Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek illegális amit a...

Szerintetek illegális amit a napiszar.com művel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
85%

ugyan. ne reménykedj.

de amúgy vicces, szánalmas a szőnyeg alá sörpés. a "civil szervezetetek" miért nem azon dolgozik, hogy a napiszarnak ne legyen anyaga amit feltehet? hm? talán az lenne a valódi megoldás. hiába zárják be. nyílik helyette 10 másik.

2010. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
12%

12:26

Kamumail, sok helyen láttam már a válaszodat, de körülbelül mind alapján kitaposnám a beledet. Ész nélkül ontod a hülyeséget. A napiszaros társaság, ha nem vetted volna még észre, elég alacsony intelligenciáról tett tanúbizonyságot. Megteremtették a netcelebeket, akiket a fiatalság elkezdett követni. Lényegében teljes mértékben ellenhatást váltanak ki. Meg akarják tisztítani az internetet. Ez szerinted nem logikátlan? Úgy tisztítani meg valamit, hogy egy helyre kategorizálva rendszerezed őket? 1 hét alatt nem látok annyi szennyt az interneten, mint ott 5 perc alatt mind kommentekben, mind képekben. Mellesleg sok kép (pl. sínen pózolás) se elítélendő, de szerintük már a teenager kori lázadás se természetellenes. Így lesz valakiből gyerekkori dolog miatt depressziós felnőtt, így lesznek alkoholista szülők, majd elba.szott generációk. Köszönjük napiszar. A szenny objektív, majd pont egy 10 millió fős jelentéktelen (mert valljuk be, a többi országhoz képest azok vagyunk) ország fog változtatni a maradék 6-7 milliárd emberen akik ugyanúgy ostromolják az interneten az általuk feltöltött szennyel. Az az érvelés, hogy a napiszarnak célja van, megtisztítani a netet, hülyeség, remélem te is észreveszed, bár a logikus gondolkodást sose tapasztaltam nálad. Matek érettségiből meg lett a 3-as legalább? Nagyon tudja ám fejleszteni a logikát, ha gyakorlod. Ezt fogadd jó tanácsként egy mérnöktől. Először a napiszaros hozzászólókon kéne változtatni, mert látható, hogy ők se ép elméjűek. Magyarország szégyene.

Egyéb információkat itt érdemes megtudni, mind a kérdés kiírásban, mind a válaszokban: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__88549..

2010. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
3%
javítás: se természetellenes helyett is természetellenes.
2010. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
0%

Hát tudod kedves kamumail, mert a technológia fejlődése kezd a visszájára fordulni.


intelligencia velejárója az értelmetlenség is, ami sajnos gyorsabban terjed, ennek kell gátat vetni. És nem kell aggódnod, ha 10 nyílik helyette, akkor minimum 100-at zárnak be, mert lesz rá fejlett technológia, ami ellenőrizze a tartalmakat, sokkal nagyobb hatásfokkal, mint amire az emberi agy képes lenne...

2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim válasza:

Szerintem az nem illegális, hogy közösségi portálokról feltesznek képeket, ha oda feltöltenek valamit beleegyeznek hogy bárki láthassa és ebből kifolyólag bármit csinálhat vele.

De azzal nem értek egyet, hogy híres embereket gyaláznak mindenféle hülyeséggel.


Akik kikerülnek myvipről és ilyen helyekről azok meg is érdemlik.

2010. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Persze, hogy illegális amit csinálnak, csupán az esetek még nem precedensértékűek. Ennek az ügynek a kapcsán jött az, hogy lehet hogy egy lavinát indít el. Amerikát meg figyelmeztetni kéne arra, hogy mit csinál a napiszar. Előző, te meg olvass vissza pár hozzászólást, és meglátod hogy mi ezzel az egésszel a baj.

2010. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%

kedves 51-es, nyilván nem fog mindenkinek tetszeni amit általában mondok az oldalon, de ez legyen a ti bajotok, egyenlőre tapasztalataim szerint a nagyrésze annak mait mondok nem hülyeség, de ez a te véleményed. természetesen komoly érvet nem mondtál a "többi hülyeségemre", de kíváncsi lennék, hogy vajon mivel váltottam ki alulfejlett agyacskádban a bélkitaposás igényét. remélem megosztod velem, várom a választ.



napiszaros társaság, hogy mennyire intelligens, mármint a szerkesztők, tök lényegtelen, mivel nem cikkeket írnak, hanem robotmunkát végeznek amihez sok ész nem kell (természetesen itt is érvelés helyett fikázásal kezdesz, ez tipikus)


az igazság az, hogy amit nem látsz, az attól még létezik. Attól, hogy nem volt napiszar, még voltak hülyék dögivel, csak most vizualizálni is lehet őket. Akiben pedig ellenhatást vált ki, az előbb-utóbb magától is csinált volna hasonló hülyeségeket, amióta van net, és nyitott, azóta az emberek minden módon felteszik magukat ha van lehetőségük, és van és lesz. Persze meg lehetne ezt akadályozni, ha nem lenne net. De talán nem a tünetet kéne megszüntetni.


Gondolom majd a kisgyerek aki a farkát meg buláját mutogatja a neten nyilvánosan, azért lesz depressziós mert a fagyi visszanyalt. Tudod a normális életben az élőlények tanulnak a hibáikból, mert így fejlődnek, de csak ha nincsenek hozzád hasonlóak akik ezt nem hagyják. Sajnos hozzád hasonló gondolkodású emberek vezetik az országot, ezért van kinevelve a mai generációból az önállóság.



hogy a napiszarnak célja van e, erről szerintem nem beszéltem. Tök mind1, hogy van e célja, viszont igenis igazságot mutat be. valóságot, még ha fáj is. Csak egy példa: ha nincs napiszar, de azt mondom, hogy iszonyú sok cigány agyatlan, brutális és vonzódik a kardokhoz ami veszélyes, stb, akkor senki sem hiszi el. Ezzel szemben a napiszaron hetente lehet tömegével látni, hogy valóban így van, más dolog, hogy nem akarjátok tudni. és még lehetne sorolni.


Te szerintem előbb tanulj meg gondolkodni mielőtt mást oktatsz ki, "mérnök" létedre eléggé szar dolog, hogy a hozzászólásod fele csak a fikázáson alapul a valós érvelés helyett. Főleg ez a tipikus érettségis szöveg. Mellesleg a gondolkodós logika, következtetés stb az nem matematika kis mérnök. nembaj:)



Még a kommented végéhez: pont, hogy nem a hozzászólókon kellene változtatni, ugyanis LOGIKA kis mérnök, ok és okozat. Ha nincs napiszar kaliberű oldal, akkor nincs kommentelő, ha nincs sok agyatlan alulfejlett elbutított ember aki adna anyagot a napiszarnak, akkor nem lenne napiszar se.


De ugyanez a (nem matematikai) LOGIKA érvényes az itthoni cigányos rasszizmusra. Ha nem a "rasszizmust" azaz cigány utálatot akarnák beszüntetni azaz a tünetet, hanem magát a kiváltó okot amiért van az utálat, akkor az egész megszűnne, meg lenne oldva. nah mind1, sztem a fele sem jut el az agyadig amit írtam... te.. mérnök:)

2010. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
81%

"És nem kell aggódnod, ha 10 nyílik helyette, akkor minimum 100-at zárnak be, mert lesz rá fejlett technológia, ami ellenőrizze a tartalmakat, sokkal nagyobb hatásfokkal, mint amire az emberi agy képes lenne..."


jogállamban élünk, amerika is az. nem lehet automatizálni a témát. Áruld el a program mi alapján ellenőrizné a tartalmat? Programozóként kíváncsi lennék a véleményedre.

2010. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
14%

Az egész baromság amit írtál. Mutasd be legalább statisztikai adatokkal, hogy változott valami a napiszar óta, ha csak az nem, hogy egyre többen a seggükre írják a címüket és hogy egyre merészebbek az emberek, egyre jobban képesek az agresszív megnyilvánulásra. Nem egy esetről hallottam, hogy egy ember csupán azért került kórházba, mert máshogy öltözött mint az átlag, máshogy nézett ki. Pont azt írtam le, hogy nem hogy javít, de még ront is. Linkben mellékeltem, ott volt egy rész "hoolie"-ről, remélem elolvastad. Meleg parti az országban, 18 éven aluliaknak? Szép. Megcsinálták, jók voltak a fikablogok. Mutatok neked valami érdekeset: [link]

Tessék. A kellő eredményért, kikapcsolhatod jobb oldalon a trágárságszűrőt. Szerinted majd pont egy ilyen szánalmas, degeneratív, magyar blog fogja megváltoztatni a többi országot is...

Mellesleg a matematika, mint tantárgy, szerinted mire épül? A logikára. A logikus gondolkodás fejlesztése a matematikával kezdődik. Pont ez hiányzik neked. Enélkül az emberek idealisták lesznek, és nem realisták. Ez a baj a mai Magyarországgal. Óriási a matematikai analfabetizmus. Bizonyítja, hogy nem reálisan gondolkodnak azok, akik nem szeretik a matekot, hogy büfészakokra mennek munkanélkülinek. DE, itt jön a lényeg; semmi közöm nekem ahhoz, hogy ki akar büfészakokra menni. A napiszarnak sincs semmi köze ahhoz, hogy ki, hogyan éli az életét. Szennyt enélkül is lehet találni, de remélem erről felvilágosít az általam most bebiggyesztett link.

2010. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
75%

fuh, hogy micsoda mellébeszélést láthattunk most tőled. a kommented kb 80%-a mellédumálás, semmi reagálás szinte arra amit írtam, ez téged minősít!


egyetlen válaszod talán az, hogy nem javít a napiszar. Persze mert nem fogod fel amit mondok. Nem nekik kell javítani, őket idézve, tükröt mutatnak. egy képet. Javítani a többi embernek, a rendszernek, államnak, stb kellene. ennyi.


természetesen rendes vita helyett le lehet zavarni az egészet úgy, hogy "A' egész amit írsz az hülyeseg!!"

2010. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!