Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem büntetik meg az...

Miért nem büntetik meg az RTL-en futó asztro show szerkesztőit, illetve miért nem szüntetik meg?

Figyelt kérdés

Ártatlan, idős emberektől csal el pénzt, sajnos legálisan.

semmi alapja nincsen, amire épül a beszédje a "médiumnak".

Többször néztem bele, nagyon nem tetszik, amit csinálnak az emberekkel.Most például azt mondta,h Tután Kálmán fáraó... szerintem nem ez lehetett a műsorfüzetben, de innen látzik , hogy azt sem tudja, mit beszél.


2011. aug. 11. 13:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Betiltani nem biztos, hogy lehet. De nézhetetlen időpontra tenni - éjfél után -, viszont kötelezhetnék az összes olyan csatornát, ami ilyen műsort futtat.
2011. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A távirányítóval kell szavazni.
2011. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. A megfejthetetlen feladványok végleg kiverik a biztosítékot!
2011. aug. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Sajnos egy olyan műsort nem fognak beszüntetni, ami több pénzt hoz az RTL-hez, mint bármelyik másik műsoruk, de arra is kíváncsi lennék, hogy 1 hívásban mi kerül 485 forintba percenként...

Ha pl. én betelefonálnék és várakoznék, míg bekapcsolnak élő adásba vagy az asztro centerbe már tuti lemenne kb 3000 forintom

Ennyit erről a műsorról

Ennek a műsornak a sztárja Mr. Lomini az '5 4 3 2 2 1' szövegével, röhejes :)))

2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!