Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
 21/95 anonim ***** válasza:

mark86


Ha neked több eszed lenne mint nekem,láthatnád hogy nem automatikusan írja a nevem hanem én írom oda....

Ész osztásról meg nézd meg a toplistát. Te hol vagy?

2011. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 A kérdező kommentje:
Na látod az izomagyaknak fontos a toplista én magasan teszek rá.
2011. jún. 26. 00:51
 23/95 anonim ***** válasza:
46%

mark86


én is,csak mondtam.. nem törekszem,egyszerűen az ilyen szánalmas hülyék ellenére mint te is,annyi hasznos választ adok,hogy annyit ne olvastál még életedben.

Koxolni meg apádnak kellett volna. na pá...

2011. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 A kérdező kommentje:
Te aztán büszke lehetsz magadra. Csak nem tudom, hogy mire vered a nyáladat, mert normális választ nem tudtál még ide írni és egyből felkaptad a vizet.
2011. jún. 26. 01:06
 25/95 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nekem nem ez a hülye fórum teszi ki az életemet ahogy neked. Most is csak azért vagyok még fent, mert nézek egy filmet.
2011. jún. 26. 01:07
 26/95 anonim ***** válasza:

mark86


Figyelj...én nem kaptam fel,csak leírtam hogy szerintem nem jó,ezt mondták akik próbálták. Koxosozni meg nem illik...

Te kezdtél el flegmázni. Na én zárom a témát,béke van.

Csináld ha akarod,mondjuk Amigo edző.érdemes hallgatni rá de a te döntésed. Szia

2011. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:

mark86


még annyi hogy én meg dolgozom...

mondom,béke.

:)

2011. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:

Már a TRX előtt is volt felfüggesztéses (vagy valami ilyesmi) edzés ez nem újkeletű. Csak volt valaki aki megcsinálta ebben a formában.

Amigoról meg: A neten meg bárki azt ír amit akar. Már az is eleve sokat elárult róla amit és ahogyan ide írt:

"El is mentem oktatásra, kipróbáltam, leoltottam az oktatót, aztán hazamentem :-)))) "


És még büszke is magára.

2011. jún. 26. 01:14
 29/95 A kérdező kommentje:

Ami még feltűnt, hogy aki ellenzi ezt azok kötül senki sem volt képes normális választ írni.

Mind csak nagyképű bunkó módon írtatok, b@zdmegeztetek meg sz@roztatok.

Akinek meg tetszik az képes volt normális választ írni.

2011. jún. 26. 12:18
 30/95 anonim ***** válasza:

Nyugodj már le!!!

Ez a véleményük...és igazuk van,te kezdtél el flegmázni.

Aki csinálja nyilván nem szidja,aki meg nem az meg nyilván azért mert tudja hogy nem sokat ér.

Mit kardozol már napok óta??

Márk86-nál és Amigonál nem sok hozzáértőbb ember van,állj le a duzzogással mert tök égő..

Márk már lezárta,mit vergődsz ezen??

Én 5hónapig csináltam 3 barátnőmmel és SZ.R!!! Ha nem tudod felfogni akkor csináld,sok sikert...

2011. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!