Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek illegális amit a...

Szerintetek illegális amit a napiszar.com művel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

az általad említed öngyilkosság stb közelében nincs a témának. nem segítek. kicsit agyalj a logikán, hogy miért. amúgy nagyon látszik, hogy iszonyú egy értetlen ember vagy.


nem veszed észre az összefüggéseket.

az általad bemásold kép pedig szintén napiszarra való a degenerált szöveg miatt. nem egy nagy szám. amúgy 1-2 nap alatt elfelejtik az emberek.

2010. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%

15:38

Akarod mondani, azok az emberek, akik nem ismerik őt. Mellesleg a napiszar egyértelműen 100%-osan cáfolhatatlanul cyberbulling kategória. De látom, nem olvastad el a cikket, ahol egyéb példákat is felhoztak (mint az exbarátnős képek). Ahogy sejtettem. Egy kőszívű, bunkó ember vagy.


A vicces még az "angol fail" vagy "magyar fail". Külön oldalt lehetne nyitni a naiszaros elírásokból, félre értelmezésekből. De igen, biztos ők is megérdemlik.


Ugyanaz ez az egész, mintha a középiskolában csúfolnának valakit. Van egy csapat, aki közül az egyik utál valakit (tegyük fel, azt, aki elírt egy angol/magyar szót). Mivel elég népszerű a társaságában, ezt a többieknek tovább adja, hogy együtt kezdjék el oltani. Ergo lett egy X fős csoport, egy alárendelt, így gyenge 1 ellen. Én is szemtanúja voltam középiskolában ilyesminek. Amikor az egyik haverom elbőgte magát órán, mert basztatták a barátnője miatt... Meg őt akkoriban eléggé utálták az osztályban, pedig semmit se tett. Nem is szólt hozzájuk. Szimplán nem bírták. Gusztustalan dolog volt.

2010. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
0%
Úgy értem nem a srác volt gusztustalan, hanem az ilyesfajta viselkedés. Ő nem kérte, hogy utálják. Ahogy azok se kérték, akik felkerültek. Miért nem tudják szimplán békén hagyni őket? Ha így akarja élni az életét, élje így. Ez miért baj?
2010. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:

anyám, szerintem értelmetlen veled vitázni. mintha egy darab kőhöz beszélnék, kb. én befejeztem.


leírtam amit gondolok, innentől kezdve illetve már oldalakkal visszamenőleg is ismétlés lenne az egész. úgyse fogod fel. nembaj.

2010. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%
Ha te csak ismételni tudsz... Én hoztam fel megint új érvet, de te megakadtál.
2010. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
0%
Enyém az utolsó szó :D
2010. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 bumbi02 ***** válasza:
25%

nem tom mennyiben illegális de undoritó.. régebben jobb volt.. vannak akik tényleg megérdemlik hogy oda kerüljenek ( akik olya képet tesznek fel myvipre h pózólnak a temetőbe, vagy több száz ezer forinttal pózol egy 11 éves gyerek hasonlók) de manapság egyre több az olyan feltöltés ami inkább csak bosszu szagu.. szakitott vkivel a bnöje.. pasi erre fogja elküldi a meztelen vagy intimebb fotóit és voálá mer ott is vna napiszaron... régebben még jó volt, most már undoritó... ugyanugy mint a többi szennyoldal, puruttya, csibefsz, meg föleg az excsajok, expasik ahova még a lehető legnagyobb lejárató kamu szövegeket is kiirják...

a napiszart valószinüleg olyaok szerkesztik akiknek ez lelki boldogságot jelent és nincs normális életük...

2010. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: teljesen igazad van! egyetértek! utálom a napiszart, undorító faxságok vannak ott!
2010. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én vagyok a kérdező!


Nagyot néztem, mikor láttam hogy több mint 50 válasz született. Én támogatom a napiszart, mert szerintem ők pótolják azt a nevelést, amit a szülők nem tesznek. A szülők nem mondják meg a 14-16 éves lányuknak hogy ne pózoljanak. Tehát megérdemlik...


NAPISZAR POWER!!!

2010. szept. 3. 23:21
 60/67 anonim ***** válasza:
Mert, mi bajod lesz, és mi bajuk lesz attól, hogy pózolnak?
2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!