Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek illegális amit a...

Szerintetek illegális amit a napiszar.com művel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
0%
Utóirat: a te helyedben azonnal törölném a kamumail nevet, és regelnék egy másik néven, mert ezt a gyalázatot már csak az új accod tudja lemosni, mint amit te ma itt bezsebeltél XD
2010. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

kedves "ma 14:51 0%-os": itt még mindig programozásról van szó és nem matekról elsősorban. te nevetteted itt ki magad nem én. Hiába nyögsz be egy-két szót attól még nem leszel szakember.


a mondatod még mindig értelmetlen nyelvtanilag, természetesen tudom mi a program fordítás, tudom mi a kritérium, tudom mikor száll el egy fordítás, de ettől amit írsz az még rohadtul nem tartozik ide és nem helyes összetételben sem.


de azért jó, hogy derültél magadon. ennyit rólad.

2010. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
18%

programozásról van szó és nem matekról elsősorban.

Ha tudnád, hogy milyen keményen is tanítják a matematikát, ha programozásról van szó... Nem hiába.

2010. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:

"Szerintem megadtad az okot arra, hogy felkerülj napiszarra."

hajrá, küldd el nekik, vagy plakátold ki at utcákat vagy vmi weboldalt a hozzászólásaimmal. hajrá! én vállalom és még mindig tartom magam hozz, hogy nem beszélek hülyeséget.



"De szerintem semmi köze a napiszarnak ahhoz, hogy ki csücsörít, és nem az ő dolga a bíráskodás."

onnantól kezdve, hogy valamit közszemlére tettél, az mindenkire tartozik. ennyi.



"A barátnőddel kapcsolatos kérdés még mindig fennáll, mert feltételes módban írtam. Mi lenne, ha... "

te meg nem értetted meg. mi lenne ha gyilkolnál? vagy mi lenne ha búza lennél? mi lenne ha szarvas lennél? értelmetlen. nem lesz ilyen, de ha mégis, akkor megérdemelné, ennyi. szar lenne, de ő választaná.



"Te is beláttad, hogy nem javított a társadalmon."

emmmbbeeeeeer, ovlass vissza!!!! ne egy mondatokat elemezz csak ki egy teljes bekezdésből. megírtam, hogy a napiszarnak nem is kell javítania. a fájdalom se javít. csak jelez.



"Egyértelműen a napiszar."

szerinted. ennyi.



A tenager kori lázadás miért baj? Efölött is elsiklottál.

mit nevezel te tini lázadásnak? a fozózást farokkal, vagy videót amint széthánysz mindent? stb, szerintem ez igenis gáz. ez nem tini lázadás, ez agyhalott hülyeség.

2010. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

"programozásról van szó és nem matekról elsősorban.

Ha tudnád, hogy milyen keményen is tanítják a matematikát, ha programozásról van szó... Nem hiába."


te meg ha tudnád, hogy milyen hideg van kint. igaz nem kapcsolódik a témához, de hülye vagy mert nem beszéltél a hidegről.


egy komoly hibát vétek mindig az oldalon, és az, hogy nehezen bírom abbahagyni a vitát a hülye emberekkel, pedig azt kéne. csak én vagyok annyira hülye, hogy visszaírok ilyen retardáltaknak mint ti.

2010. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
24%

"Kamumail válasza:


Háp háp háp bla bla bla..."


:D

2010. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
0%

onnantól kezdve, hogy valamit közszemlére tettél, az mindenkire tartozik. ennyi.


[link]


"Az iWiW-es tartalom nem közkincs"


Ezek után, már én is csak annyit tudok mondani neked, hogy: háp háp háp háp.

2010. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
73%
mint még az első hsz-emben megírtam, a magyar jogszabályok szerint törvénysértő. de ettől a többi még nem változik.
2010. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
55%
Ez LOL.A napiszart kábé úgy tudnám leírni, hogy valaki kiáll az utcára meztelenül,majd miután egy páran megszólják,kérdőre vonják még neki áll feljebb xD
2010. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
0%

Na, mutatok neked valamit, te erkölcsileg, szellemileg visszamaradott, kőszívű bunkó ember.


A közelmúltban több tinédzsert is az öngyilkosságba hajszoltak online zaklatóik. A legismertebb eset a 13 éves Megan Meieré volt, akit egy felnőtt, egyik barátnője anyja bántalmazott az interneten úgy, hogy tinédzser fiúnak adta ki magát, a lány bizalmába férkőzött, majd durván szakított vele. A lányt személyesen is jól ismerő szomszéd jó heccnek tartotta a tinilány cukkolását, aki viszont nem tudott megbirkózni a váratlan elutasítással.


remélem eltudod képzelni a szerepeket.


[link]


itt olvashatsz még róla. Erre például Amerikában lehetne hivatkozni.


a képek ha nem arról szólnak, hogy valaki fasszal pózol, amit üsse kő, tegyenek fel, akkor olyan emberekről, akik nem érdemlik meg.


[link]

Ez brand new! Most találtam napiszaron.


Itt kezdődik a cyberbulling. Rosszabb esetben az fog történni, ami szegény Megannal... Kőszívű ember vagy, ha így se fogod fel, hogy nem helyes az, amit tesznek...

2010. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!