Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok hogyan...

Kis mellű lányok hogyan fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Írjátok el, hogy hogyan fogadtátok el magatokat? :( Mennyire feszélyez benneteket, ha bikiniben kell lennetek? Vagy a párotok előtt?

Kérlek olyat ne írjatok, hogy van idő még megnőhet, mert már 19 éves vagyok és emiatt rohadtul kisebbségi komplexusom van! :(

Valami tanács, amitől jobban érezhetem magam a bőrömben?! Gondolkoztam már műtéten is, bár nem tudom...:S

Írjatok!:)


2011. aug. 12. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát még teljesen nem sikerült, de, ha sportolnék akkor nagyjából kibékülnék vele. Csak hát a kitartással van baj, de igyekszem. Amúgy a barátom is nagyban segít ennek az elfogadásában.
2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mi számít kis mellnek?
2011. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más számít. Nekem pl. az AA-s és az A-s méret, de sokaknak a B-s is kicsinek számít.

Kérdező a műtétet nem ajánlom, hiszen benne van, hogy azok csak MŰmellek, tehát úgysem igaziak. Ráadásul egy idegen dolgot saját magadban elviselni nem lehet könnyű. Meg egyébként is; azért szeressenek ami vagy:)

2011. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!