Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem büntetik meg az...

Miért nem büntetik meg az RTL-en futó asztro show szerkesztőit, illetve miért nem szüntetik meg?

Figyelt kérdés

Ártatlan, idős emberektől csal el pénzt, sajnos legálisan.

semmi alapja nincsen, amire épül a beszédje a "médiumnak".

Többször néztem bele, nagyon nem tetszik, amit csinálnak az emberekkel.Most például azt mondta,h Tután Kálmán fáraó... szerintem nem ez lehetett a műsorfüzetben, de innen látzik , hogy azt sem tudja, mit beszél.


2011. aug. 11. 13:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Na, ugye megmondtam, melyik az undorítóbb...


13:27

2011. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Én egyszer találkoztam valódi jósnővel, Tarot kártyát használt és igazat mondott. Még pénzt se kért érte. Az összes többi jós és jósnő, üzleti, hamis táltosok és hasonlók a nép butítása sok pénzért.
2011. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nem kell megszüntetni az RTL-t. Csak megreformálni. Kéne egy lista, -10-től 10-ig és ezen a listán értékelné a műsorok értékrendjét egy hivatalos szerv. Ha a műsorok átlaga az értékelés alapján 0 alá süllyed, megbüntetni, hogy utána már csak olyan műsorokat készítsen, amelyek normálisak. Pár száz millió forint után elgondolkodnának, hogy szexet reklámozzanak. (Való Világot reklámozták egyszer így)
2011. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
13:27, szerintem nem érdemli meg, aki felhívja, mivel a betelefoálók 95%-a 70 év feletti ember.Bíznak a jobb élet reményében szegények, és nem eszik 3 napig, hogy meg tudja spórolni az Ezo tévére való betelefonálást.
2011. aug. 11. 13:32
 15/34 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy szürke börtön lesz a ValóVilla, börtön körülményekkel, már bővítik az épületet. Saját magukat kellene oda bezárni RTL-éknek, a műsorpolitikájuk egyszerűen pocsék. Szex, celebek, akciófilmek, szenny ömlik belőle.
2011. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
13:30, félreérted. Nem arra gondoltam, hogy az RTL-t kéne megszüntetni.
2011. aug. 11. 13:34
 17/34 anonim ***** válasza:
Tőlem meg is szűnhetne.
2011. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

13:32: Szerintem viszont de, megérdemli. Az egy dolog, hogy undorító, mocskos dolog, de a hívói teljesen tisztában vannak vele, hogy mit kapnak a pénzükért. Azonban a vivás szarságban is tisztában vannak, mit nyerhetnek miért(a "hány forint van az ábrán"-ban legalább is biztosan, az egyenletesben nem, mert nem mondják el, mi számít pl. egy számnak), viszont hiába mondják be a megoldást, nem kapnak semmit. Ez a különbség a kettő között.


13:27

2011. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
és ahhoz mit szóltok,hogy azt mondta a "médium",hogy Tután Kálmán fáraó?? ez már abszolút a butaság és a fogalmatlanság jele.
2011. aug. 11. 13:39
 20/34 A kérdező kommentje:

az idősek nincsenek tisztában vele.

nem védek éppen semmi időst, a családban sincsen olyan időskorú ember, aki betelefonált volna.Egyszerűen undorítónak tartom.(én sem vagyok öreg, sőt, inkább gyerek 15F)

2011. aug. 11. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!