Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Harcművészek! Szerintetek ez...

Harcművészek! Szerintetek ez lehetséges lehet?

Figyelt kérdés
Egy kifejlett hím jaguárt, közösen le tudnának-e győzni pusztakézzel egy shaolin főapát, egy okinawa-i 9.danos karate mester, egy szintén japán 8-9 danos ju-jutsu vagy aikido mester, egy nagyon magas szintű kínai Hung Gar kung-fu mester, egy koreai taekwondo mester és egy 130 kg-os profi orosz birkózó?

2013. ápr. 19. 10:35
1 2
 11/12 anonim válasza:

nemtom hogy hogyan találtad ki ezt az egészet de egyébként a legtöbb közölük igen csak az aikido nem ide való...

én nagyon szeretem az aikidot de nem állatok ellen lett kifejlesztve hanem emberek ellen

2013. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 wrestler56 ***** válasza:
A kérdés elméleti. (késői)válaszom, mert most olvastam az eszmecserét: Nem és igen. A tiszta legyőzéshez az kellene, hogy a jaguár akarjon küzdeni. Ha ennyien vannak körülötte, a jaguár elszalad. A ragadozók csak 1! zsákmányállatot támadnak. Csordából leválasztanak, kiszakítanak egy gyenge egyedet. A jaguár egyébként is lesből támad, tehát csordára nemigen. Ha szűk helyre zárjuk a harcművészeket és a jaguárt, akkor sem fog törekedni a "győzelemre" (mindenki megölésére), csak arra, hogy békén hagyják. Begubózik majd egy sarokba, aki odamegy, arra fúj, riasztja, végső esetben karmolni fogja, de megölni senkit nem akar majd. Amikor kifárad,akkor majd bárki megölheti, aki be tudja zúzni a koponyáját egy ütéssel. Élvezetes lenne a látvány, ahogy kerülgetik a jaguárt a profik. Az ötlet jó, bár persze életszerűtlen. Megragadta a fantáziám. Kösz. W56
2013. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!