Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem büntetik meg az...

Miért nem büntetik meg az RTL-en futó asztro show szerkesztőit, illetve miért nem szüntetik meg?

Figyelt kérdés

Ártatlan, idős emberektől csal el pénzt, sajnos legálisan.

semmi alapja nincsen, amire épül a beszédje a "médiumnak".

Többször néztem bele, nagyon nem tetszik, amit csinálnak az emberekkel.Most például azt mondta,h Tután Kálmán fáraó... szerintem nem ez lehetett a műsorfüzetben, de innen látzik , hogy azt sem tudja, mit beszél.


2011. aug. 11. 13:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Azt, hogy aki elhiszi, még mindig megérdemli. Különben meg eze tisztára illenek az országhoz, tükrözik a színvonalat.


13:27

2011. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Jó de ha már itt tartunk felőlem nyugodtan megszűnhetne az rtlklub meg az összes többi szerencsétlen csatorna. Az egyetlen dolog amiért megéri tv-re időt szakítani, a híradó. Meg a discoveryn néhány jobb műsor.
2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

13:45.

a szívemből szólsz:DD

2011. aug. 11. 13:46
 24/34 anonim ***** válasza:
13:42: De, bizony, tisztában vannak vele, és meg is kapják. A világon a legtöbb ember nagyon buta, és hisznek az ilyenekben.
2011. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez olyan, mint a lelki segély.

Felhívja, elmondja a baját, a jós mond valamit, lehet, hogy megnyugtatja.

Jó, fizet érte, lehet, hogy sokat, de semmi nincs ingyen.

Jobb, mintha ezt a pénzt a kocsmában költené el, mert bánatában berúgna.

Megnyugtatja a jós, és kész.

Van akinek ez kell.

Neked nyilván nem, úgyhogy ne nézd, és ne idegesítsd magad rajta.

2011. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%
Én átraknám szívem szerint a vallás témakörbe. Ott is badarságokban hisznek, ahogy az Ezo tv telefonálói :)
2011. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

én nem bánom hogy van ilyen műsor, csak miért pont délre kell rakni meg kora délutánra, tegyék éjszakára.

én ugyan úgy utálom a televíziós vásárlásos hülyeségeket.

2011. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
tehetnék éjszakára, a sok nyugdíjas úgyis ráér..
2011. aug. 11. 14:17
 29/34 anonim ***** válasza:
Engem is a vivás bosszant inkább,miért nem szánnak időt rá a műsorból 5-10 percet hogy levezessék hogyan jött ki nekik az az egyenlet vagy szám.Kérdező te ilyenen meglepődsz hogy ilyet mond hogy Tután Kálmán fáráó volt?én a napokban egy könyvesboltban Sissiről kerestem könyvet és azt sem tudta az eladónő hogy mi fán terem,úgy világosította fel egy mellettem álló hölgy hogy ki volt.A média jóformán átveri,hülyíti az embereket..mert valahogy pénzt kell hogy kapjanak a hiszékeny emberektől,kivétel a tudományos csatornák.
2011. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
igazad van, szomorú a dolog.
2011. aug. 11. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!