Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek illegális amit a...

Szerintetek illegális amit a napiszar.com művel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
0%

14:10

Te teljesen hülye vagy?

Válaszolj erre őszintén. Választ várnak.

A napiszartól? A pocskondiázó, ostoba emberektől? Szerinted választ várnak tőlük?

Az ismerőseitől választ szívesen fogadnak, esetleg pár idegentől. Ennyi erővel leszedem a képeidet myvipről, aztán felteszem a napiszarra, mert választ vársz rá. Nem? Akkor miért ne? Ott választ kapnál rá. Az egy dolog, hogy én is rámondom egy lányra, ha csücsörít, hogy ez béna, de nem kezdem el közszemlére kitenni, hogy gyertek, oltsuk már együtt. Tiszta cigány szokás, a te szavaiddal élve. Miért is zavar az téged, ha látsz egy képet myvipen, ahol egy lány csücsörít? Eltűnik a pénzed, ha ránézel, meghal az anyád?

Még mindig nem válaszoltál arra a részre, hogy rontja a társadalmat a napiszar. Arra se válaszoltál, hogy hol lehet látni a javulást? Arra se válaszoltál, hogy az miért jó nekünk, ha fikablogok miatt egyre több celeb lesz?


Kíváncsi lennék ha a barátnőd csinálna egy képet magáról, ahogy csücsörít dobnád-e? Kíváncsi lennék, hogy emiatt megutálnád-e. Arra is kíváncsi lennék, ha kitennék őt emiatt napiszarra, hogy tetszene-e.


Mellesleg a vonatos példa, az az volt, hogy a képen feküdt egy kabinban egy nő, és aludt. Feltették valami olyasmivel, hogy mocskos, igénytelen, dagadék, aztán utólag kiderült, hogy a férje fényképezte, miközben a fél országot végigutazták, de mindemellett a nő mentős volt. Remek. Miért nem vállalják a felelősséget? Miért nem fizetnek emiatt kártérítést? Sunyi, bunkó, paraszt blog, és te is az vagy a kommentjeid alapján.

2010. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

te egy igazi hétvégi programozó lehetsz, mert csak ilyen kis csírák követik el a hibát, hogy nem adják meg a fordítónak, milyen függvénytárral dolgoznak :D

és szegény fordítónak nem elég kínja van, hogy számára undefined függvényeket értelmeztetsz vele, hanem még arra sem vetted a fáradságot, hogy egy forrásfájl kiterjesztést adj magadnak, milyen nyelvben dolgozol XD


mellesleg én le tudom írni: búzi

XDDDD


Ennyi voltál.

2010. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
0%

14:22

Senki se beszélt automatikus törlésről, csupán kiszűrésből, és onnan lehetne válogatni. Figyelhetné, hogy az oldal milyen képekből tevődik össze, a kulcsszavakat. Százalék alapján csökkenő sorrendbe rendezve végig lehetne nézni azokat az oldalakat, ahol ez a legmagasabb. Életfogytig tartó büntetés szerintem reális lenne, és elrettentő. Így már nem próbálkoznának vele.

2010. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:

kedves script kiddie, érvelésed nevetséges:) ennyit rólad. bármennyire is furcsa, de pénzt keresek programozással nem keveset, de szerintem nem neked kell bizonyítanom, attól, hogy itt pattogsz, még nem lesz igazad.


nem gondoltad, hogy majd egy full programot írok neked, de ha már a hibáknál tartunk, talán azt is észrevehetted volna, hogy a "send_content" függvénynek nem adtam át paramétert;) ennyit a megfigyelőkédről.

2010. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
0%

jogállamban élsz te kamumail, és te egyedül az összes beteges víziódban! Mindenki más a kapitalizmust nyögi.


az internet sem szabad, hanem a pénz irányítja.


A kevés pénz mindig a több pénz felé vándorol. (Közgazdaságtan1)


Kinek van sok pénze? Hát az intelligensnek!

2010. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
0%

Programozásban ha már egy alacsonyabb rendű szükséges, de nem elégséges kritérium nem teljesül, akkor leáll a fordítás.


Ennyit rólad kamumail, nyugodtan visszaadhatod a programozói papírodat a Gábor Dénesnek.

2010. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
73%

"Az ismerőseitől választ szívesen fogadnak, esetleg pár idegentől. Ennyi erővel leszedem a képeidet myvipről, aztán felteszem a napiszarra, mert választ vársz rá. Nem?"


felőlem az teszi fel aki akarja. semmi gáz nincsen bennük. azért tettem ki, mert miért ne, és láthatja mindenki. nem lesz bajom belőle. nem pózolok f.sszal, nem játszom az agyam, stb.



"Az egy dolog, hogy én is rámondom egy lányra, ha csücsörít, hogy ez béna, de nem kezdem el közszemlére kitenni, hogy gyertek, oltsuk már együtt. "

ennyi komment után sem jutott el az agyadig. aki nyilvánossá tesz egy képet magáról, az vállalja a következményeket. ennyi. én is vállalom a képeimmel, különben nem tenném ki őket nyilvánosra.



"Tiszta cigány szokás, a te szavaiddal élve."

nem mondtam most semmire sem, hogy "cigány szokás" és mellesleg ez pont nem egy kifejezetten cigány szokás.



"Miért is zavar az téged, ha látsz egy képet myvipen, ahol egy lány csücsörít?"

nem zavar, de ő tudja, hogy a többség gyépésnek tartja majd ezért. ennyi, vállalta.


"

Még mindig nem válaszoltál arra a részre, hogy rontja a társadalmat a napiszar."

ha kínoznak késekkel, szúrkálnak, levágják a tököd stb az fáj. És ha folytatják, akkor tovább fáj, ha már nagyon fáj, akkor akár el is ájulsz a fájdalomtól. De nem a fájdalom a hibás, hanem aki a fájdalmat generálja.


a napiszar a fájdalom, a tünet. A hozzád hasonló "hagyjuk szegény depressziós gyereket" félék meg az állam, stb az aki a fájdalmat generálja.



"Arra se válaszoltál, hogy hol lehet látni a javulást?"

nem lehet látni, mert a tünet láttán nem tesz senki semmit aki tudna.



"Arra se válaszoltál, hogy az miért jó nekünk, ha fikablogok miatt egyre több celeb lesz?"

nem nevezném őket "celebnek". amúgy a fikablogok nélkül is vannak celebek.



"Kíváncsi lennék ha a barátnőd csinálna egy képet magáról, ahogy csücsörít dobnád-e?"

ő szerencsére nem ennyire hülye, tudja, hogy ezzel okot adna a fikázásra.



"Kíváncsi lennék, hogy emiatt megutálnád-e."

nem utálom a csücsörítőket.


"Arra is kíváncsi lennék, ha kitennék őt emiatt napiszarra, hogy tetszene-e."

Ez olyan mintha megkérdezném tőled, hogy "kíváncsi lennék, ha megölnél valakit akkor is utálnád e a gyilkosokat".

nem fog kitenni ilyet magáról, értelmesebb ennél. ennyi.



vonatos kép:

minden napiszaros megmondja, hogy előforudl, hogy nem odaillő kép kerül ki, de ez szerintem nincs 10% arányban sem a többivel kapcs.



"Miért nem vállalják a felelősséget? "

pajti, tanulsz tőlem, a szavaimat használod?;) mellesleg nem vagyok biztos benne, hogy egy normális önkritikával megáldott fotó volt, bár nem láttam.


"Miért nem fizetnek emiatt kártérítést? "

Mert? mekkora kárt keletkezett?


"Sunyi, bunkó, paraszt blog, és te is az vagy a kommentjeid alapján."

ugyan, már megint csak sértegetsz. Szerintem normálisan érveltem. erre te nem voltál többségében képes. paraszt sem voltam szerintem.

2010. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
73%

"Programozásban ha már egy alacsonyabb rendű szükséges, de nem elégséges kritérium nem teljesül, akkor leáll a fordítás. "


miről beszélsz te szerencsétlen?:) szerintem te sem tudod! még a mondatod sem helyes nyelvtanilag, nem hogy szakmailag.

2010. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
15%

"miről beszélsz te szerencsétlen?:) szerintem te sem tudod! még a mondatod sem helyes nyelvtanilag, nem hogy szakmailag."


Hujjuj, most aztán elkaptunk! Belesétáltál a csapdámba, és elkönnyelműsködted! Erre nincs mentséged, bárhogyan is ügyeskedsz, és mások szavait forgatod ki!

Teneked nemhogy diplomád sincs, hanem életedben be nem tetted a lábadat egy egyetemre sem, mert egy ilyen matematikai kifejezést nem ismerni szégyen gyalázat!


és TE akarod itt oktatni a népet? Én még a matek érettségidet is megkérdőjelezem, már nemcsak azt, hogy hivatásos programozónak hazudod magad!


Nem is gyanúsítalak tovább a Gábor Déneses papíroddal, ugyanis TE még azt a szintet sem éred el


Jajj de jót derültem rajtad :D

Ezer köszönet!

2010. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem megadtad az okot arra, hogy felkerülj napiszarra. A gondolkodásodért, ennyi erővel. Miért csak a külsőt nézzük? Nézzük most az egyszer a belsőt is. De szerintem semmi köze a napiszarnak ahhoz, hogy ki csücsörít, és nem az ő dolga a bíráskodás.


A barátnőddel kapcsolatos kérdés még mindig fennáll, mert feltételes módban írtam. Mi lenne, ha...


Te is beláttad, hogy nem javított a társadalmon. Nézz körül a világon, főleg japánban. Mindenhol van szenny, akkor milyen világmegváltásról beszél a napiszar? Ugye írtad,hogy a tyúk vagy a tojás esete... Melyik volt előbb? A napiszar, vagy a görbetükör elmélet? Egyértelműen a napiszar. Csak kellett valami jól hangzó szöveg, hogy ne tűnjenek mindenkinek szarszemétnek. Mindemellett hogy agresszivitást szül, és amellett, hogy alaptalan pletykákat terjeszt, és halálhírt kelt, csupán szórakoztat az oldal. Nem tagadom, szórakoztató, de nekem nem lenne gyomrom ahhoz, hogy egyet értsek vele.


Érdekes, minden országban van szenny. Magyarország szerinted kivétel lesz?


A tenager kori lázadás miért baj? Efölött is elsiklottál.

2010. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!