Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez az állandó támadás a...

Mi ez az állandó támadás a nagymellű nők ellen?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak komplexusaim a mellméretem miatt (70D), csak elfogadtam, ahogy van. Nem vagyok rá büszke, mert nem az én érdemem, de nem is szégyenlem, mert nem testi hiba.

Ugyanolyan lényegtelen külső tulajdonság, mint hogy szőke a hajam vagy kék a szemem.


Viszont itt az oldalon rengetegszer találkozom a nagy mellű nők ellen irányuló kérdésekkel. Hogy biztos kövérek, "kannacipelők", "a kicsi sose fog lógni, ezért gáz a nagy", "ha egy tenyérrel nem tudod eltakarni, az már undorító"...


Férfiak és nők egyaránt ezt csinálják.



Mi lenne, ha leállnátok végre?


2014. júl. 24. 16:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A nagymellű nőknek túl nagy az egójuk, nem tudni mire, mert azért, h nagy mellük van, semmit nem tettek. Ezért irritálóak.
2014. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hol látod ezt az én írásomban?
2014. júl. 24. 19:01
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam főleg pasiktól, h a kicsi mell az sokkal szebb és sokaknak a nagy nem jön be :( Ráadásul kiskoromban állandóan piszkáltak miattuk, így már utálom is őket.
2014. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem jön be nekik ha úgy nagy hogy lóg:D Bár van akinek az is. Amúgy ugyanezzel a mérettel rendelkezek és én se szégyellem, nem a legnagyobb, azért ez még messze nem kanna. Én se vagyok kövér, sőt. És nem is lóg. -.- (Nem ismerkedek.:D) Ne foglalkozz velük úgyse tudsz vele mit kezdeni, nem lesz kisebb:D Én is próbáltam, hogy fogyok, hátha akkor kisebb lesz, de tökre nem lett. :D
2014. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!