Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
 31/95 °:Amigo:° ***** válasza:

"mark86


Amigo,majd akkor nyilatkozz ha már csináltad pár évig."


Igen, Mark86 éppen most készülök kipróbálni -az említetteken kívül a vízen futást és a pókember edzést (ez a fegyencedzés új változata).

Tudom, hogy tanultam valami zagyvaságot izomműködésről, anatómiáról, élettanról de fogalmam sem lehet semmiről, amig nem csinálom magam is legalább heti 8-9 alkalommal.

:-)


@Kérdező:

"@Amigo:

Nyilván van létjogosultsága, de te képtelen vagy kulturáltan írni"

Melyik mondatom nem nyerte el a naccságosúr tetszését ?


"Biztos szétgyúrtad már az agyadat vagy a sok kox-tól van nem tudom."

Igen, azon vagyok, hogy "szétgyúrjam" az agyamat. Azért vagyok itt... :-)

A kox, hogy jön ide azt mondjuk nem értem....biztos szétittad az agyadat !?

2011. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 °:Amigo:° ***** válasza:
91%

"Ami még feltűnt, hogy aki ellenzi ezt azok kötül senki sem volt képes normális választ írni. "


Ami meg feltűnt nekem, hogy Te csak azokat a válaszokat fogadod el, amik neked tetszenek.

(figyelj, mert kezd hatni a kox !) :-DDD


AKKOR MI A G€CIÉRT KÉRDEZEL ITT BÁRMIT IS, HA MÁR ELDÖNTÖTTED, HOGY A TRX AZ ISTENKIRÁLY ÉS AKI SZERINT NEM AZ AGRESSZÍV KOXOS ŐSBUNKÓ...

HA EGY SZAKEMBER VÁLASZOL (tök normálisan) NEKED AZ SEM JÓ, MERT TE ANNYIRA KIBEBASZOTT OKOS VAGY, HOGY TE MÁR TUDOD A VÁLASZT A SAJÁT KÉRDÉSEDRE, CSAK ÉPPEN ANNYI FELESLEGES IDŐD VAN, HOGY FELGYERE IDE REKLÁMOZNI AZ IDIÓTASÁGAIDAT !!!

ROHADT EGY KIS ÖNELÉGÜLT F@SZKALAP LEHETSZ, INKÁBB MENJ NEKED VALÓ TÁRSASÁGBA ÉS OLTOGASD AZOKAT, HÁTHA VALAKI MÉG KÍVÁNCSI RÁD, GYÖKÉRG€CI!!!

2011. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:

mark86


naposim,napi 3x20,sok folyadék. :)

2011. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:

mark86


Amigo igazad van,bár szerintem lányról van szó...

(vagy meleg)

2011. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 A kérdező kommentje:

Kulturált választ nem tudtok írni ez a lényeg. Normálisan is le lehetne írni, hogy miért nem jó vagy miért nem tetszik, de ti képtelenek vagytok kulturáltan írni.

De ez csak titeket minősít.

2011. jún. 26. 13:04
 36/95 A kérdező kommentje:
És még állítólag én vagyok ideges. Amit itt lenyomtatok abból látszik, hogy idegileg instabilak vagytok, mert csak b@zmegelni, meg g@cizni tudtok és minden kis vackon felb@sszátok az agyatokat. De ha nektek ez a kulturált és a normális akkor gratulálok.
2011. jún. 26. 13:08
 37/95 anonim ***** válasza:

mark86


:DD

:DDD

:DDDD

:DDDDD

:DDDDD

2011. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Én nyugodt vagyok. Én kezdtem el lazázni?? Én normális kulturált választ vártam, de ilyet nem sok embertől kaptam.

Te is csak annyira voltál képes, hogy "SZ.R", de ezt indokolni meg részletezni már nem voltál képes. Pláne nem voltál képes kulturáltan és normálisan írni.

2011. jún. 26. 13:17
 39/95 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit röhögsz. Van több topic is ahol megkérdezik, hogy miért vagy annyira bunkó amennyire. És még én vagyok önelégült meg meleg, na meg f@szkalap, ahogy Amigo pajtásod írta.
2011. jún. 26. 13:22
 40/95 anonim ***** válasza:
nevetséges vagy! Srácok ne írjatok,ez egy majom...
2011. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!