni is...)

2016. okt. 5. 17:54
 58/88 A kérdező kommentje:
2016. okt. 5. 18:11
 59/88 A kérdező kommentje:
szépen vitt a nyugat felé barátaim... . De lehet köpdösni..
2016. okt. 5. 18:13
 60/88 A kérdező kommentje:
Itt írta valaki hogy Bokrosnak kellett beavatkozni mert olyan hülye volt Horn ehhez. Ezekről is szeretném elmondani hogy végtelenül műveltek. Ugyanis a terv amúgy is a megszorító rendezkedés volt. ..
2016. okt. 6. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!