Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Őszinte...

Milyen az alakom? Őszinte véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

Nem nagyon panaszkodhatok,mert vékony vagyok,és úszógumim sincs,de még sem érzem arányosnak a testemet...

Nem vagyok megelégedve a széles vállammal,ami férfias,

a fenekem sem formás,és valahányszor összefutok egy ismerőssel azt vágja a képembe:"Jézusom de vékony vagy te anorexiás!!!"

Hiába eszem,nem tudok hízni,csak a seggemre megy meg a combomra,ja és emiatt már megkaptam a "trampli" becenevet is...

Nem mintha foglalkoznék vele,igazából magamnak akarok tetszeni,hogy legyen önbizalmam...

sportoljak valamit???Hogy ne legyen löttyedt a combom,ráadásul hófehér bőröm van így még löttyedtebbnek tűnik... :(


kép: [link]


2011. júl. 18. 00:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
nagyon jó alakod van!! :) csak a popsid picit furi :S
2011. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó az alakod. A derekad szabályosan irigylem. Nekem is hasonló alakom van egyébként, és én is csak fenékre meg combra tudok hízni.

Én tornázok minden nap egy 20 percet, mert attól jobban érzem magam (a combomon egyébként rengeteget formázott). Tudom ajánlani neked is :)

A hófehér bőr miatt meg ne parázz, sokak szerint sokkal szebb, elegánsabb, mint a barna. Gyakorlatilag jön vissza a divatba :)

2011. júl. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
34%

Éérdekes alakod van de szerintem neked ilyen a genetikád ez van szerintem szép. Aki szeret az úgyse azokat nézi majd amiket leírtál. Így is simán "sunázna" jó pár ember

18/F

2011. júl. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
63%

szerintem jól nézel ki,nincs itt semmi gond...


vagyis 1 gond van. nem tudom a telefonszámod :p


21/F

2011. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

áá, nekem ponmt ilyen alakom van, csak a vállam egy nagyon picit szélesebb a popóm meg laposabb picit.

meg talán te soványabb vagy pöttyet.

én is combra, hátsóra hízok, de mindenhova gyalog megyek (ami nincs 1 óránál messzebb) és így feszes a combom. :)

semmi baj nincs az alakoddal, direkt én is megkérdeztem itt, és azt mondták, hogy jó. :)

20/L

2011. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%
nagyon furcsa a se.gged hallod. a vállad meg akkora, mint barátomé :D
2011. júl. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
huh köszi:D Nem hangzik túl jól de elfogadom..
2011. júl. 18. 02:22
 18/32 anonim ***** válasza:
53%

A vállad teljesen arányos a csípőd szélességével, azon szerintem ne aggódj. Igazából semmin nem kell, mert nagyon nőies, szép vonalú a derekad, a hasad is nagyon jó (pedig nekem is nagyon kevés has tetszik;). Nekem egyedül a karod tűnik picit vékonynak a combodhoz és fenekedhez képest, de azokkal sem látok semmi gondot, hogy aggódnod kéne. Tényleg sokan irigykedhetnének, többek között én is.. :)

A fenekedet amúgy szerinte francia bugyival tudnád picit optikailag formálni, amellett, hogy amúgy a tanga köztudottan is egészségtelen.. :)

Ha szálkásodni akarsz, akkor járj el futni, és sétálj sokat.

28N

2011. júl. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
És ti milyen magasnak és hány kilónak néztek?
2011. júl. 18. 04:27
 20/32 A kérdező kommentje:
ha tippelni kéne
2011. júl. 18. 04:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!