Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Őszinte...

Milyen az alakom? Őszinte véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

Nem nagyon panaszkodhatok,mert vékony vagyok,és úszógumim sincs,de még sem érzem arányosnak a testemet...

Nem vagyok megelégedve a széles vállammal,ami férfias,

a fenekem sem formás,és valahányszor összefutok egy ismerőssel azt vágja a képembe:"Jézusom de vékony vagy te anorexiás!!!"

Hiába eszem,nem tudok hízni,csak a seggemre megy meg a combomra,ja és emiatt már megkaptam a "trampli" becenevet is...

Nem mintha foglalkoznék vele,igazából magamnak akarok tetszeni,hogy legyen önbizalmam...

sportoljak valamit???Hogy ne legyen löttyedt a combom,ráadásul hófehér bőröm van így még löttyedtebbnek tűnik... :(


kép: [link]


2011. júl. 18. 00:53
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Egyébként pont körte típus nem szeretnék lenni :S Az nagyon rossz.. :O

Amúgy egész jól találgattatok,165 cm vagyok és 52 kilo...

Köszi a válaszokat,ja és mindenkinek jár a kis zöld kezecske természetesen... :D:D:D

2011. júl. 18. 23:31
 32/32 anonim ***** válasza:
Ne lenne ilyen sötét a kép.
2012. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!