Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Őszinte...

Milyen az alakom? Őszinte véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

Nem nagyon panaszkodhatok,mert vékony vagyok,és úszógumim sincs,de még sem érzem arányosnak a testemet...

Nem vagyok megelégedve a széles vállammal,ami férfias,

a fenekem sem formás,és valahányszor összefutok egy ismerőssel azt vágja a képembe:"Jézusom de vékony vagy te anorexiás!!!"

Hiába eszem,nem tudok hízni,csak a seggemre megy meg a combomra,ja és emiatt már megkaptam a "trampli" becenevet is...

Nem mintha foglalkoznék vele,igazából magamnak akarok tetszeni,hogy legyen önbizalmam...

sportoljak valamit???Hogy ne legyen löttyedt a combom,ráadásul hófehér bőröm van így még löttyedtebbnek tűnik... :(


kép: [link]


2011. júl. 18. 00:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nincs a homlokodra írva, hány kg vagy, ahogy másnak sem. Én nem szoktam a való életben sem azon elmélkedni, hogy jé ő vajon hány kg lehet. Nem számít.

Jól nézel ki, de meg kell tanulnod viselni a testedet, és nem hagyni a jövőben, hogy elbizonytalanítsanak. Más a fél karját adná egy ilyen testért, szinte már tökéletes, te pedig sírdigálsz itt. Sportolj, az sosem árt, de az alakod remek.

2011. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
63%

A feneked egyszerűen....gyönyörű! Istenem bárcsak most jól megmarkolhatnám :D Jól nézel ki, ne aggódj!


23f

2011. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%
gyönyörű alakod van :)
2011. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kb. 173 cm vagy,es 59 kilo. Jo lenne egy kicsit futni,mert a combjaid nagyon dagadtak. Amugy szep alakod van.
2011. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

170-nek és 50 körülinek tippellek,de szerintem nagyon szép vagy,a vállad,pocid-csini.Comb,láb,fenék is nagyon szép,csak nem pont a te testedhez való,picit nagy hozzá.De lehet csak a kép miatt látom igy,az mindig elferdit.De sztem nagyon csini vagy,cserélnék veled :)

16/L

2011. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%

Bárcsak ilyen alakom lenne.. :) Szép arccal rendelkezem de túlsúlyos vagyok..Így hát irigyellek. :)

A karod tényleg vékonyabb, szerintem karerősítés nem ártana, amúgy szép,formás vagy. A vállad nem széles a csipőd se és a kerek fenék kicsit vastagabb combok pont hogy nőiesek. Csini vagy na. :) Nem vagy leszbi! :D

173cm és mondjuk 55 kilónak mondanálak. :)

19L

2011. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%

170cm,50kg-nak tippelek. :)

Amúgy nagyon jó alakod van.

2011. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12%

Tényleg aránytalan vagy.

Túl széles a vállad a derekadhoz meg a csípődhöz képest.

A combod kicsit vaskos nekem,meg a popód is nagy egy kicsit..mármint hogy "hosszú" vagy nem tom hogy mondjam :D

Vagy eddz combra+popóra vagy hízz derékra csípőre.

2011. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%
Csinos vagy. Én arányos alkatúnak látlak, tehát a vállad és a csípőd megközelítőleg egyforma széles. A hasad szép lapos, neked a fenék comb részre kell vigyáznod mert könnyen körte típus lehet belőled. Persze egy magasabb sarkú cipő papucs előnyösen dobna a lábad hosszán. 168 cm és kb.52-53 kg lehetsz. Majd írd meg a végén mennyi vagy.
2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
68%

teljesen jó.főleg a popód:-)

30/F

2011. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!