Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Náci aranyat találtam a...

Náci aranyat találtam a kertben. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy ládát találtam a telkünkön egy épület romjai között.A rozsdás vasládában 18db egyenként 3,5 kilós aranyrúd volt náci pecséttel ellátva.Mi a teendő?Szólni a rendőrségnek?Adóköteles az arany?Mennyit nyúl le belőle az állam?Vagy próbáljam meg előbb más formába önteni és úgy jelentsem be?


Mielőtt rám szállna az APEH ez persze csak elméleti dolog.Azért nézzétek a híradót hátha.... :)


2009. dec. 2. 20:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
69%

Hú előző te is attól félsz?? Én is.:(

Bár még nincs kitűzve az árverés időpontja,belefulladtunk a hitelbe:(

2009. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
100%
Megadom a kertem címét, a későbbiekben majd én vigyázok rá! :-D
2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
65%

Ha leadod, több pénz jut cafeteriára a jelenlegi minisztériumi dolgozóknak. No és hamarosan kormányváltás lesz, biztos fel tudnák használni végkielégítésként is.

Nekem mindig gond, hogy a 2 gyerekemmel becsületesen évente el tudjak menni egy olcsóbb nyaralásra, ők meg dőzsölnek. Gondolkozz, és hozd a kertembe ! Nekem legalább a humorom jó! Mégcsak a fele sem kéne, és boldoggá tennél sok-sok családot!

2010. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
53%

Az államnak adni, hogyne :DD még mi a kis fszom nem kéne nekik...dehogy adnám az államnak, a sok cápázóhorog-orrú pénzsóvár tetves zsidroncnak meg az APEH-nak...


Zaci és kész. Ha meg érdeklődnek felőle, letagadom. Lófszt se tudnak bizonyítani, mivel rajtam kívül senki nem ismernék az aranyt.

2010. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Add nekem ha már ennyire nem tudsz mit kezdeni vele.:D

Én tudnék az biztos.

2010. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

SOK A BAJ VELE

inkább add nekem nagyon hálás lennék :)

2010. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:

Szerintem is kamu:)...de ha ilyen szerencsés vagy, akkor jól jártál!

Én egy ékszerész- ötvös vagyok!

Ha gondolod, akkor beolvasztom neked az egészet rudakba, és rakok rá magyar pecsétet:D...te is jól jársz és én is!

Életed végéig nem kell dolgoznodxD...én biztos hogy nem jelenteném be, dőleg ebben az anyagi helyzetben!

2010. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Határolódj el tőle

és add nekem :)


tudnék venni egy zongorát

2010. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
a 14:23- as ötvösmestert válaszd
2010. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

Igen, szerintem is az ötvösmester, mivel én vagyok az:)...de egyébként nem hiszek neked:)

Ha mellettem döntenél írj egy e-mailt!

2010. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!