Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez az állandó támadás a...

Mi ez az állandó támadás a nagymellű nők ellen?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak komplexusaim a mellméretem miatt (70D), csak elfogadtam, ahogy van. Nem vagyok rá büszke, mert nem az én érdemem, de nem is szégyenlem, mert nem testi hiba.

Ugyanolyan lényegtelen külső tulajdonság, mint hogy szőke a hajam vagy kék a szemem.


Viszont itt az oldalon rengetegszer találkozom a nagy mellű nők ellen irányuló kérdésekkel. Hogy biztos kövérek, "kannacipelők", "a kicsi sose fog lógni, ezért gáz a nagy", "ha egy tenyérrel nem tudod eltakarni, az már undorító"...


Férfiak és nők egyaránt ezt csinálják.



Mi lenne, ha leállnátok végre?


2014. júl. 24. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Ismerkedsz?:$
2014. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, elcsúszott kicsit a kategória.
2014. júl. 24. 16:44
 3/24 anonim ***** válasza:
Ezt vehetem nem-nek?:D
2014. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Látsz a kérdésben bármit is, ami arra utal, hogy pasit keresek?
2014. júl. 24. 16:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit szívatnak, csak mindenkit más miatt.
2014. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
én nem támadtam sose a nagymellű nőket, csak azokat akik a kismellűeket bántják/bántották vmikor. ha érdekel.
2014. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd a szívedre. Az ilyen megjegyzések sosem a te, vagy mások mellméretéről szólnak, hanem annak az érzelmi intelligenciájáról, aki így fogalmaz.


Mert azt az értelmi szinten csak eléri már mindenki, hogy annyit legalább tud, hogy ez ugyanúgy genetikailag meghatározott adottság, mint a például a férfiaknál a pénisz mérete.

2014. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem látok, de jó a helyesírásod.:D
2014. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elnök úr... a nagymellű nőket újabb támadás érte.
2014. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
51%

Támadás? Mert néhányunk leírja, hogy a kis mellek jobban bejönnek nekünk?


Amúgy meg ennyi erővel a kis mellűek is kiírhatnák a saját sérelmüket, hogy őket meg deszkának gúnyolják. És? Egyeseknek (pl. nekem is) jobban bejönnek a deszkák, mint a kannák. Ennyi.

2014. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!