Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
 71/95 TOMAtm ***** válasza:
Márk,nem érdemes vitatkozni.ha akarja próbálja ki,járjon el pár edzésre.legjobb tapasztalat a személyes élmény,én azt mondom.ha tetszik neki áldásom rá,ha nem és szeretne másba kezdeni akkor ahhoz is sok sikert.
2011. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:

@mark86

Én hol írtam egy szóval is, hogy nagy izmokat várnék a TRX-től?? LOL Ezt nem tudom, hogy honnan szedted. És még nekem vannak szövegértési problémáim. LOL


Sőt veled ellentétben még véleményt sem mondtam erről az edzésről. Sem azt, hogy űber király lenne sem azt ahogy te már többször leírtad és másra nem is voltál képes, hogy sz@r fos.

És, hogy miért nem mondtam véleményt? Mert még nem próbáltam ki. Ezért kérdeztem meg olyanokat akik már próbálták.


Egy olyan ember mindig is hiteltelen lesz aki csak annyit tud mondani valamire, hogy sz@r. Pláne úgy, hogy nem is próbálta. Még Amigo válasza is sokkal hasznosabb, mint a te beböfögésed.

Pl megkérdezek valakit valakit bármiről (egy szolgáltatás, tárgy, rendszer stb) hogy szerinte milyen?

A válasz:

- Sz@r.

Kérdezem:

- Próbáltad, használtad már?

- Nem, de ismerek olyat aki igen és szerinte sz@r.


Saját tapasztalata ismerete nincs, csak annyit tud szajkózni, hogy sz@r fos. Én elfogadom, hogy szerinted sz@r, csak azt nem értem, hogy ezt miért kell leírni szinte minden hsz-ben.


Ahogyan pedig írsz még ha nem is mindig, de egyértelmű, hogy idegesít valami és ezért nem tudsz mindig normálisan írni hanem kötözködsz és bunkózol még akkor is, hogy ha a másik hozzád sem szólt.

2011. jún. 28. 15:49
 73/95 A kérdező kommentje:

@TOMAtm:

Talán elmegyek majd egy-két edzésre. De, hogy nem vennék ilyet az tuti, inkább csinálok egyet itthon.


A kérdést pont azért tettem fel, hogy egyes ÉRTELMES emberek elmondják a véleményüket. És leírtak róla jót, rosszat. Ennyi volt a célom nem több. Persze vannak itt olyanok akik belemagyaráznak mást is.

2011. jún. 28. 15:54
 74/95 A kérdező kommentje:

Javítás:

A kérdést pont azért tettem fel, hogy egyes ÉRTELMES emberek elmondják a véleményüket és tapasztalatukat.

2011. jún. 28. 15:55
 75/95 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem írtál le semmi arról, hogy miért is jó. Továbbra is aki a segged nyalja annak köszönöd a hasznos választ. A kérdésedben ez van: "Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok". Ha nincs tapasztalatom véleményem még lehet, de te nem tudod még a saját kérdésedet sem értelmezni, próbálsz itt qrva nagy entellektüel lenni, de hidd el nem vagy az.

ma 13.08 Akkor nyisd ki a szemed, mert a testépítős kérdésekhez jönnek folyamatosan a "nem kell súlyzó meg por, csinálj minden sz@rt helyette, mert attól leszel igazán erős" válaszok. Elmondták a véleményüket, csak a kérdezőnek nem tetszik, ha nem egyezik az övével.

2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:

@G'sback:

Mivel látom, hogy az olvasás igencsak a gyengéd ezért neked külön újra összeszedem amiket leírtam:


"Ami számomra nyilvánvalóvá vált a TRX arra nem alkalmas, hogy nagy muszklija legyen az embernek, viszont hogy gyorsan (kb 30 perc) átmozgassa az ember a testét és formában tartsa magát arra kb jó. Meg ha valaki fogyni akar és otthon edzeni akkor is jó lehet."

2011. jún. 28. 16:05
 77/95 A kérdező kommentje:

@G'sback:

És eddig még nem nagyon volt képes senki sem leírni, hogy mi a rossz a TRX-ben. Csak annyira voltak képesek, hogy sz@r meg f@s. Amigo volt az egyetlen aki ezt valamennyire kifejtette.

2011. jún. 28. 16:09
 78/95 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdeztem, hogy mit olvastál mire használható, hanem miért is jó. Nem használtad még, de tudod, hogy milyen jó. Akkor nem értem miért baj, ha valaki nem használta, de azt mondja nem jó.

Tehát hiába akarsz okítani mindenkit és odaírhatod, hogy az olvasás nem az erősségünk, attól még az igazság az, hogy itt te vagy az okostojás.

2011. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:

Én hol írtam, hogy milyen űber fasza király és, hogy ez saját véleményem??

Sehol. Csak azok alapján amit mások elmondtak meg leírtak azok alapján összeszedtem és leírtam.

Ezzel szemben akik ellenzik azok csak annyit képesek leírni, hogy sz@r. Ezek után mégis mit köszönjek meg? Azt, hogy le tudott annyit írni az illető, hogy sz@r fos?? Erre bárki képes.

2011. jún. 28. 16:29
 80/95 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek abban igaza van, hogy akik ellenzik azok többet nem képesek leírni csak annyit, hogy "sz@r" És sokan ráadásul bunkó stílusban is.

Ez is egy vélemény, de ezen tényleg nincs mit értékelni. A hátrányait is maga a kérdező írta le egy másik oldalról.

Nyilván neki nincs róla véleménye, tapasztalata ahogy írta is. Szóval nem tudom, hogy mit nem lehet azon érteni amit leírt azok alapján amit mások írtak meg a neten talált. Mert ő csak ezt írta le. Sehol sem istenítette a TRX-et. Azt, hogy a kérdező így vélekedne róla ezt tényleg csak mások látják bele az egészbe.


És egy kérdés annak aki kötekedik.

Hol írta a kérdező, hogy szerinte nagyon jó dolog a TRX és az egekig magasztalta?

2011. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!