Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horn Gyula jó miniszterelnöke...

Horn Gyula jó miniszterelnöke volt Magyarországnak?

Figyelt kérdés

Én személyszerint ugy gondolom hogy a legjobb volt eddig. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. (Hajlamos vagyok szentimentalitásra is, néha azt hiszem a jobb világ ami lehett volna vele halt...de részlet kérdés).

Szerintem most is jó lenne, és akkor is hiba volt a választáson leváltani. Szerintetek mit kezdene a jelenlegi probléma sokasággal? Javítana az országn?



2016. aug. 14. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
12%
Tűrhető volt, most így a Fidesz 2/3-ot nyögve, ja elég jó volt.
2016. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:
"Ha Horn Gyula nem lett volna, rendszerváltás sem lett volna! Legyen példa minden demokrata előtt!"
2016. nov. 8. 22:05
 63/88 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=lyVnzRte6do

a pufajka mellett annyi mindent fel lehet sorolni.. :-)

2016. dec. 21. 00:07
 64/88 A kérdező kommentje:
2017. jan. 25. 00:40
 65/88 anonim ***** válasza:
58%

Ő lopta ki az állami nyugdíjasok elől a magánba az állami nyugdíj vagyon egy részét!


Mindig emlegetik, "ki lopta el a magán nyugdíjat". Nem a magánt, az államit lopta ki Horn Gyula, hogy a magán bankárok megélhetési alapját hozza létre belőle.


Az most vissza került állami kezelésbe, hogy infláció követő ellátást biztosítson mindenkinek, a volt magánosnak is, és az államinak egyaránt.


2010 óta kb 30%-ot növekedett a nyugdíj ellátás összege.

Tudom, mert anyámét figyelem ahogy növekszik és abból számoltam ki 2009 év végéig vissza nézve a folyószámlára történt utalásokat.

2017. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:

Jó én nem voltam kíváncsi a Horn-Fidesz párhuzamra, annál is inkább arra sem, hogy a Fidesz mellett valaki lopásról beszéljen...


Maradjunk 1994 és 1998 között.


"Ő lopta ki az állami nyugdíjasok elől a magánba az állami nyugdíj vagyon egy részét!


Mindig emlegetik, "ki lopta el a magán nyugdíjat". Nem a magánt, az államit lopta ki Horn Gyula, hogy a magán bankárok megélhetési alapját hozza létre belőle. "


szeretem a mesét, sokat olvastak nekem kiskoromban, de nem bánom ha kritizálunk valakit, Hornt se, de akkor maradjunk a realitásnál... legjobb tudásom szerint ez így nem reális.

Egyenlőre ő vezette be a manyup-ot.

2017. jan. 25. 11:33
 67/88 anonim ***** válasza:
80%
Jól jönne a pufajkája ebben a hidegben. Fahordáshoz jó lenne
2017. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:

"Jól jönne a pufajkája ebben a hidegben. Fahordáshoz jó lenne"


jó. Ez mondjuk tetszett. ;-)

2017. jan. 25. 13:09
 69/88 anonim ***** válasza:
69%

Már hogy ne lett volna köze Horn Gyulának a magán nyugdíj pénzek államtól való kilopásához?!


"Maradjunk 1994 és 1998 között."


Akkoriban kezdték elhordani Magyarország könnyű és nehéziparát. Mindent vittek és eladták, felszámolták és kialakították Magyarország nyugattól való függőségét, hogy önállóan még pisilni se tudjunk elmenni.


Később már nem volt Magyarországon aki munkahelyet létrehozzon, mert nem voltak magyar tőke erős nagyvállalkozók, ezért inkább korrupt hazaáruló módon a multimilliárdos nyugati nagytőkéseknek engedték kihordani azt a vagyont, ami Magyarországot illette volna. Ebből gazdagodott a nyugati világ, mert vannak multimilliárdos nagyvállalkozóik, akik a tőkét amit a környező országokból kihordanak, elviszik a saját nyugati országukba fialtatni, megforgatni és abból élnek olyan jól a nyugati országok, a mi pénzünkből és a hozzánk hasonló, nyugati multikat beengedő országok vagyonkáiból.


Magyarországnak is csak akkor lesz esélye fejlődni, ha lesznek multimilliárdos munkaadók, akik nem engedik kivinni a pénzt, helyette ők termeltetik meg és itthon forgatják és a működtetésével a hazai gazdaságot élénkítik.


Egy a baj, ezt a nagy mértékű gazdasági szerkezet átalakítást mondja az ellenzék KORRUPCIÓ-nak, pedig ez nem az. Enélkül az országunknak nem volna lehetősége fejlődni, mert amit most a hazai nagyvállakozók kapnak meg lehetőséget és azzal amit keresnek pénzt, azt itthon forgatják és Magyarországot működtetik vele.


Ki más adna munkát itthon, ha nem a hazai munka adó nagyvállakozói réteg, akikből ma még kevés van. Ezt kell létrehozni, kialakítani, hogy legyen aki itthon nekünk működteti az országot, aki megtermeli a hazai működő tőkét.


Most akkor MELYIK VOLT a KORRUPCIÓ, amikor kivitte a pénzünket a nyugati multi, engedte nekik elvinni a baloldali politika, aminek a hasznából utána egy fillért nem láttunk.

Vagy amikor itthon tartják a tudatosan lassan multivá hizlalt hazai nagyvállalkozóink a megtermelt vagyont és nekünk, a mi érdekünkben is működtetik azt a hazai gazdaságunk működtetésének a fokozására?


Elárulhatom ha magadtól nem jöttél volna rá, amikor mindent kilapátoltak a nyugatiak külföldre, abból semmi haszna nem volt Magyarországnak.

Még kényszerből most is van náéhány nyugati nagyvállakozó multi, de lassan megerősödik a hazai munka adó magyar nagytőkés réeg, aki átveszi az emberek foglakoztatását.


Most viszont ha ki tud alakulni a magyar multi réteg, akkor az a pénz amit ők megkeresnek a mi gazdaságunkban működik, egyre több lehetőséget megnyitva ezzel a "kisember" előtt.


Az meg érthető, hogy a baloldal mindent korrupciónak nevez, akár az vagy akár nem az, mert nekik nem érdekük a kormány jelenlegi kedvező, ország építő politikáját elismerni, mert azzal csak a saját lehetőségeik alatt vágják a fát.


Egy rossz hírem van, ma már mindenki rájött, hogy a baloldali politika a lepukkant és tehetségtelen impotens és magyar érdek ellenes emberek társaságát gyűjtötte maga köré és a magyar nép előtt már eljátszották többször is a becsületüket, mert minden fórumon a magyar emberek és Magyarország érdekei ellen harcolnak és ott nehezítik a kis hazánk építését ahol csak lehet, mint egy belső ellenség úgy lépnek fel az Eu-ban a különböző ellenzéki médiákban a magyar emberek érdekei ellen az országot építő vezetőket támadva és akadályozva a munkájában.

2017. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy volt jó miniszterelnök Horn. :XD


Az ő lelkén szárad, ha van neki, hogy az MSZP-t maffiaszervezetté alakította, ahogy Schusslag elmesélte.

2017. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!