Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok hogyan...

Kis mellű lányok hogyan fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Írjátok el, hogy hogyan fogadtátok el magatokat? :( Mennyire feszélyez benneteket, ha bikiniben kell lennetek? Vagy a párotok előtt?

Kérlek olyat ne írjatok, hogy van idő még megnőhet, mert már 19 éves vagyok és emiatt rohadtul kisebbségi komplexusom van! :(

Valami tanács, amitől jobban érezhetem magam a bőrömben?! Gondolkoztam már műtéten is, bár nem tudom...:S

Írjatok!:)


2011. aug. 12. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon irigylem a kisebb mellű nőket, nekik formás mellük van és melltartót se muszáj hordaniuk, mert úgy is szexisek és bájosak egyben. Nem is tudják mennyire. Van egy csomó ruha ami csak rajtuk mutat jól és attól sem kell tartaniuk, hogy lógós lesz a mellük.

25N

2011. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem mit nem lehet ezen elfogadni? Nekem kicsi mellem van, annyira hogy nem is látszik egyáltalán. Lapos vagyok mint egy fiú, de mégsem zavar. Miért baj ez? Van akinek kicsi, van akinek nagy, van akinek közepes, ez így van jól. Nem emiatt fognak szeretni, vagy nem szeretni. Ha nagy melled lenne mi változna? Attól nem leszel se szebb, se jobb, se semmi egyéb.
2011. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogadtam el :(

Főiskolás vagyok, gyúrok rá, hogy jól kereső állásom legyen, és az első fizetésemből, amivel lehet valamit kezdeni, megyek mellműtétre :D

20 éves vagyok, szóval nyilván már nem fog nőni. 70/A melltartót alig-alig töltöm ki, magyarán szinte nem is nőtt mellem. :( Eddig egy komoly kapcsolatom volt, őt nem érdekelte a mellméretem, vakon szeretett, de sajnos én csak hátrányként tudom felfogni, hiszen ott az a sok csinos kivágott felső és bikini, nekem meg olyan felsőtestem van, mint egy 10 évesnek. Ettől függetlenül persze divatosan öltözködöm, konditerembe járok,, alapvetően szép és csinos nőnek mondanak, de a mellméretemmel nem fogok soha kibékülni :(

2011. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Ha nagy melled lenne mi változna? Attól nem leszel se szebb, se jobb, se semmi egyéb."


Én sem mondom, hogy csakis ettől függ egy nő szépsége, de hogyne lenne már szebb valaki nagy/nagyobb mellel, mint amikor szó szerint deszka? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Csak az önnyugtatás miatt mondod.

2011. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem nem a mellemmel van a bajom, bár 70A-s, fog.gátló előtt 70AA-s volt. Inkább azzal, hogy alig kapok rá melltartót, főleg, hogy nem akarok rá 5-6000 Ft-ot költeni.

A bikinimből is ki kellett vennem azt a vékony szivacsot, mert elállt rendesen.

A barátomnak tetszek így, és sikerült neki elérni, hogy elfogadjam magam, szóval most már csak tényleg a melltartóvadászat keserít el, meg azért meg kell válogatnom a ruháimat is. De ennyi. :)


19/L

2011. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

27évesen 80/A-s "mellem" van, tehát, nem vagyok valami elégedett vele. Szemből szép formás, de profilból inkább ne firtassuk. Nekem találták ki a push-upos melltartót, így azért már jól néz ki, bár a dekoltázst még mindig rajzolnom kell:-)

Ezt csak humorral lehet elfogadni, máshogy nem megy, de én is gondolkoztam már a műtéten, de nem tudom, hogy ha odakerülnék tényleg megcsináltatnám-e.

2011. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó Oo te hogyan rajzolsz "dekoltást" ??Oo
2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
..a rajzolós dolgot csak úgy írta. Istenem..
2011. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:29


Hehehehe, ez nagyon kész válasz, sírva röhögök rajta:'D


ON: Én úgy fogadtam el a kis melleim, hogy rendszeresen sportolok, folyamatosan formásítom magam, így egyre több az önbizalmam. Ahogy nézem magam a tükörbe, hogy a combom egyre izmosabb, a fenekem egyre kerekebb, így már nem a mellemen agyalok. A barátom is elégedett vele (tudtommal:D). Én mindent megteszek, hogy a legtöbbet kihozzam magamból, amin viszont nem tudok változtatni, azon minek agyaljak?

2011. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Anno én is gondolkodtam műtéten,75/B-s a mellem.Nekem tetszik,de mindíg maximalista voltam és ha megláttam egy nagymellű nőt álltalába rosszul éreztem magam.(Pedig tudom,hogy a legtöbb nagy mell nem olyan feszes mint felpolcolva)Jött a párom és Ő mindíg a husisabb lányokat kedelte,én meg csontsovány voltam mikor megismerkedtünk.(45kg semmi mell)akkor azt kívántam bár inkább kövér lennék nagy mellel.Most 54kg vagyok 166cm-hez(22éves)ne mond,hogy nem nőhet,mert ha hízol,akkor igenis megy a melledre is,akármennyi idős vagy.

Na szóval most van egy 75/B-s,ami nem nagy,de azért látszódik.Lapos,feszes hasam van,mert folyamatosan hízlalom magam a mellem miatt,de a pocakot ledolgozom.A fenekemre is rengeteget edzek és elég sok nő megirigyelhetné.Tehát ezekkel kompenzálom a kicsi mellem.

Elfogadtam,mert sok férfitól kapok pozitív visszajelzést.

Nem érzem kevesebbnek magam,mert ízig-vérig nő vagyok.

Ezen nem segítene a szilikon,szerintem azok a mellek nem szépek,túl mű és ráadásul cseréltetni is kell.Hát köszönöm nem akarom,hogy 5évente felvágjanak és újra kibéleljenek.

Tüntesd el a pattanásaid(ha vannak),ápold a hajad,bőröd,öltözz csinosan,sportolj és máris jobban érzed majd magad:)

2011. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!